نوازندگان در شرق آفریقا با عجله به تولید ‘کرونا’ آهنگ ها — حتی به عنوان صنعت دچار تزلزل

موسیقی محبوب در تانزانیا. در حال حاضر COVID-19 نگه داشتن مردم از گردهمایی بزرگ گروه های مانند این به گوش دادن به آن. عکس از Leka Dutigite کنسرت در کیگوما در سال 2012. عکس Pernille Bærendtsen مورد استفاده با اجازه.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

به عنوان COVID-19 نوردد و در آفریقا و نوازندگان باید آمار گرفته با لغو کنسرت, جشنواره, تور و قطع زمان استودیو.

هنوز نوازندگان نیز افزایش یافته است به چالش با آهنگسازی جاذب آهنگ برای بالا بردن آگاهی و الهام بخش, امید, در حالی که دیگران را کشف و ضبط لحظه به تصرف طرفداران خود را توجه به ارسال پیام های دیگر. مثل همیشه نوازندگان در حال حرکت هستند. و کار خود را جهانی است. موسیقی جهانی است.

از غرب به شرق آفریقا یک نوع جدید از “کرونا” آهنگ ها ادغام جهانی با محلی به عنوان نوازندگان انطباق خلاق پیام های منحصر به فرد با سبک های موسیقی.

این آهنگ ها و فیلم ها آینه زندگی اجتماعی و مسائلی که به طور مستقیم در تعامل با شنوندگان. آنها ابراز نگرانی و احساسات — اما همچنین ممکن است در حال حاضر تناقضات. بسیاری از به نظر می رسد تولید شده در سرعت فوق العاده خطرناک, گردش در Instagram و یوتیوب به عنوان نوازندگان عجله برای دیدار با تاج لحظه.

و سابقه ای طولانی “سرگرمی” آهنگ ها — اغلب لبه پنجره رساند تا توسط توسعه بین المللی جهان — ممکن است همچنین آماده نوازندگان برای این لحظه.

در اینجا یک لیست کوتاه از فیلم جدید “کرونا” آهنگ ها در حال حاضر بیرون آمدن از شرق آفریقا:

Mzee wa Bwax, Dar es Salaam, Tanzania

Mzee wa Bwax به ما می دهد یک تاج آهنگ در singeli سبک — یک نوع که رشد خارج از جری-تقلب ضربان گروه Jagwa. این موسیقی از Uswahilini — مناطق دارالسلام که در آن مردم زندگی می کنند نزدیک به هم. در این ویدئو به وضوح تجسم مشکلات با فقدان بهداشت و اجتماعی فاصله در بازارهای داخل و dala-dala (عمومی و وانت):

موا Sama x Marioo, Dar es Salaam, Tanzania

Bonga Flava ستاره موا سما و Marioo تولید این تاج آهنگ با استفاده از صاف و خنک بانگو ضربه به ترویج یک پیام از اقدامات پيشگيرانه در برابر خطرات ناشی از کوروناویروس. Bongo Flava دیدار بهداشت عمومی:

Khaligraph Jones, کنیا

رپ Khaligraph Jones’ کرونا آزاد با هدف بزرگداشت مصرف نمی coronavirus و خود انزوا جدی است. اما این است که خود نوعی سرگرمی آهنگ — بلکه او با استفاده از corona به دیس دیگر خواننده های رپ و به عنوان یک سوختگی در برابر مقتدر, Huddah مونرو:

Zenji پسر و در گروه سنگ شهر زنگبار

Zenji پسر می آید از طریق یک Zenji Flava آهنگ و ویدئو است که در تماس های خدا برای کمک به پزشکان و پرستاران آنها به عنوان تلاش برای درمان این ویروس بدون درمان است. تولید شده از طریق شهر سنگ سوابق آهنگ laced با اقدامات پیشگیرانه هشدار شنوندگان به خودداری از دست دادن و در آغوش گرفتن. عنوان آهنگ و ترجیع بند “تاج inauwa,” Swahili برای “کرونا, کشته شدن” هشدار شنوندگان را به اقدامات پیشگیری به طور جدی:

جیمی راه رفتن, کنیا

این انجیل خواننده تاج آهنگ و فیلم داستان یک دوست که در اروپا ، او رنج می برد از سرفه و مشکل در تنفس — و پس از آن او می میرد. دکتر نتیجه coronavirus به عنوان علت. راه رفتن پیام این است که “خدا شاهد است” و این که “منtakuwa ساوا,” Swahili برای “آن خوب خواهد بود.” اگر چه این آهنگ و ویدئو شامل مشاوره در پیشگیری از خود پیام قوی از ایمان زوج با تصاویری دراماتیک ممکن است اضافه کردن به سردرگمی:

DannyP, کنیا

DannyP آهنگ در میان اولین تاج الهام گرفته از آهنگ های منتشر شده در شرق آفریقا در 5 مارس. این یک خوش بین Kbtv صوتی و تصویری ویژگی های رقص های مربوط به شخصیت های با پوشیدن ماسک صورت بیشتر از یک تاج بیانیه مد از یک بهتر است اقدامات پیشگیرانه. آهنگ نشان می دهد راه حل های چنین به عنوان رئیس جمهور اوهورو کنیاتا محدود کردن چینی از ورود به کنیا و خواستار بر خدا.

