قتل محکومیت لغو برای مردی که به ضرب گلوله در سر

اوکلند — قتل محکومیت مردی که اعتراف به تیراندازی همسایه خود در سر در سال 2014 لغو شد توسط یک دادگاه تجدید نظر به دلیل یک خطای فنی است.

شاون مارتین به اعدام محکوم شده در مارس 2017 از قتل درجه دوم خود را 21 ساله همسایه ملیسا مارتینز در خارج از خوابگاه خود در Acalanes رانندگی در اوکلند شب آوریل 23, 2014.

مارتین ادعا مارتینز بود حفاری در ماشین خود را برای خود اسلحه و او در دفاع از خود. اما دادستان در آن زمان گفت: این ادعا بود ساختگی است.

او محکوم به 40 سال زندگی در زندان است. اما یک دادگاه تجدید نظر در بر داشت پنج شنبه که قاضی در هنگام پاسخ دادن به داوران را سوال موفق به روشن یا درست دادستان اظهار غلط از قانون در مورد تهدیدات و ناقص دفاع از خود. دادگاه تجدید نظر در نتیجه معکوس قتل و تیراندازی در یک وسیله نقلیه اعتقاد. مارتین محکومیت جنایت کار در اختیار داشتن اسلحه گرم باقی مانده است.

دشمنی بین دو کشور همسایه آغاز شد و در اوایل مارس 2014 پس از مارتین رو به بحث با صاحبخانه خود در خارج از خانه خود را. مارتینز که زندگی نیز پشت مارتین پیوست و در دفاع از صاحبخانه. مارتین به نام مارتینز را یک “سگ ماده” با توجه به اسناد دادگاه.

بعد از آن شب مارتین گفته قرار دادن تفنگ به مارتینز چون او مواجه او را در مورد تماس خود را, مامان, عوضی. در طول محاکمه آالمدا کانتی معاون دادستان منطقه بوچ فورد گفت: Martin نمی تونستم تحمل کنم کسی از او به عنوان “یک زن” بی احترامی او.

در شب از تیراندازی مارس 23, 2014, Martin نزدیک مارتینز در حالی که او در مورد درایو کردن در ماشین و به ضرب گلوله او دو بار در سر. او سپس فرار به بازگشت به آپارتمان خود و به نام پلیس دادگاه اسناد وزارت امور خارجه. مارتین در ابتدا ادعا کرد که یک شاهد, به تیراندازی, اما در یک مصاحبه پلیس او سرانجام اعتراف کرد به تیراندازی خود را.

مارتین دفاع ادعا کرد که یکی از بستگان از مارتینز برگرفته تفنگ خود را از نزدیکی بدن و دفع آن است. دادستان معتقد بود که مارتینز بود غیرمسلح اما حتی اگر او تا به حال یک تفنگ با او آن را ساخته مارتین هیچ کمتر گناه قتل است.

در طول بسته شدن استدلال فورد به هیئت منصفه گفت که آنها باید رد مارتین ادعای دفاع از خود. فورد استدلال کرد که قانون به حق مارتینز, قربانی, به شلیک به مارتین در دفاع از خود و نادرست خواسته داوران به تمرکز بر روی مارتینز دولت از ذهن نیست متهم را به دادگاه تجدید نظر اعلام کرد.

تجدید نظر دادگاه قاضی باید اصلاح شود دادستان نادرست هنگامی که یک هیئت منصفه پرسید: یک سوال در طول مذاکرات.

دادگاه تجدید نظر در حال حاضر فرستاده شده پرونده را به دادگاه برای محاکمه جدید. این آالمدا کانتی دفتر دادستان منطقه اعلام نکرده که آیا آن را refile اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>