جنبش برای تغییر نام پل پس از Rep., John Lewis, دستاوردهای پشتیبانی

توسط Alaa Elassar | ایسنا

مرگ از ما تشکر. John Lewis روز جمعه تمدید تماس به تغییر نام ادموند Pettus پل در شهر سلما در آلاباما پس از حقوق مدنی افسانه است.

فشار برای تغییر نام پل می آید در میان ملی گفتگو در اطراف بناهای تاریخی, نام ها و نمادها است که جشن کنفدراسیون و جای خود را در آمریکای امروز است. پل را به اسم ادموند Pettus شد مؤتلفه کلی و رهبر Ku Klux Klan در آلاباما.

در سن 25 لوئیس کمک رهبری مارس 1965 برای حق رای در ادموند Pettus پل در شهر سلما در, جایی که او و دیگر راهپیمایان مواجه شد به شدت مسلح دولت و پولیس محلی که به طرز وحشیانه ای آنها را ضرب و شتم با باتوم و شکستگی لوئیس’ جمجمه.

روز تبدیل شد شناخته شده به عنوان “یکشنبه خونین” و گالوانیزه آمریکایی در حمایت قانون حق رای سال 1965.

Michael Starr هاپکینز, 33, راه اندازی یک درخواست برای تغییر نام در تاریخ 17 ژوئن به امید این پل می توان تغییر نام داد و در حالی که لوئیس هنوز زنده بود. این طومار در Change.org تا به حال بیش از 490,000 امضا و از دوشنبه بعد از ظهر.

“اگر آن را از چپ به ادموند Pettus مردم که مانند من که هنوز در قید” هاپکینز با سی ان ان گفت. “این ایده که ما را به افتخار او اجازه می دهد نام خود را بر روی پل است که در تضاد برای همه چیز این کشور می ایستد, به ویژه هنگامی که ما بسیاری از قهرمانان مانند John Lewis اختصاص داده شده که در تمام طول زندگی خود به آوردن کشور با هم.”

هاپکینز الهام گرفته شده بود برای راه اندازی این طومار پس از حضور در چندین Black Lives Matter تظاهرات در واشنگتن, DC, که در آن او زندگی می کند.

پس از آمدن به خانه از یک اعتراض “تخلیه احساسی از [خود] شهر رایت” او تصمیم گرفت به تماشای فیلم “سلما” که در آن او را کشف کرد که Pettus بود که در یک صحنه به تصویر می کشد مارس 1965.

پس از یادگیری بیشتر در مورد تاریخ این مرد پشت پل هاپکینز گفت: او وحشت زده شد و بلافاصله شروع یک طومار خواستار تغییر نام پل.

با پایان ماه هاپکینز تاسیس “جان لوییس پل پروژه” یک سازمان غیر انتفاعی دادخواست برای تغییر نام.

“این کشور نیاز به منعکس کننده که ما که هستیم. پل یک نماد است اما این است که در مورد بیش از فقط پل. آن را در مورد بازسازی سلما در درجه اول یک آمریکایی آفریقایی جامعه است که فراموش شده است,” او گفت:.

“این در مورد ساخت مطمئن شوید که بچه ها دسترسی به آموزش و پرورش پدر و مادر دسترسی به شغل بهتر آن را در مورد بهبود زندگی مردم است. که هدف مارس در سال 1965 است که هدف از John Lewis پروژه پل.”

این جنبش همچنین برداشت بخار در رسانه های اجتماعی پس از “سلما” مدیر Ava DuVernay با صدور بیانیه ای در حمایت از درخواست برای تغییر نام پل.

“من فقط امضا طومار در مورد این پل به کرامت به عنوان دیده می شود در سلما” DuVernay توییتی. “آن است که پس از یک KKK grand wizard و مؤتلفه warlord. ادموند Pettus پل باید جان لوییس پل. نام برای یک قهرمان. نه قاتل. پیوستن به این فراخوان است. از آن گذشته به دلیل.”

لینکلن پروژه فوق العاده PAC تشکیل شده توسط anti-دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جمهوری خواهان به نقل از یک صدای جیر جیر از Preet Bharara که نشان داد Lewis ایستاده قبل از پل گفت: “آبه می ایستد با دوست من Preet. بیایید به افتخار این مرد خوب با تغییر نام پل.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>