بیشتر در جریان محتوای بیشتر: جدید نیلسن گزارش


646,152 برنامه عنوان در دسترس برای مصرف کنندگان

:نه تنها بیشتر مردم جریان ویدئو, اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر محتوای آنها را به تماشای با توجه به یک گزارش جدید از Nielsen است که با استفاده از اعداد برای نشان دادن چه مقدار از تلویزیون کسب و کار تغییر کرده است.

در ماه فوریه آن مجموع مخاطبان گزارش–زیرنویس ویژه جریان جنگ Edition–نیلسن گفت که جریان اختصاص 19 درصد از کل استفاده از تلویزیون در سه ماهه چهارم. در ماه مارس سال 2018 آخرین بار نیلسن ساخته شده مشابه اندازه گیری جریان, اختصاص 10 درصد از تلویزیون استفاده است.

“اشتباه نکنید گسترش بر روی تقاضا خدمات جریان است عمیق ترین رسانه اختلال در آخرین نیم قرن. و این اختلال در رانندگی عمیق, واقعی عملی, فرصت در تمام جنبه های صنعت گفت:”نویسنده این مطالعه پیتر Katsingris ارشد معاونت مخاطبان بینش در Nielsen.

Netflix بکشد تا به حال بیشترین سهم از پخش در تلویزیون در 31٪. YouTube دوم شد و در 21 درصد و پس از Hulu با 12 درصد و آمازون در 8٪. “دیگران” اختصاص 28 درصد از جریان. به تازگی راه اندازی خدمات مانند دیزنی+ و Apple TV+ و کسانی که در مورد به راه اندازی از جمله AT&T را HBO حداکثر و Comcast را طاووس به احتمال زیاد به نشان می دهد تا در آینده reprots.

با استفاده از داده ها از آن Gracenote بخش نیلسن گفت که از طریق دسامبر 2018, مصرف کنندگان ایالات متحده تا به حال دسترسی به 646,152 برنامه منحصر به فرد عناوین سراسر خطی و جریان خدمات تا 10% از سال 2018 است.

از کسانی که به عنوان 16 درصد در دسترس به طور انحصاری بر روی خطی و تلویزیون در حالی که 9 درصد آنها تنها در SVOD. برای تبلیغ به دنبال رسیدن به بینندگان به تماشای بیش از حد بالا و 44 درصد از عناوین موجود در رایگان آگهی های پشتیبانی شده VOD services.

در سال 2019 جهانی رسانه ها صرف شد و در حدود 600 میلیارد دلار. توسط 2023, نیلسن انتظار دارد رسانه های دیجیتال صرف به بالای 500 میلیارد دلار در سطح جهانی و حساب برای 60 ٪ از تمام رسانه ها صرف خواهد شد که نزدیک به 1 تریلیون دلار در آن نقطه است.

“برندگان این نبرد برای مخاطبان و دلار را درو خواهد کرد غنایم است که فرصت درآمد. اما به وجود آوردن آنها باید معیارهای دقیق برای کمک به آنها برنامه ریزی پیش بینی و تصمیم گیری آگاهانه تصمیم به درایو مربوطه مدل های کسب درآمد موفقیت” Katsingris گفت.

اما با همه این محتوا در دسترس متوسط زمان صرف شده در هر فرد بالغ تماشای ویدئو آغشته به پنج ساعت و 22 دقیقه در سه ماهه سوم از 5:24 یک سال پیش. زندگی و زمان منتقل تلویزیون کاهش یافته و به 3:56 در هر روز از 4:13 در حالی که ساعت به تماشای تلویزیون متصل دستگاه افزایش یافته و به 55 دقیقه از 47 دقیقه.

Katsingris فکر نمی کنم افت معنادار, تماس تصویری مصرف اساسا مسطح است. اگر بینندگان جوانتر گنجانده شده بود وجود دارد به احتمال زیاد می شده اند افزایش گزارش شده است.

