موتورسوار پرواز به بیمارستان پس از برنتوود سقوط

برنت وود — گشت بزرگراه کالیفرنیا در حال بررسی برخورد که با ارسال یک موتور سیکلت سوار به منطقه بیمارستان یکشنبه, مقامات گفت.

شرق کنترا کوستا Fire Protection District آتش نشانان در پاسخ پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 به مارش نهر جاده در نزدیکی دره آهو جاده در برنت وود به صورت یک گزارش از یک آسیب برخورد بین یک موتور سیکلت و ورزش-وسیله نقلیه سودمند. (حسن نیت ارائه میدهد شرق کنترا کوستا Fire Protection District)

در 12:35 بعد از ظهر, شرق کنترا کوستا Fire Protection District آتش نشانان در پاسخ به مارش نهر جاده فقط در شرق دره آهو جاده به صورت یک گزارش از یک برخورد بین موتور سیکلت و ورزش-ابزار خودرو و یک فرد مبتلا به صدمات بزرگ در کنار مرداب نهر.

CalFire آتش نشانان نیز در پاسخ و کمک به ارائه اضطراری صرفه جویی در زندگی اقدامات در حالی که دیگران راه اندازی یک helispot فقط در غرب محل سقوط.

دقیقه بعد یک هلیکوپتر فرود آمد و در زمان موتورسوار به John Muir مرکز پزشکی در ولنوت کریک. هیچ کلمه ای در وضعیت آنها در دسترس بود یکشنبه شب.

وجود دارد هیچ دیگر گزارش ها از صدمات اما دو نفر دیگر آزاد شدند در صحنه آتش نشانان گفت.

هر کسی با اطلاعات با ما تماس بگیرید CHP در 925-646-4980.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>