ST. پل — تنظیم کننده دولت در روز دوشنبه, فوریه. 10 شروع پذیرش نظرات به پیشنهاد گسترش خواهد بود که سه برابر ظرفیت مزرعه خوک در Otter Tail County است.

به عنوان پیش بینی گسترش خواهد ارائه سمور بال LLP با فضایی در حدود 7,500 خوک. مزرعه واقع در نزدیکی Sebeka در اصل مجاز به جای فقط 2500.

نظرات در ارزیابی زیست محیطی برای تکمیل این پروژه و پیش نویس feedlot مجوز مربوط به آن را می توان فرستاده شده به آژانس کنترل آلودگی مینه سوتا از طریق آوریل 11. مزرعه اپراتورها برنامه شروع به مسکن حیوانات در این ماه با توجه به MPCA.

گسترش پروژه خواستار اصلاح دو موجود انبارها و ساخت و ساز از چهار آنهایی که جدید است. جدیدتر انبارها با توجه به MPCA را باریکه باریکه طبقه که از طریق آن کود می توانید به یک منطقه ذخیره سازی.

این محدود تغذیه عملیات با توجه به MPCA را کاهش پتانسیل برای هوا و بوی گازهای گلخانه ای. سمور بال قصد دارد به استخدام یک شرکت پیمانکار به گسترش کود تا 886 هکتار در نزدیکی مزرعه ای در یک فرایند شناخته شده به عنوان زمین, نرم افزار کاهش بیشتر بو.

این شرکت داده می شود کمتر از 10 روز در سال به گسترش این کود با توجه به MPCA و در درجه اول این کار را در بهار قبل از کاشت در فصل تابستان پس از اولین یونجه برش و در پاییز پس از برداشت محصول.

این MPCA برآورد گسترش مزرعه تولید حدود 910 تن دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای در هر سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im