او اضافه کرد که او فکر نمی کنم تصویری مصرف کرده بود plateaued. “من هنوز هم پیش بینی است که قطعا وجود دارد فرصت برای رشد به عنوان ما همچنان به نگاه داده و به عنوان خدمات بیشتر و بیشتر مطالب جذاب بیرون می آید نیز وجود دارد,” او گفت:.

به طور کلی نیلسن اشاره کرد که مردم صرف 11 ساعت و 54 دقیقه یا حدود نیمی از روز خود را متصل به رسانه ها در سه ماهه سوم سال 2019 از 10:30 سال پیش وجود دارد یک پرش بزرگ در استفاده از برنامه های کاربردی و وب سایت در تلفن های هوشمند به 3:58 از 2:31.

بینندگان در حال نشان دادن اشتها برای چند جریان خدمات. در ویژه بررسی نیلسن یافت که 93 درصد از مشترکان گفت: آنها برنامه ریزی برای حفظ و یا افزایش جریان فعالیت فقط با 3% گفت: آنها برنامه ریزی برای جمع و جور کردن, حذف خدمات و یا استفاده از آنها کمتر است.

“مصرف کنندگان هنوز هم حاضر به پرداخت هزینه برای چیزی جدید در علاوه بر این به آنچه که آنها در حال حاضر وجود دارد قطعا فرصت وجود دارد برای بازیکنان دیگر در این زمینه برای رسیدن به مصرف کنندگان بر اساس محتوا است که آنها می خواهند به ارائه” Katsingris گفت.

بالا دلیل که چرا مردم می خواستم برای اضافه کردن اضافی پرداخت می شود خدمات جریان بود به گسترش میزان محتوای در دسترس به آنها. دیگر دلایل “به تماشای برنامه های من استفاده می شود به تماشای در تلویزیون و نمی توانید پیدا کنید هر جای دیگر” به تماشای یک برنامه خاص که من شنیده ام در مورد” “برای دسترسی به محتوای اصلی منحصر به فرد به جریان سیستم عامل” و به جای دیگر گران تر خدمات تلویزیون.”

در این مرحله 32 درصد از مصرف کنندگان نیلسن نظرسنجی \گفت: آنها را به اشتراک یک سرویس. اما 30 درصد گفت: آنها دو تا 20 درصد گفت: آنها باید 3 7 درصد به 4 و 3 درصد 5. تنها 9 درصد از کسانی که نظر سنجی نمی اشتراک برای هر یک از پرداخت خدمات ویدئویی.

مصرف کنندگان به نام هزینه مهم ترین ویژگی یک جریان ویدئو خدمات ذکر شده توسط 84 درصد از افراد مورد بررسی. دیگر ویژگی مهم بودند استفاده آسان از تنوع/در دسترس بودن محتوای پخش آنلاين/پخش با کیفیت و سرعت در نظر منو انتخاب و بارگذاری محتوا. پرش تبلیغات مهم بود به 52 درصد از مصرف کنندگان و 48 درصد ذکر شده در حال تبلیغ رایگان.

نیلسن گفت: سهم خانه های سنتی با کابل کاهش یافته و به 69.8 در سه ماهه سوم از 75.3% یک سال پیش و خانه های مجازی MVPDs شد تا به 6.8% از 4,4%. که به معنای مجموع چند خانه شد 76.6% از 79.5%.

از خانه که عضویت در یک vMVPD 11 درصد نیز به اشتراک سنتی کابل خدمات 26 درصد دریافت سیگنال های هوا و 63 درصد پهنای باند تنها.

نیلسن گفت: 13.5 ٪ از خانه های بیش از حد هوا تنها از 13 درصد از یک سال پیش و 9.8 درصد از خانه ها بودند پهنای باند-تنها از 7.3%.

هفتگی رسیدن به از زنده و زمان منتقل تلویزیون پایین بود 2 درصد به 84 درصد در سه ماهه سوم. رسیدن به اینترنت دستگاه های متصل شد تا 6 درصد به 44 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>