Bobi Wine ft. Nubian Li, اوگاندا

“خبر بد این است که هر کس یک قربانی بالقوه!” گریه می کند Bobi Wine معروف نوازنده و سیاستمدار در اوگاندا. آخرین آمار “کرونا ویروس هشدار” وعده داده است که “خبر خوب این است که هر کس است یک راه حل بالقوه!”

یک صنعت در بحران

حتی به عنوان نوازندگان عجله برای تولید بازدید که اطلاع رسانی و الهام بخش, صنعت موسیقی در شرق آفریقا شود به عنوان سفر و تجارت جهانی آمده اند را متوقف کند.

عمده جشنواره های موسیقی در آفریقا را اعلام کرد لغو , مانند کیپ تاون جشنواره جاز در آفریقای جنوبی MTN Bushfire جشنواره در eSwatini اطلس موسیقی نمایشگاه در کیپ ورد و پتو و شراب در کنیا با توجه به جس سفید از Akum آژانس.

بسیاری از نوازندگان باید تاسف از دست دادن ضروری درآمد از کنسرت های تور و جشنواره گیگابایت است. محل صاحبان و عوامل نیز در مورد آینده خود نگران پروژه های موسیقی, سریال و برنامه های.

کنیا نوازنده Makadem در حال حاضر رشته در دانمارک که در آن او را به یک کنسرت در تاریخ 28 مارس با حمایت از هنری امداد برنامه که رایگان ارائه می دهد زندگی می کنند جریان تولیدات به نوازندگان تحت تاثیر کرونا مربوط به لغو.

در مارس 25, دولت آفریقای جنوبی اعلام کرد که “تزریق پول نقد” برای معماران و طراحان و هنرمندان در تلاش برای جلوگیری از ضربه در مقدار $860,000 اختصاص داده شده برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19-مربوط به محدودیت های اعمال شده در آفریقای جنوبی.

اولویت داده خواهد شد و به هنرمندانی بودند که رزرو شده برای انجام در دولت-بودجه وقایع را به عنوان به خوبی به عنوان دیگر “افسانه” در صنعت با توجه به موسیقی در آفریقا است.

اما سفید خواسته در Facebook پست در مارس 25:

است که آن را ؟ پول برای افسانه افرادی که رزرو شده برای دولت در حوادث و هنرمندان در حال ظهور برای مبارزه با تکه های استانی در سطح… آنچه در مورد لایه های دیگر از صنعت ؟

در واقع نوازندگان در دیگر کشورهای آفریقایی شده اند ارائه هر نوع حمایت دولت یا حمایت مالی برای درآمد از دست رفته به علت COVID-19 محدودیت.

Marafiki زنده موسیقی سریال در دارالسلام تانزانیا به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 محدودیت در تانزانیا.

ایساک پیتر Abenekoیک اجرای هنرمند از تانزانیا, کاهش یافته است, دو آهنگ جدید و خواست طرفداران خود را به دنبال او در یوتیوب پس از او از دست داده عمده اروپا تور با توجه به کوروناویروس. Abeneko که اجرا می شود موسیقی معروف سری Marafiki زنده در دارالسلام نیز به دادگاه تجدید نظر به طرفداران برای کمک به نگه داشتن این سری محبوب رفتن همراه با سلامت عمومی پیام:

ما به دنبال به جلو به از سرگیری این Marafiki شب زنده پس از وضعیت فعلی رو بهبود ما باید همه با هم کار کنند به شدت برای کاهش سریع گسترش Covid-19 شیوع.

1. ماندن در خانه و محل کار از خانه برای جلوگیری از مناطق شلوغ. 2. اجتماعی فاصله 3. پاک کردن دست های خود را اغلب با صابون/دست های ضد عفونی کننده. 4. اقامت امن و سلامت است.

بقیه در قدرت

به عنوان نوازندگان در شرق آفریقا و در سراسر این قاره تلاش برای محوری در این پارادایم جدید این صنعت در حال حاضر سوگوار از دست دادن از افسانه است.

Coronavirus ادعا کرده است زندگی موسیقی غول مانو Dibango یک احترام جاز نوازنده ساکسیفون از کامرون:

و Aurlus Mabele, شناخته شده به عنوان پادشاه کنگو soukous موسیقی:

در دانمارک اولین گزارش کرونا مربوط به مرگ شد Kwabena Maanu — در اصل متولد غنا و بعد از آن یک شهروند دانمارکی. بسیاری از, در میان دیگران, روزنامه نگار سورن Villemoes پرداخت ادای احترام به Maanu سهم به پخش موسیقی آفریقایی در دانمارک:

در TV2 اخبار در 19:00 من به بحث در مورد یکی از اولین قربانیان کرونا همیشه شاد Kwabena Maanu بود که پدر من از دوستان نزدیک و آنها به من شناخته شده است از آنجایی که من یک کودک بود. او موسیقی آفریقایی به دانمارک در دهه 1980 ، یک افسانه واقعی است.

بقیه در قدرت است.

اما تانزانیا نوازنده الماس, مدیر, Sallam Sharaff گزارش شد و بیمار در 19 مارس با این ویروس پس از بازدید از سوییس و دانمارک و فرانسه و گزارش شده است که دوره نقاهت. و تانزانیا رپ MwanaFM آزمایش مثبت برای این ویروس در 20 مارس و نیز گزارش دوره نقاهت در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>