موسیقی نقد و بررسی: Wilco به طور کامل می رسد در اتخاذ وطن

شاید به این دلیل است که خود ترکیبی از جایگزین آزمایش و folky آمریکا نشان دهنده شهر خود سلیقه های خاص در موسیقی است. شاید آن است که به عنوان Chicagoans آنها همسایگان از یک نوع است. شاید به این خاطر که آنها به بگیرید و یاد دهید با دلوت گروه مانند کم و سیاه چشم مارها و heinrich malan گرفت و آنها را در جاده ها برای باز کردن آنها را. یا شاید این همه همین بودن’ تقصیر از او کسی آنها را ساخته افتخاری, Duluth, باند توسط فرمان از یک دهه پیش و پس از آن جمعیت surfed در یکی از خود را نشان می دهد بعد از آن. به هر صورت دلوت به تصویب رسید Wilco و Wilco به نظر نمی رسد به ذهن بیش از حد.

سه شنبه شب در Duluth, سرگرمی, مرکز کنوانسیون سمفونی سالن sextet بازگشت برای ششمین عملکرد در 15 سال گذشته. آنها سفر خود را در پشت آخرین cheekily با عنوان آلبوم اکتبر “Ode to Joy” a low-key آه یک رکورد است که برگ های زیادی از این گروه گرایش به سمت هنر-راک در جدول به نفع پراکنده عامیانه. این سوال رفتن: خواهد به زندگی می کنند نشان می دهد منعکس تن از آلبوم و یا خواهد Wilco بازی به طور معمول Wilco نشان می دهد و اختلاط محفوظ با خشن و ارائه تمام چهره خود را در یک بار ؟

پاسخ: بله. یک نکته مهم در مورد Wilco است که آنها نمی درگیر بازی تصویر بازی ها و “ارائه” خود “فاز جدید” مانند ستون فقرات ضربه بزنید هنگامی که آنها باز به صورت عروسک خیمه شب بازی نشان می دهد و به “جاز اودیسه.” شاید این است دلیل دیگری دلوت آنها را دوست دارد; آنها مانند Duluthians. آنها باید خود را از یو پی اس و فراز زندگی و گاهی اوقات آنها آرام و افسرده و گاهی اوقات آنها با صدای بلند و مواد مخدر, اما آنها جامد در پایان روز. اعتماد مانند یک کت که در آن زیپ کاملا کار نمی کند اما آن را بسیار راحت شما با آن زندگی می کنند.

افتتاحیه Kacy & کلیتون لگد شب با قید مجموعه ای از folky موسیقی است که به دست آورده این گروه به سلامتی با صدای بلند در پایان وقت خود را. یک نگاه به اطراف محل نشان داد تعدادی از پر نشده صندلی در بالکن و پشت همکف — شاید coronavirus نگرانی فرود آمد در Northland — اما در زمان Wilco در آمد در 8:30 کسانی که مونتاژ شد و آماده رفتن به آنها ساخته شده و به اندازه کافی سر و صدا برای دو جمعیت به عنوان شب عینک.

“روشن برگ” از “Ode to Joy” بود و در بازکن و آن سنگین حداقل drumbeat بلافاصله نشان داد که گروه نبود رفتن به سعی کنید به تکرار این رکورد را آرام طبیعت است. همان آلبوم را بیشتر پر جنب و جوش “قبل از ما” دنبال کرد و در زمان Wilco کاسته به “شرکت در پشت من” آنها تا به حال به طور کامل وارد شده است.

چیز زیادی در مورد Wilco است که در آهنگ های مانند “جنگ جنگ” آنها نشان می دهد که چگونه آنها می توانند بازی نسبتا ساده تقریبا lite-آهنگ های راک که آنها پس از فروختن با انفجار سر و صدا و هرج و مرج است. گیتاریست Nels Cline شد درخشان در طول شب و در زمان پخش سریع موسیقی جاز-راک اجرا می شود مانند Jan Akkerman یا جان مک لافلین و در دیگران اجازه سست با نا موزون لام رنگ و پشت-پل squalls. بعد در شب درامر گلن Kotche بازی وحشی طبل انفرادی درست در وسط “از طریق شیکاگو” و این هر دو مزخرف و شگفت انگیز است.

خواننده سرب جف فاستونی زیادی ندارد می گویند در طول شب اما او در اوایل یادآوری جمعیت است که گروه خود را در اختیار این کلید به این شهرستان است. “اگر کسی می خواهد هر چیزی مانند رایگان پیتزا Luce — ما می توانیم آن را” او به شوخی. بعد این گروه به ارمغان آورد تا پایین آلن Sparhawk برای اجرا از طریق “کالیفرنیا ستاره” تضمین خود, Duluth, bona fides دست نخورده باقی بماند.

این گروه را از آن همه: Krautrock در “گاو نر سیاه و سفید, نوا” پیانو پاپ در ELO-مانند “Hummingbird” گلم در “تصادفی ژنراتور نام” و افسرده عامیانه در “رزرو.” توسط این گروه گفت: خوب-شب آنها را لمس کرده بود و در فقط در مورد هر سبک فولک و راک و آنها این همه توانایی.

Wilco ممکن است در واقع یک Duluth, گروه, اما, Duluth, خوش شانس است که آنها را به عنوان پسران به تصویب رسید. در حال حاضر آنها فقط باید به بازی برگزیند.

Tony Bennett بررسی آلبوم برای اخبار تریبون. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>