آقای Roadshow است chided به صورت ظاهری به سمت با Caltrans در اندازه گیری چراغ

س: من گاهی اوقات خود را به خواندن ستون با بهره. اما من اغلب نا امید است که شما نمی, مهم تر از, Caltrans.

علامت Prouty برکلی

یک: ورودی امروز, بنابراین من آن زمان که قطراتش در کلاه.

س: من امیدوار شما ممکن است مدافع به شدت بیشتر برای رفت و آمد در چشم انداز به جای تکرار Caltrans, توجیه, در پاسخ به شکایت.

یک مثال خوب شد این مقاله در اندازه گیری چراغ. شما چرا تکرار Caltrans نمی تواند هر چیزی در مورد این واقعیت است که آنها هنوز هم کار زمانی که مورد نیاز نیست و ایجاد خطر بیشتر با عدم ترافیک با توجه به همه گیر. این امر می تواند یک بهبود بزرگ اگر آنها می تواند آنها را تغییر دهید.

من احساس می کنم شما چیزهایی را در این راه بیش از حد اغلب. شما به دلایل Caltrans به همین دلیل آنها مجبور به ترک چیزی مسخره در محل.

من امیدوارم که برای بیشتر مقاومت مواجه است که Caltrans می تواند انجام یک کار خیلی بهتر در برخی موارد. Caltrans می تواند استفاده از برخی از پاسخگویی و من فکر می کنم شما می خواهد در یک موقعیت خوب برای ارائه بیشتر از آن است.

علامت Prouty

یک: نقطه ساخته شده است. من می توانستم با چکش Caltrans برای تنظیم بیشتر متر در جامد سبز است یکی دیگر از نقطه نظر بیش از حد. برخی از رانندگان ممکن است برای جلوگیری از عادت, انتظار, اندازه گیری نور تبدیل خواهد شد و بسیاری از آنها قرمز برای فقط چهار ثانیه است. ایمنی باید بیشتر از یک تاخیر جزئی.

س: من فکر می کنم این مقاله در جریمه برای سانتا کروز هفت هل معنای Roadshow. من همیشه به امید بیشتر Roadshow و نه چیزهای نامربوط حتی اگر آن را بسیار آزادانه به مسئله راه. من همیشه می گویم ما باید بیشتر Roadshow, بنابراین من فقط به اضافه کردن بیشتر Roadshow اما هیچ چیز دیگری. شما می توانید شروع به ستون دیگر که مانند خود پریوس یا خانم Roadshow برای حس مشترک پاسخ او را می دهد.

اما من موافق است که این افراد در آینده به سانتا کروز بیش بزرگراه 17 به اویختن و فاصله اجتماعی نیاز به ذکر حتی برای 1000 $در هر. آنها می تواند آلوده و حتی آن را می دانم. همین دلیل است که قوانین فعلی وجود داشته باشد در ماسک و اجتماعی فاصله.

اهل ون دین, San Jose

یک: آن است و به همین دلیل بلیط نیز دست به beachgoers — تعداد زیادی از آنها.

س: $1,000 خوب برای یک درایو برای “ضروری نوشیدنی” توسط سانتا کروز هفت بود و نور بوده است. در سال 1918 آنفولانزای همه گیر در سان فرانسیسکو مجازات برای پوشیدن یک ماسک بود تا آنجا که $100 و 10 روز در زندان بود.

اریک Nordman پالو آلتو

یک: Ouch. که می شده اند Roadshow ستون.

عضویت گری ریچاردز برای یک hourlong چت ظهر چهارشنبه در www.mercurynews.com/live-chats. نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>