مورهد مرد محکوم به اعدام برای سوء استفاده جنسی کودک پس از تلاش برای برداشت گناه

مورهد — یک مورهد مرد محکوم شد دوشنبه, آوریل 6 به شش سال زندان برای سوء استفاده جنسی از یک کودک خردسال, اما نه قبل از درخواست یک قاضی اگر او می تواند برداشت خود را درخواست ادعا مادر کودک نمی بر این باورند که اتهامات اتفاق افتاده است.

کریستوفر آلن Ochoa, 36, وارد Norgaard درخواست on Jan. 23 به اتهام جنایت درجه دوم, جنایی, رفتار جنسی, معنی او نمی تواند به یاد حقایق مورد با توجه به از دست دادن حافظه اما حفظ بی گناهی خود را. او در ابتدا به اتهام دو فقره درجه اول کیفری رفتار جنسی از کودک زیر سن 10 متهم اوچوا از تجاوزات جنسی متعدد.

اسناد دادگاه گفت: ضرب و جرح اتفاق افتاده است ممکن است بین 1 و مارس 23.

اوچوا وکیل یوسف Irby در زمینه یک حرکت جمعه, آوریل 3 در تلاش برای خروج از یک مورد درخواست. Irby گفت: مادر مقتول گفت که او باور نمی کند این کودک مورد تجاوز قرار گرفت.

Clay County District قاضی میشل لاوسون را تکذیب کرد حرکت کرد و گفت: این مادر بود که از نزدیک شاهد عمل می کند. دفاع به نظر می رسد به تلاش برای backpedal آن گناه حتی پس از خواندن به طور کامل از طریق حقایق پرونده و اعتراف به گناه Lawson اضافه شده است.

“من به سادگی نمی توانید پیدا کنید که این امر می تواند منصفانه و فقط” برای خروج از گناه و اخراج مورد لاوسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>