MPR دعوت از مینه سوتا به خواندن “you’ve Got a Friend’ با هم شب جمعه

ST. پل — رادیو دولتی مینسوتا دعوت از همه در سراسر کشور به عضویت در آوردن بخوان خانه در 5:53 بعد از ظهر سهشنبه, مارس 17. در آن زمان Minnesotans همه جا دعوت شده به مرحله خارج و یا باز کردن یک پنجره برای پیوستن به همسایگان خود در یک توده تفسیر کارول کینگ “شما رو یک دوست.”

“شما رو دوست” پخش خواهد شد به طور همزمان در کلاسیک MPR, 89.3 فعلی و MPR اخبار. شعر به “تو رو دوست” و اطلاعات بیشتر را می توان در یافت classicalmpr.org/sing. آهنگ نتیجه گیری خواهد شد در حدود 6 بعد از ظهر

“در حالی که COVID-19 ما مانع از جمع آوری جسمی هنوز هم وجود دارد راه ما می توانیم ارتباطات معنی دار گفت:” برایان Newhouse, مدیر عامل کلاسیک MPR در انتشار اخبار. “یک صدا مخلوط کر’ جین Ramseyer میلر پیشنهاد این ایده فوق العاده است که ما به ارمغان می آورد همه با هم از طریق قدرت موسیقی.

“کارول پادشاه آواز می خواند ‘آن را نمی خوب است بدانید که شما رو یک دوست’ و با Minnesotans آواز این کلمات هماهنگ, من نمی توانم تصور کنید یک راه بهتر را به ما نزدیک تر و ایجاد یک لحظه از امید در غیر این صورت زمان تاریک است.”

خوانندگان خواسته برای به اشتراک گذاری ویدئوها و عکس های خود و یا محله خود را به آواز خواندن در خانه تجربه با هشتگ #BringtheSingHome. شرکت کنندگان همچنین می توانید در این پست به Facebook صفحه رویداد در بر داشت زیر, حوادث, در, کلاسیک, MPR را در Facebook صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>