ناب به FCC: نمی پهن کردن فضاهای سفید سازش

انجمن ملی پخش هشدار داده است FCC به ظروف سرباز یا مسافر با آن سخت مبارزه سازش رسانههای زده با مایکروسافت بیش از آزاد کردن بیشتر فضای سفید طیف برای 5G به ویژه در مناطق روستایی در حالی که تداخل با شبکه های طیف باند.

سفید فضاهای خالی طیف بین ایستگاه تلویزیون سیگنال.

در نظرات به FCC را سفید فضاهای پیشنهاد شد که به اتفاق آرا به تصویب رسید Feb. 28 انجمن ملی رسانههای نشانه سه حرکت آن را تهدید می کند که سازش دلسرد FCC از “معرفی رمان تفاسیر از آن دیرینه که قوانین را به خطر اندازد موجود و آینده سرویس تلویزیون.”

آن زمان موضوع را با FCC را پیشنهاد که در آن نیاز به تعادل بدون مجوز و با مجوز-استفاده از تجارت آف که آن را به تداخل بالقوه. NAB گفت: قوانین FCC نمی تواند روشن تر است که بدون مجوز دستگاه نمی تواند تداخل با آنهایی که دارای مجوز (broadcast TV) ، توقف کامل است. بدون ایجاد توازن میان منافع اما قطعی ممنوعیت بدون مجوز خدمات تداخل با مجوز یکی.

دوم آن گفت: FCC نباید جایگزین مایکروسافت خاص هماهنگی فرایند برای جلوگیری از تداخل با “کمتر غم انگیز” فرایند است که NAB نشان می دهد یک برش کوتاه به دخالت مسائل.

مرتبط با: مایکروسافت هل FCC به عمل در فضاهای سفید دادخواست

سوم و مسلما مهم ترین NAB گفت: FCC نباید بالاتر-قدرت عملیات در کانال مجاور به پخش سیگنال های تلویزیون. مایکروسافت هنوز هم فکر می کند این دو در تقابل با یکدیگر نیستند اما خوب بود با FCC بیشتر به دنبال اظهار نظر در آن است.

NAB بیشتر نظر بود و اولیه آن یکی. “[N]othing اتحادش را تغییر مورد فضاهای سفید, تکنولوژی, فناوری پخش یا قوانین فیزیک که حکم reexamination از کمیسیون قوانین موجود با توجه به اولین کانال مجاور عملیات” آن گفت: FCC.

از آن شده است بیش از یک سال از FCC قرار داده و آن فضای سفید در دستور کار نگه دارید در حالی که آن را تشویق مایکروسافت و پخش برای هش کردن یک طیف-های توافق برای بی سیم پهن باند. در آن زمان FCC رئیس Ajit Pai (در کنگره شهادت) اشاره به “مشکل” ویژگی های و سیاست های مهم این سازمان نیاز به آدرس و حتی مایکروسافت و ایستگاه های تلویزیونی سعی کنید برای پیدا کردن میانه در این گروه استفاده کنید.

مایکروسافت و ناب و در نهایت توافق بر چهار از کامپیوتر شرکت پنج طرح holdout که با قدرت بالا در مجاورت کانال مسئله است.

مرتبط: بهداشت ، وارنر خواستار FCC برای باز کردن بیشتر فضای سفید

FCC پیشنهاد به اجازه می دهد برای بلندتر برج و قدرت بالاتر برای تلفن همراه و ثابت بی سیم تا سیگنال می تواند رسیدن به دورتر و بیش تر زمین دشوار است. آن را نیز اجازه می دهد تا با قدرت بالاتر خدمات در “geofenced” مناطق و ترویج IoT خدمات مبتنی بر وارنر امتیاز.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>