بیش از 1000 فعالان تقاضا بهتر دستمزد شرایط برای ناتوانی مراقبان از Minn. مقننه

ST PAUL — بیش از 1 ، 000 طرفداران انباشت اشیاء بدست آمده به مینه سوتا کاپیتول ساختمان مدور در سنت پل در سه شنبه, مارس 10, اصرار نمایندگان مجلس برای بهبود دستمزدها و شرایط به مراقبان Minnesotans معلول است.

با توجه به ارتباط مسکونی منابع در مینه سوتا مستقیم پشتیبانی حرفه ای و یا DSPs به صورت کوتاه, میانگین درآمد $13.15 یک ساعت — 17 درصد کمتر از کارگران در مشاغل مشابه کالیبر. نیمی از DSPs ترک میدان در سال اول خود را در کار و حرفه در میان بالاترین نرخ خالی در دولت است. مینه سوتا مقننه در سال 2019 تصویب افزایش دستمزد برای DSPs از 4.7% در دمای اما ARRM مدیر عامل سو Schettle گفت: این هنوز کافی نیست.

او گفت: DSPs ارائه مراقبت های ویژه به کسانی که با معلولیت و توزیع دارو کمک به بهداشت شخصی وظایف ارائه حمل و نقل قابل اعتماد و بیشتر — اما حرفه ای خود را “یکی که نمی توانید محل موردتوجه وتماشای عموم.”

“در برخی از موارد آن زندگی یا مرگ” Schettle گفت. “و در عین حال آنها در حال ساخت 13 دلار در ساعت است.”

روز سه شنبه تجمع بود به برجسته مراقبت است که DSPs پیشنهاد و درخواست مقننه اضافی برای اصلاحات. ARRM هل دادن چهار اسکناس در سال جاری برای افزایش DSP دستمزد و بهبود شرایط صنعت.

در روز سه شنبه تجمع رژیم صهیونیستی است. تیم Walz گفت که او می خواهد به “مطمئن شوید که هر کس می شود یک فرصت برای انتخاب زندگی آنها می خواهند همه می شود دسترسی به مشاغل و خدمات و انجام انواع از چیزهایی که آنها شخصا انتخاب” بدون در نظر گرفتن وضعیت ناتوانی.

مراقبان کسانی را که اتفاق می افتد و او گفت: آنها نیاز به حمایت بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>