کوپرتینو — حیات وحش مقامات همچنان به جستجو سهشنبه برای mountain lion که خراشیده و در سمت چپ یک سوراخ زخم در 6 سال دختر روز شنبه در Rancho San Antonio شهرستان, پارک, پارک گفت.

در ضمن این پارک فقط در غرب بزرگراه 280 است که بسیار محبوب است با روز کوهنورد که پارکینگ اغلب کامل, باقی مانده بسته برای روز سوم.

“کودک خوب است و ما در حال رفتن به پیدا کردن گربه و ما قصد داریم به بررسی آنچه اتفاق افتاده است با شواهد DNA” گفت: Pete زیمنس, یک عضو هیئت مدیره با Midpeninsula باز کردن فضای منطقه است.

کودک پیاده روی با پدر و مادرش در Wildcat حلقه دنباله حدود دو مایل از اصلی منطقه پارکینگ زمانی که آنها مواجه می شوند شیر کوه در حدود ساعت 10 صبح یکشنبه با توجه به انتشار اخبار ارسال شده در چهارشنبه توسط باز کردن فضای منطقه است. گربه ترسیده بود دور توسط بزرگسالان بودند که با کودک و پارک رنجر ارائه کمک های اولیه. او منتشر شد به پدر و مادر خود را با جراحات جزئی.

حملات mountain lions نادر هستند چرا که این حیوانات را شبانه و به طور کلی خجالتی و دور از انسان است. او گفت: اگر کودک فرار از گربه ممکن است بیشتر ترغیب به تعقیب او.

“اگر شما هنوز هم ایستاده و موج سلاح های خود را,” او گفت: “آنها نه در شما علاقه مند در همه.”

پارک باز نمی شود و تا زمانی که مقامات یا گرفتن mountain lion یا اعتماد به نفس آن است که دیگر در پارک, او گفت:.

“هنگامی که آنها دریافت که نزدیک به مردم آنها در حال تبدیل شدن به سازگار به مردم,” او گفت:, “و این خوب نیست.”

کوهنورد بیشتر ببینید شغالها در رنچو سن آنتونیو اما یک شیر کوه گرفتار شد تصویری به دست گرفتن یک آهو در پارک یک زن و شوهر از سال پیش.

بازدید کنندگان به پارک ها و فضاهای باز باید هوشیار باشند که در خارج از منزل در mountain lion خاک پارک مقامات می گویند.

“اگر شما یک شیر کوه در Midpen حفظ آرامش خودتان را بزرگ و با صدای بلند و به آرامی دور برگشت” با توجه به یک پارک بیانیه. “هرگز به نوبه خود پشت خود را و یا اجرا شود.”

هر رؤیت باید گزارش به Midpen رنجرز در 650-691-2165.

در حالی که رنچو سن آنتونیو بسته است, Siemens توصیه کوهنورد بازدید از یکی از متعدد دیگر پارک های درون Midpeninsula فضای باز منطقه از جمله Picchetti تگزاس حفظ فقط هفت دقیقه تا Foothill بلوار که شامل آجر کارخانه شراب سازی ساختمان و مزرعه پیچیده است.

دیگر در نزدیکی دوستدار خانواده افزایش می توان با رفتن به www.openspace.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im