کوه مشاهده شرکت فناوری به “کنترل از راه دور-اول’ پس از درس های آموخته شده از coronavirus همه گیر

قبل از coronavirus همه گیر Silicon Valley مدیر عامل آدم d’angelo اعتقاد از راه دور و حقوقی واجد شرایط بودند برای “عجیب و غریب در نقاط دورافتاده” نه برجسته شرکت های فن آوری.

در حال حاضر d’angelo رئیس Q&A به وب سایت شرکت Quora است که مصرف این کوه مشاهده شرکت “کنترل از راه دور برای اولین بار.”

“ما نه با هدف بازآفرینی همان تجربه ما تا به حال زمانی که ما همه در همان ساختمان با هم — ما به دنبال ایجاد چیزی بسیار بهتر” این شرکت گفت: در یک کار ارسال برای “سر از راه دور” است که راهنمای انتقال. “ما می خواهیم از راه دور-اول فرهنگ به عنوان یک مزیت مهم رقابتی وقتی که می آید به استخدام نگهداری و اعدام به عنوان یک شرکت.”

جستجو برای یک انتقال رهبر به دنبال یک پست وبلاگ توسط d’angelo آشکار خود شرکت طرح و تفکر پشت آن است.

“با کمال تعجب با وجود رشد به عنوان یک شرکت متمرکز در یک محل با وجود سال ها از سرمایه گذاری در فرهنگ و فرآیندهای ساخته شده است که فرض وجود استرس مردم احساس از دولت های جهان با وجود حواس پرتی درگیر در تطبیق است که جهان با وجود این بار در مواجهه والدین با کودکان و هیچ مدرسه و یا مهد کودک ما شده اند بسیار سازنده” d’angelo نوشت. “و بسیاری از ما واقع شده است پربار تر از قبل است.”

شصت درصد از Quora کارکنان گفت: آنها در حال حاضر ترجیح می دهند از راه دور کار او نوشت.

این شرکت خصوصی برگزار شد بلافاصله پاسخ به یک سوال در مورد اندازه و قبل از همه گیر مکان از نیروی کار خود را اما اطلاعات شرکت PitchBook گزارش می دهد که Quora تا 250 کارمند.

این افزایش بهره وری و اولویت برای کار از راه دور است که کارکنان نمایش داده می شود ناشی از عوامل متعددی d’angelo معتقد است. “اولین عامل این است که رفت و آمد است. مردم از دست دادن مقدار زیادی از وقت با ارزش و انرژی گرفتن به و از کار هر روز و این روند می افزاید: استرس به زندگی خود را,” او نوشت. “عامل دوم این است که توانایی تمرکز. مانند بسیاری از منطقه خلیج شرکت ما تا به حال باز کردن دفتر برنامه ریزی. این پوسته در حال مد این روزها, و آنها را به استفاده بهینه از کمبود فضای اداری موجود, اما آنها به نوبه خود کاملا منحرف به کارکنان. بسیاری از کارمندان ما احساس می کنید که آنها می توانند تمرکز بهتر و بیشتر در خانه انجام می شود.”

عامل سوم را شگفت زده خواهد کرد چند آشنایی با هزینه های زندگی در منطقه خلیج است. خانه به طور متوسط در مانتین ویو هزینه $1.7 میلیون d’angelo اشاره کرد.

عامل نهایی? مهاجرت و ویزا محدودیت از جمله بان کی مون اعلام کرد در هفته گذشته توسط دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ورود دارندگان روادید تا پایان سال. “ما نمی توانیم به استخدام بسیاری از بهترین مردم از سراسر جهان که اتفاق می افتد نه برای زندگی در اینجا” d’angelo نوشت.

D’angelo پیش بینی کرد که در حالی که ویدئو کنفرانس تکنولوژی ناقص باقی می ماند آن را به بهبود سریع تر از راه حل های برای رفت و آمد طولانی و پر هزینه مسکن.

Quora انتقال نسبت به کار از راه دور می آید به عنوان شرکت فنی سراسر منطقه خلیج در حال توزیع کارگران قدرت انتخاب خود را به کار سایت. رسانه های اجتماعی غول توییتر و تلفن همراه-پرداخت شرکت مربع هر دو led توسط جک دورسی باید گفت که کارکنان خود را می توانید از خانه کار برای همیشه لطفا برای در صورتی که مایل. گوگل توسعه یافته کار خود را-از-خانه سیاست به پایان سال. Facebook گفته است که قصد دارد به دوباره باز کردن دفاتر جولای 6, اما به شما اجازه کار کارمندان در خارج از دفاتر از طریق پایان سال و آن مدیر عامل مارک زوکربرگ گفت: این شرکت انتظار دارد که نیمی از نیروی کار خود را به کنترل از راه دور در پنج یا 10 سال.

تجاری املاک و مستغلات غول Cushman & Wakefield در یک نظرسنجی-بر اساس گزارش این هفته گفت که در حالی که همه گیر کار از خانه سفارشات منجر به کاهش احساس ارتباط میان همکاران بهره وری “قوی باقی می ماند” و همکاری در تیم است “بهتر از همیشه است.” Cushman & Wakefield گزارش شده است که در آن داده های جمع آوری شده از بیش از 40 ، 000 پاسخ دهندگان که 73 درصد از کارگران معتقدند شرکت ها باید در آغوش مقداری از راه دور کار می کنند.

تحت Quora را از راه دور برای اولین بار طرح موجود کارگران — گذشته از چند که حضور در دفتر حیاتی است — می تواند نقل مکان به هر نقطه این شرکت از نظر قانونی می تواند آنها را استخدام. کوه مشاهده خواهد شد و تبدیل به یک شرکت فضای کار برای کارکنان است که می خواهید برای کار وجود دارد چرا که آنها ارزش های اجتماعی و تعامل با همکاران و یا پیدا کردن خانه های خود را بیش از حد منحرف او نوشت. D’angelo برنامه های خود را کمیاب بازدید از دفتر “بیش از یک بار در ماه” او متعهد شده است. “مقر ما خواهد بود در ابر است.”

در حالی که کارکنان ممکن است پراکنده به مناطق مختلف همه کارگران باید در طول “هماهنگی ساعت” از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر d’angelo نوشت. “این نقشه” او اشاره کرد: “به 6 صبح تا 12 بعد از ظهر در هاوایی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>