سرو, CA, Feb. 20, 2020 – با گسترده محصول خطوط حمایت از 4K, 12G HDR و IP گردش کار برای یک شرکت از امریکا ارائه خواهد شد “جهان از امکانات” برای شرکت کنندگان در 2020 NAB Show (غرفه C5016) اجرا می شود که آوریل 19-22 در لاس وگاس, Nev. موضوع انجام خواهد داد و در پنج قسمت مجزا برای یک غرفه – تصویری سیستم یکپارچه 12G-SDI راه حل های پردازش سیگنال IP راه حل ها و دوربین های با سرعت بالا – به عنوان شرکت ارائه می دهد راه حل برای پخش زنده تولید و عملیات.

اخیر ادغام موفقیت داستان میامی-بر اساس دنیای جدید سمفونی که به روز رسانی به تازگی ویدیو 4K تکنولوژی ساخته شده بر روی یک تک لینک 12G-SDI زیرساخت در آن دنیای جدید مرکز سالن کنسرت. این مرکز در حال حاضر لنگر با برای-تجهیزات از جمله 3 M/E HANABI HVS-6000 تولید سیستمهای MFR-6000 و MFR-3000 مسیریابی سیستمهای بینش 212 تصویری, سرور فا-9600 سیگنال پردازنده های MV-4310 چند نمایشگر و GearLink یکپارچه نرم افزار کنترل.

“همه چیز در دنیای جدید مرکز کلاس اول است. ما در حال افتخار به همراه با چنین high-end شرکت گفت:” ماریو رودریگز برای یک مدیر لاتین منطقه فروش. “ما هیجان زده به پشتیبانی دنیای جدید سمفونی در آن ماموریت باور نکردنی به غنی سازی میامی جامعه با آن موسیقی کلاسیک ارائه شده و سازمان مترقی رویکرد به استفاده از تکنولوژی برای آموزش و پرورش و عملکرد است.”

برای یک ارائه می دهد تعدادی از محصولات است که پشتیبانی 12G-SDI گردش. ساخت آن NAB, اولین, جدید MFR-6100 مسیریابی سیستمهای پشتیبانی ساخته شده 12G-SDI زیرساخت. آن را فراهم می کند تنها-کابل انتقال ویدیو 4K کمتر پیچیده کابل کشی. این MFR-6100 همچنین شامل چند فرمت I/O پشتیبانی خودکار سیگنال تشخیص و SNMP نظارت پشتیبانی می کند. اضافه کردن تا 16 I/O کارت (نه کانال های هر کارت) برای پیکربندی یک ماتریس به 144×144.

پردازش همچنان بخش مهمی از امروز چند فرمت پخش محیط زیست است. برای یک ارائه می دهد نرخ فریم مبدل مانند FRC-9100 است که پشتیبانی از 3G, HD و SD از جمله upconversion و مشبک-به-مترقی تبدیل. این FRC-9100 همچنین می توانید پشتیبانی 12G-SDI و محتوای 4K با نرم افزار اختیاری.

طراحی شده برای پشتیبانی زنده, HDR, پخش, تولید, فا-9600 چند منظوره پردازنده سیگنال پشتیبانی از 3D LUT پیشرفته برای درجه بندی رنگ و Sony SR زنده گردش کار. اختیاری نرم افزار باز کردن درب به 4K تولید به عنوان واحد نیز از ویژگی های 12G-SDI پایانه است. واحد فراهم می کند HDR و وسعت رنگ گسترده ای پشتیبانی و تبدیل فرمت های مختلف از جمله 12G, 4K, 1080p و HD/SD. برای گسترده تر پردازش فا-505 چند کانال پردازنده سیگنال ویژگی های پنج ورودی و خروجی با پشتیبانی از 4K و HDR. هر دو پردازنده سیگنال شامل قاب synchronizers در هر ورودی. به دست آوردن توجه از رسانههای برتر نیاز با بالاترین کیفیت تصویر تبدیل فن آوری در بالا, مشخصات, حوادث تعداد زیادی از فا-9600s استفاده خواهد شد برای سال 2020 توکیو بازی های تابستانی.

از طریق تعدادی از محصولات-فراهم می کند یک مقیاس پذیری و انعطاف پذیری و دسترسی از راه دور به صورت مقرون به صرفه IP راه حل برای پخش زنده رویداد محصولات. برای مثال MV جدید-1640IP چند بیننده با پشتیبانی از 16 تا آی پی ورودی (SMPTE ST2110-10/20/30 و ST2022-7) در HD و یا چهار ورودی در 4K. این نیز ارائه می دهد SDI, HDMI و خروجی گزینه های بصری مدیر طرح و تا 16 نمایش پنجره.

در NAB برای-یک نیز با ارائه یک تکنولوژی تظاهرات از رمی های مبتنی بر IP از راه دور یکپارچه سازی سیستم. فشرده صوتی و تصویری و انتقال داده ها راه حل پشتیبانی تا چهار SDI 16 کانال AES I/O و اختیاری سازی برای ضبط و تبریز انتقال دهنده. برای یک IP نقشه راه نیز شامل آن HVS-6000/6000M 4K/HD HANABI تصویری, سیستمهای, که اجازه می دهد تا IP رابط برای نصب بر روی تمام I/O شکافها و پشتیبانی تا 80 ورودی برای آینده 8K تولید.

بالا و نرخ فریم دوربین های دیجیتال و تصویر از کجا برای پخش, OB تولید کامیون و ورزش زندگی می کنند و محل تولیدات نیز نشان داده شود در NAB طبقه نشان می دهد. FT-ONE-SS4K برای مثال شاخه های تا 1000 فریم در ثانیه با کیفیت 4K ارائه می دهد به طور همزمان ضبط و پخش با حافظه داخلی و امکانات مستقل زندگی می کنند خروجی. به علاوه زمانی که مجهز به یک B4 لنز آن شاخه فیلم تا چهار بار روشن تر از مدل های با لنز PL.

علاوه بر این برای نشان خواهد کارآمد HD ادغام با شخص ثالث, گرافیک, پخش سیستم های تولید و سرور از جمله شریک محصولات مانند ادیسه بینش تصویری سرور ClassX ایجاد محتوا و گرافیک تبریز انتقال دهنده راه حل, نوع, سیستم گروه Envivo پخش ورزش و رویداد زنده پخش حل و InSync را همزمان کننده فریم, قاب, رای مبدل و بالا/پایین مبدل شده است.

در مورد FOR-A
برای-یک و یک در سراسر جهان صنعت-تولید کننده پیشرو ارائه می دهد طیف گسترده ای از پخش و تولید محصولات با تمرکز بر روی فن آوری لبه برش از جمله: HD 4K و IP محصولات. برای ادامه به ارائه future-ready, هزینه موثر راه حل های فن آوری های پیشرفته. محصولات شامل: تصویری سیستمهای مسیریابی سیستمهای چند بینندگان کامل 4K با سرعت بالا, دوربین IP, نرم افزارهای تبدیل کننده/رمزگشاها چند کانال سیگنال پردازنده های 8K/4K/HD تست سیگنال ژنراتور رنگ از کجا قاب synchronizers فایل محصولات مبتنی بر شخصیت ژنراتور ویدئو سرور و خیلی بیشتر.

برای طیف گسترده ای از HD و 4K تولید و پردازش راه حل و همچنین به عنوان آی پی مبتنی بر محصولات از وب سایت ما بازدید در www.for-a.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im