کوه مشاهده: دبیرستان ورزشکاران به بازگشت دوشنبه, دانش آموزان, Aug. 12

MOUNTAIN VIEW — برای اولین بار از مدرسه تعطیل در ماه مارس یک گروه از دانش آموز دبیرستان ورزشکاران در نهایت خواهد بود را مجاز در پردیس دوشنبه به عنوان مسئولان مدرسه آماده شدن برای سال تحصیلی جدید شروع Aug. 12.

در یک “بازیابی و بازگشایی مجدد” وبینار روز چهارشنبه بالای کوه مشاهده لوس التس اتحادیه دبیرستان مقامات منطقه گفت: آنها با دریافت دستورالعمل از شهرستان در مورد فعالیت های ورزشی و در حال حاضر به ملاقات با مربیان در این منطقه را دو دبيرستان به انتخاب “بسیار خاص” گروهی از ورزشکاران برای بازگشت به دانشگاه.

لوس آلتوس مدیر دبیرستان Wynne Satterwhite اعلام کرد که “بسیار خاص گروه” بیش از یک دانشجو در هر فعالیت ورزشی اجازه خواهد داشت در محوطه دانشگاه شروع 22 ژوئن اولین ملموس تجربه دانش آموزان را در مدرسه از امکانات آموزشی در سراسر کشور تعطیل در ماه مارس برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“همانطور که ما با مربیان ما آنها نوع از خوکچه هندی,” Satterwhite گفت. “ما به شما اجازه والدین و دانش آموزان در مورد چگونگی روند اتفاق خواهد افتاد. اما ما واقعا می خواهید مطمئن شوید که ما در حال گرفتن بچه ها پشت در دانشگاه و انجام کارهای بسیار بهداشتی و امن راه است.”

او افزود که در ورزش های رقابتی فصل هنوز هم “بالا در هوا” و مسئولان مدرسه هنوز هم “تلاش برای فهمیدن” چگونه و چه زمانی به افزایش تعداد ورزشکاران است که اجازه خواهد داشت در محوطه دانشگاه.

Satterwhite یکی از حدود ده مسئولان مدرسه که مشخص شده بیشتر در عمق بازگشایی استراتژی دیده نشده است از این منطقه در روز چهارشنبه طرحی را که مجموعه ای از دستورالعمل ها برای اجتماعی فاصله داخل مدارس درجه بندی آموزش و تعامل اجتماعی است.

اکثر دستورالعمل می تواند به بهینه سازی بیشتر به عنوان شهرستان مقامات بهداشت تعیین مقدار از آنچه در مدارس انجام دهد. سرپرست نلی مایر گفت که آنها در حال انتظار برای به روز رسانی از بخش عمومی به بخش بهداشت و درمان و اداره آموزش و پرورش در هفته اول جولای.

که به روز رسانی خواهد شد امیدوارم شامل انتشار مطلب خاص راهنمایی و توصیه هایی برای مدارس سراسر شهرستان مایر گفت. هر چند این منطقه انتظار برای بازگشت به مدرسه با ترکیبی حضوری و آنلاین مدل منطقه هنوز برنامه های احتمالی در محل اگر جدید پناهگاه در محل جهت خاموش کردن مدارس دوباره و یا اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل ها کاسته بیشتر است.

آنچه مسلم است این است که اقدامات ایمنی را در محل برای جلوگیری از گسترش coronavirus با روش های اجباری تمام دانش آموزان و کارکنان و معلمان را مجبور به رعایت.

دانشیار سرپرست شخصی Leyla بنسون گفت: همه کارکنان و دانش آموزان و معلمان خواهد بود دما نمایش قبل از ورود به مدرسه و دانشگاه.

بنسون نیز گفت: این مدرسه را به صورت پوشش به طور گسترده ای در دسترس دانش آموزان و همچنین اطمینان حاصل شود که وجود دارد و کافی و بهسازی ایستگاه های “پس از شستن دست ها می تواند مکرر” و به اندازه کافی ضد عفونی کننده برای رفتن به اطراف.

“ما همچنین باید به جسمی فاصله پروتکل” بنسون گفت. “ما نیاز به ایجاد علامت و پروتکل ها و آموزش کارکنان و دانش آموزان است.”

فلش های جهت دار در راهروها راهنمای ترافیک پا و حفظ اجتماعی فاصله به احتمال زیاد دانشیار سرپرست کسب و کار خدمات مایک Mathiesen گفت و همچنین به عنوان به طور بالقوه propping درب باز و به حداقل رساندن تعدادی از مکان های یک دانش آموز می تواند در لمس یک سطح.

“ما همچنین به دنبال در چگونه بزرگ کلاس های درس ما هستند و بسته به اینکه چگونه بسیاری از دانش آموزان ما چگونه ما استفاده از کتابخانه ها و سالن های ورزشی که برای فضای بزرگتر به کلاس” Mathiesen گفت.” وی افزود: کلاس های تربیت بدنی به احتمال زیاد خواهد شد که به تدریس خارج از محوطه دانشگاه.

درجه بندی نیز بازگشت به حالت عادی تغییر از اعتباری-هیچ اعتباری سیاست منطقه اجرا شده در شروع این بیماری همه گیر.

“ما خواهد بود اعطای نامه نمرات در پاییز” گفت: مارگاریتا ناوارو, سر توسعه حرفه ای برای منطقه است. “حال که ما در حال رفتن به مسئله نمرات معلمان ما نیاز به صحبت با دانش آموزان خود را در مورد درجه بندی و ارزیابی. چالش این است که چگونه است که شما از یکی دیگر از محیط زیست است.”

بنسون گفت: نیز وجود دارد که “احتمال قوی” که منطقه را ببینید در دراز مدت غیبت دانش آموزان و کارکنان بسته به اینکه چگونه بحران بهداشت و درمان می یابد. به همین دلیل مدرسه منطقه “نیاز به روت جایگزین” را انتخاب کنید تا شل یک وظیفه دشوار خواهد بود که برای یک منطقه است که مطمئنا به صورت محدودیت های مالی است.

همه این چیزها را باید به مذاکره با معلمان اتحادیه بنسون و گفت که او و دیگران شده اند و داشتن مکالمات “تمام تابستان طولانی” با رهبران اتحادیه به سهولت معلمان به یک جدید طبیعی است. منطقه مدرسه و معلمان در حال حاضر بحث در مورد همه چیز از ساعت کار حجم کار اثرات تغییرات و نیازهای آموزشی, بنسون گفت.

“هنگامی که ما رفت و به آموزش از راه دور فرمت در بهار ما وارد یک یادداشت تفاهم با اتحادیه های و ما انتظار داریم به همان” بنسون گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>