“مادر” NIPPON تلویزیون بسیار موفق سری درام به اقتباس در تایلند توسط JSL رسانه های جهانی و مجموعه ای برای شروع جریان مارس 5TH


توکیو ژاپن– 5 مارس سال 2020 – Nippon Television Network Corporation (Nippon تلویزیون) ژاپن را از پیشرو multiplatform سرگرمی نیروگاه امروز اعلام کرد که مادرخود را برنده جایزه یک ساعت سریال در حال رفتن به اقتباس در تایلند است. JSL رسانه های جهانی, یکی از تایلند را از پیشرو تولید خانه به دست آورد اسکریپت قالب حقوق و برنامه ریزی شده است برای شروع به جریان در خط تلویزیون 5 مارس. JSL رسانه های جهانی نیز قبلا به دست آورد تایلندی انطباق حقوق به Nippon تلویزیون دست زدن به درام سری رها شده بود که پس از قدردانی مخاطبان خود رفت و در را به نفع خود جایزه “بهترین درام برای خانواده و جامعه” در تایلندی معتبر مایا جوایز در سال 2019. این خبر امروز توسط آقای Atsushi Sogo رئیس جمهور از بین المللی توسعه کسب و کار برای Nippon تلویزیون.

مادر امن اسکریپت قالب معاملات در ترکیه, کره جنوبی, اوکراین, فرانسه, و در حال حاضر تایلند است. ما ایمان یکی دیگر از تولید بزرگ گفتن تحسین داستان به مخاطبان در جهان هستند و خوشحال به اعلام این معامله دوم با JSL جهانی رسانه ها گفت:” آقای Sogo.

“پس از موفقیت با رهاما بسیار خوشحال به ادامه کار با Nippon تلویزیون برای مادر بازسازی. ما معتقدیم مادر خواهد بود به خوبی دریافت شده توسط تایلندی مخاطبان است. نه تنها که داستان بسیار لمس کردن, اما آن را نیز دارای یک رنگ از تعلیق درام در آن است. همه ما بسیار هیجان زده با این پروژه” اظهار نظر آقای Thiti Sutthikulphanich تهیه کننده اجرایی برای JSL رسانه های جهانی.

در مورد مادر

کودک آزاری است که مسلما یکی از بیرحمانه ترین جنایات. فقط به عنوان وحشتناک است که همه بیش از حد معمول تمایل جامعه به نوبه خود چشم به این سوء استفاده است. مادر داستان یک زن است که در پاسخ به یک دختر مدرسه ای به سکوت فریاد کمک کند. درام شرح زیر است یک دور 30+سال که با این نسخهها کار با اکراه به عنوان معلم مدرسه ابتدایی و متوجه کبودی روی اول-دانش آموز کلاس. در ابتدا مانند هر کس دیگری به نظر می رسد او از راه دیگر. اما دانش آموز رنجور ناامیدی به زودی بیدار شور و شوق و عزم و اراده در این مراقبت ، با هم آنها را جست و خیز شهر و در کشتی سوار در یک سفر مخاطره آمیز تظاهر به مادر و کودک. مادر تواریخ تحول یک بار سرخورده که به طور ناگهانی طول می کشد در نقش یک پدر و مادر به کودک است که گرسنگی برای مادری عشق است. درام پروب به معنای مادری مدرن society.http://www.ntv.co.jp/english/pc/2011/03/mother.html

در مورد JSL جهانی MEDIA CO. با مسئولیت محدود (تایلند)
تاسیس در سال 1980 JSL شرکت محدود در ابتدا پدید آمده در تلویزیون کسب و کار به عنوان یک پیشرو در تولید خانه ایجاد برنامه های ارتش سلطنتی تایلند شبکه تلویزیونی شناخته شده به عنوان کانال 5 و بعد از آن تمدید خدمات خود را به دیگر پیشرو در شبکه های. پس از سالها تجربه و به رشد جهانی عملیات JSL می شود و یکی از پنج تولید خانه در تایلند و یک رهبر در سازمان رویداد هر دو به صورت محلی و بین المللی. آنچه که ما را مجموعه جدا از دیگران است که ما موفقیت را در تنوع مطالب است که غنی سازی تایلندی زندگی مردم با فرهنگی و فکری و سرگرمی از طریق هوا آنلاین در چاپ و در فرد. از سال 2009 تاکنون JSL شرکت محدود است rebranded خود را به” JSL جهانی Media Company Limited” در جشن 30 سالگرد.

در مورد NIPPON تلویزیون

نیپون تلویزیون ژاپن بیننده رتبه های قهرمان با شکوه تمام سانس دسته بندی برای شش سال متوالی و garnering بزرگترین سود در این کشور پخش میباشد. یکی از بزرگترین موفقیت برای ملت ایران بهترین تولید کننده از تمام ژانرهای برنامه نویسی اژدها’ دندر سطح جهانی کسب و کار موفق نشان می دهد فرمت است که دارای 40 نسخه در 186 سرزمین در تمام قاره های جهان است. این برنده جایزه امی نسخه مخزن کوسه, airs در ایالات متحده است. پس از نزدیک در موفقیت اسکریپت فرمت های مادر و زن زندگی من برای فرزندانمکه ترکیه نسخه تبدیل شده اند مگا بازدید که رفته اند برای فروش در نزدیک به 40 منطقه در سراسر جهان است. به عنوان یک فرمت مادر را نیز فروخته شده به کره جنوبی اوکراین فرانسه و تایلند است. با خوبی تاسیس کسب و کار است که طول VOD / زنده جریان مهندسی, انیمیشن, فیلم حوادث, تناسب اندام, باشگاه eSports, آندروید, ایجاد و دیجیتال مخلوط واقعیت Nippon تلویزیون اعمال نفوذ آن آرزو پلت فرم انقلابی رسانه های دیجیتال در صنعت همیشه در حال تغییر. راه اندازی یک کانال در جنوب شرقی آسیا به نام گوهر از طریق سرمایه گذاری مشترک با Sony Pictures Television Networks و پیشرو ژاپنی محتوای دیجیتال در بازار از طریق شرکت تابعه آن Hulu ژاپن Nippon تلویزیون است که به طور پیوسته تحکیم حضور خود و با نام تجاری به عنوان یک جهانی در رسانه های نیروگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>