Mountain View مرد دستگیر آزاری و کودک انجمن اتهامات

MOUNTAIN VIEW — یک مرد بازداشت شده است به ظن خود سه فرزند و جمع آوری پورنوگرافی کودکان با توجه به پلیس. محققان اشاره کرد کار خود را به عنوان یک پرستار بچه برای استخدام می ترسند ممکن است اضافی قربانیان.

ویکتور Miller, 27 مشاهده کوه دستگیر شد روز شنبه در یک مشکوک سلاح های جرم و جنایت توسط Santa Clara County Sheriff ،

دستگیری او رخ داده است در حالی که او تحت بررسی توسط کوه مشاهده پلیس بر اساس یک نکته دریافت شده در ژانویه ارتباط میلر برای “یک حساب آنلاین است که شامل مشکوک پورنوگرافی کودکان که برخی از آنها به نظر می رسد حاوی تصاویری از کودکان به عنوان جوان به عنوان کودکان نوپا” با توجه به انتشار اخبار.

تمام گفته پلیس ادعا می کنند که میلر به حال نزدیک به 100 کودک-انجمن تصاویر و ویدئوها و گفت: کارآگاهان همچنین کشف شواهدی وجود دارد که میلر “به نظر می رسد داشتن صریح گفتگو با افرادی که مشکوک به زیر سن قانونی” و توزیع شد خود را بدون اجازه تصاویر.

“هیچ کودکی همیشه باید قربانی یک جرم و جنایت به ویژه آنهایی که به عنوان اخلال به عنوان آنچه که ما کارآگاه شاهد در حالی که تحقیق در این مورد” ستوان فرانک St. Clair در بیانیه ای گفت. “ما سپاسگزار برای این کار تیم ما را به تحقیق در این مورد و ما خدا را شکر برای ما اجرای قانون و همکاران که کمک کرد به این مشکوک است.”

پس از دستگیری به پلیس گفت: آنها مصاحبه میلر و جستجو خانه خود را, جایی که آنها واقع دیگر شواهد متهم. پلیس فاش نمی کند و در جزئیات چگونه او آمد در تماس با این گزارش قربانیان.

اما آنها اضافه شده است که میلر استفاده از Care.com یک وب سایت او استفاده می شود به شغل نگهداری از کودکان و سوء ظن او ممکن است با استفاده از یک زنده جریان برنامه برای برقراری ارتباط با کودکان منجر شده است کارآگاهان به اعتقاد او ممکن است قربانی بیشتر از کودکان است.

میلر است که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در شهرستان سانتا کلارا اصلی زندان است.

هر کسی با اطلاعات در مورد پرونده و یا دیگر قربانیان بالقوه می تواند تماس های پلیسی گلپر در اسپیتا angelica.espita@mountainview.gov.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>