MSNBC میزبان کریس ماتیوز مراحل پایین


میزبانی سیاسی نشان می دهد “بیس بال” برای 20 سال

کریس ماتیوز میزبان بیس بال در MSNBC اعلام کرد در هوا 2 مارس که روز برنامه تلویزیونی است که خود یکی از آخر. او میزبان برنامه برای بیش از 20 سال است.

“این است که برای عدم علاقه به سیاست” او گفت:, و اضافه کرد که “نسل جوان وجود دارد خارج وجود دارد در حال آماده را به کمر” در سیاست و در تلویزیون.

ماتیوز 74, مواجه است, انتقاد مقایسه برنی ساندرز’ کمپین به نازی ها حمله به فرانسه و پس از نگار لورا Bassett منتشر شده یک داستان در GQ وب سایت که در آن او گفت: ماتیوز ساخته شده نامناسب نظرات در مورد ظاهر خود را قبل از او رفت و در بیس بال.

“تعارف در ظاهر یک زن که برخی از مردان از جمله من ممکن است یک بار به اشتباه فکر کردم OK شد هرگز خوب,” او گفت: در درجه 2 مارس. “نه پس از آن و قطعا نه امروز. برای ساخت چنین نظرات در گذشته من متاسفم.”

قبل از شروع در تلویزیون ماتیوز مشغول به کار در آمریکا برای بهداشت ، فرانک ماس یوتا. او speechwriter برای رئیس جمهور جیمی کارتر پس از آن بود که یک دستیار برای مجلس نکته اونیل.

ماتیوز روشن به روزنامه نگاری در اواخر 80s در خدمت واشنگتن به عنوان رئیس دفتر برای San Francisco Examiner. او در تلویزیون در سال 1994 میزبانی شبانه نشان می دهد در عمق در امریکا صحبت کردن. بیس بال برای اولین بار در سال 1997 در CNBC و برنامه های معطوف به MSNBC در سال 1999.

“من همچنان به نوشتن و صحبت در مورد سیاست و تشویق در تولید و خدمه در اینجا در واشنگتن و نیویورک” ماتیوز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>