فراهم می کند و ورودی به صورت بی سیم متمرکز قانونی شنوایی; سابق FEMA سر ثانیه اسمیت مشاهدات

با پخش شاهد در روز پنجشنبه (Feb. 27) خانه ارتباطات فرعی شنوایی در “تقویت شبکه های ارتباطی به کمک آمریکایی ها در بحران” انجمن ملی رسانههای فرستاده فرعی یک نامه یادآوری آنها از نقش حیاتی آن در شبکه ارتباطات ایفا می کند.

در نامه ای به صندلی و رتبه بندی اعضای کمیته فرعی و پدر و مادر خانه انرژی و تجارت کمیته NAB جمهور گوردون اسمیت گفت که رادیو و تلویزیون “است که گاهی تنها در دسترس ارتباطات متوسط در شرایط اضطراری زمانی که بی سیم و شبکه های دیگر شکست.”

اسمیت به خود جلب کرد تفاوت بین شبکه های بی سیم پهن باند است که تمرکز اصلی این جلسه و بی سیم شبکه های پخش که “کار برکنار شده, انعطاف پذیر” و “هیچ تنگناها” افزود: “یک هشدار اضطراری می تواند به میلیون ها نفر از مردم به طور همزمان و بدون نگرانی از شبکه تراکم.”

پس از آن وجود دارد که عامل اعتماد: رسانههای “بخشی جدایی ناپذیر از جامعه محلی خود” اسمیت گفت: کمیته فرعی رهبران “و نه فقط به عنوان یک قدرت اما به عنوان یک همسایه.”

به این منظور اسمیت گفت که NAB پشتیبانی قابل اعتماد اضطراری هشدار توزیع بهبود (مهدی) عمل می کنند که یکی از لوایح مورد بحث در قانون گذاری شنوایی.

اسمیت با اشاره به اینکه رسانههای جدید ATSC 3.0 انتقال استاندارد (Next Gen TV) را پخش و حتی بیشتر موثر اولین خبرچین به خصوص از طریق geo-هدف هشدار و فایل های چند رسانه ای.

اسمیت خط پایین بود که رسانههای باقی خواهد ماند آماده برای حفظ بینندگان امن هنگامی که شبکه های دیگر به پایین بروید.

سابق FEMA مدیر weathernation همچنین نوشت: این کمیته پیش از این جلسه به اضافه کردن صدای خود را به این استدلال. “من مصرانه از شما و همکاران خود را به یاد داشته باشید که زمانی که می آید به ایمنی عمومی در تاسیسات وضعیت وجود دارد هیچ جایگزینی برای معتبر و قابل اعتماد اطلاعات است که می آید از محلی رادیو و تلویزیون پخش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de