ناب به FCC در 6 GHz: می تواند به بحث ما ؟


به دنبال FCC-تعدیل جلسه با RLAN گروه

انجمن ملی رسانههای درخواست FCC به تشکیل یک جلسه بین پخش و شرکت های فن آوری بیش از چگونه به باز کردن 6 گیگاهرتز باند بدون مجوز بی سیم پهن باند با استفاده از رادیو های محلی منطقه شبکه محلی (RLAN) دستگاه.

شرکت هایی مانند Broadcom, Microsoft, Facebook, Google و کوالکام استدلال می کنند که FCC می تواند اجازه می دهد RLANS به کار در سطح قدرت سازگار با وقت پخش با استفاده از سطوح که NAB شمارنده می تواند تداخل با الکترونیکی گردآوری,.

مرتبط با: اصولگرایان فشار برای باز کردن تمام 6 گیگاهرتز باند بدون مجوز

NAB می گوید که حاضر است برای به اشتراک گذاشتن باند مناسب در سطح قدرت اما نه در سطح قدرت شرکت های کامپیوتری و WiFi شرکت ها پیشنهاد کنید. آن را به حال یک بحث جدید برای حفاظت از ENG. “[T]او کمیسیون باید بیشتر از هیچ نگاه قهرمانانه کار ملت ما پخش در طول زمان همه گیر برای درک ارزش باور نکردنی از 6 گیگاهرتز نه تنها رسانههای اما به این کشور به عنوان یک کل است.”

مرتبط با: Rosenworcel O’Rielly سیگنال CTIA 6 GHz پیشنهاد نیست راه رفتن

“[T]او بدون مجوز استفاده می کند تحت بررسی در این اقدام به سادگی ناسازگار با موبایل پخش عملیات استفاده می شود برای ENG – و هیچ پیشنهاد, پیشرفته, توسط هر حزب به تاریخ خواهد شد محافظت از کسانی که تلفن همراه عملیات” NAB گفت.

در تلفن کنفرانس با ایدز به FCC کارکنان ناب و گفت: آن را باید تشکیل و متوسط یک بحث بین “RLAN و ناب” به بحث در مورد این موضوع از پتانسیل تداخل مضر. “این بحث باید تعدیل توسط دفتر مهندسی و تکنولوژی های بی سیم و رسانه های مشاوران برای این کمیسیون برای حضور در و سوال” گفت: NAB.

کامپیوتر شرکت ها استدلال می کنند که تنظیم سطح قدرت خیلی کم می تواند ارائه دستگاه های unrealiable با کاهش اتصالات محدودیت در انواع برنامه های آنها می تواند پشتیبانی و محدود ظرفیت باتری.

به جای اتخاذ کاهش سطح قدرت رسانههای به دنبال شرکت های کامپیوتری می خواهید FCC به موضوع اطلاع ثانوی از پیشنهاد Rulemaking (FNPRM) پیشنهاد بالاتر قدرت و به دنبال دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>