اکثر تبلیغات در حال تغییر پیام در میان Virus بحران


آنا می یابد 89% برنامه ای برای ادامه برای تنظیم رزین

در وسط coronavirus بحران اکثریت قریب به اتفاق تبلیغات در حال تغییر پیام های آنها در حال ارائه بر روی صفحه نمایش به بیشتر همدلانه و ارائه اطلاعات مفید به مصرف کنندگان جدید انجمن ملی تبلیغ نظرسنجی در بر داشت.

این بررسی نشان داد که 46 درصد از بازاریابان گفت: آنها را ساخته اند تغییرات قابل توجهی در تبلیغات خود با 42% گفت تنظیمات خود را در حد متوسط بود و 12 درصد گفت: حداقل افزار مورد نیاز است.

زمان تبلیغات استرس آرامش وام و شرایط پرداخت ویروس رایگان خدمات تحویل و خانه شبکه گزینه های.

با توجه به بررسی های, 89% گفت: آنها قصد دارند همچنان خود را تنظیم پیام در نمایی از محیط فعلی است.

آنها گفته اند که برنامه ریزی برای تغییر زبان برای حساسیت اهداف و حذف تصاویر شیوه زندگی مردم به تصویر می کشد در نزدیکی در حوادث.

“این مهم است گزارش جدید نشان می دهد که حتی در زمان بحران شدید اعضای ما در حال پیدا کردن راه هایی برای گرفتن کار انجام می شود و سریع گفت:” آنا مدیر عامل باب Liodice. “بازاریابان باید با افتخار از تیم های آنها ایجاد کرده اند که نشان داده اند قابل توجه مهارت و انعطاف پذیری در توانایی خود را برای دیدار با باور نکردنی, خلاق, چالش های مطرح شده توسط زمان بیماری همه گیر.”

یکی از بازاریابان مورد بررسی قرار گفت که “ما پیام اتحاد چرخد و از بازاریابی به ارائه ضروری/اطلاعات مفید برای همه مخاطبان.” یکی دیگر گفت: بیشتر احساسی پیام اطراف اجتماعی فاصله و “ما در اینجا برای شما” شد مناسب تر نسبت مستقیم پیام های فروش. یکی دیگر گفت: پیام اتحادش را تغییر به اذعان مدارس بسته و اجتماعی فاصله گرفته. “ما می خواستیم تا مطمئن شوید که بازاریابی ما نبود تن-ناشنوا” مخاطب گفت.

تنها 39 درصد از پاسخ دهندگان گفت: تولید جدید خلاق یک چالش بود. کسانی که به ذکر است که تولید دارایی های جدید دشوار است با پناه-در-محل قوانین; خدمه استودیو و استعداد در دسترس نیست و حتی اگر همه کار از راه دور وجود دارد فشار به ارائه خلاق جدید بلافاصله.

ارتش ملی افغانستان (ANA مطالعه آنلاین مارس 1 و 31 با 196 مدیران پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>