NAB می رسد به مقامات بهداشتی در اخبار نوادا Coronavirus موارد

گفت که می خواهد تا مطمئن شویم که پروتکل ها در محل برای محافظت از شرکت کنندگان

انجمن ملی پخش گفت: این وضعیت را در لاس وگاس در اخبار از اولین موارد از Coronavirus در نوادا است.

یک مورد درگیر یک شهرستان کلارک ، لاس وگاس در شهرستان کلارک.

NAB گفت: این نشان می دهد هنوز هم یک “برو” را برای ماه آوریل 18-22 اما از آن گفت: در اخبار, نوادا, آن را به عنوان رسید به مقامات بهداشت عمومی وجود دارد و همچنین به عنوان مرکز کنوانسیون لاس وگاس و دیگر آن نشان دادن همکاران به “ارزیابی وضعیت” و آنچه را افزایش پروتکل ها برای حفاظت از سلامت و ایمنی از شرکت کنندگان.

با توجه به Las Vegas Review-Journal دوم مورد از آنچه که تصور می شود این ویروس ظاهر ساعت پس از شناسایی شد.

مرتبط با: Coronavirus لغو: چگونه شیوع تأثیر جهانی Media-Tech Events

یک مرد در 50 بود به تازگی از سفر به واشنگتن و سایر گزارش مربوط به یکی از کشتی های کروز برخی از که عبور وارد کرده است. virus. با توجه به مقاله رنو مدرسه ای که پسر یکی از مردان حضور داشتند و از آنها خواسته شده بود توسط مقامات بهداشت عمومی به بستن “از فراوانی از احتیاط.”

در میان اقدامات احتیاطی مرکز کنوانسیون در حال حاضر در محل قرار داده و با توجه به NAB:

1. “تقویت استاندارد آن کارمند شیوه های درمانی از جمله ارسال کارکنان خانه و یا تشویق کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار هستند و یا نشان از نشانه های سلامت است که می تواند تاثیر همکاران و یا مهمان.

2. “تقویت آن استاندارد ایمنی مواد غذایی برنامه های آگاهی رسانی از جمله شستن مکرر دست ها و ساخت بر اساس الکل ژل دست-rub موجود در هر غذا ایستگاه و هر جدول در رسانه های مواد غذایی.

3. “شرکت در حال انجام webinar ها و کنفرانس تلفنی با انجمن بین المللی مدیران محل اقامت پهلو به پهلو از شیوه های جدید پروتکل ها و راهنمایی.

4. “افزایش تمیز کردن پروتکل های شامل مکرر پاک کردن و ضد عفونی از نقاط تماس در آن مرکز در طول اشغال نمایش ساعت مانند دستگیره درب, آسانسور, دکمه, دستگیره دستشویی غرفه درب و غرق می شود.

5. “اضافه کردن ضد عفونی کننده دست های استراتژیک قرار داده شده و مناطق در سراسر تسهیلات.

6. “افزایش خارج از مصرف هوا/air تغییر نرخ در طول اشغال نمایش ساعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>