مونتری به برگزاری مجازی تاون هال ورودی در پیش بینی 31M $درآمد کمبود

خلیج سرویس خبری شهرستان

مونتری — ویژه تالار شهر برگزار خواهد شد از 6:30 تا 8 بعد از ظهر دوشنبه به دریافت ورودی عمومی در بودجه تصمیم گیری مواجه شده توسط شهر مونتری که پروژه “ویرانگر از دست دادن” از 31 میلیون دلار برای آن بودجه در طول دو سال آینده.

این شهر می گوید: از دست دادن یک نتیجه از رمان coronavirus بهداشت و درمان اضطراری و در نتیجه پناهگاه در محل جهت است که بسته کسب و کار و بسیاری از خدمات و برنامه ها و همچنین رویدادهای اجتماعی.

کمبود می آید با وجود رای دهندگان تصویب در ماه مارس اندازه گیری G, نه سال و نیم درصد افزایش مالیات بر فروش.

“ضروری است که بودجه شهرستان را متعادل است” شهر مدیر هانس اوزلار در بیانیه ای گفت. “ویرانی ما کلی Fundrevenues نیروهای ما را به نگاه اصلی ما خدمات در جستجوی تطبیق با استانداردهای جدید است که ما در واقع می تواند استطاعت.”

مقامات شهر می گویند که اولویت ها در طول بهداشت و درمان اضطراری در حال حفظ امنیت عمومی نگه داشتن هسته ای عملکرد دولت های عملیاتی و کمک به بهبود اقتصاد محلی.

کسانی که می خواهند برای شرکت در مجازی تاون هال جلسه نیاز به ثبت نام در پیشبرد با رفتن به www.monterey.org/coronavirus andclicking لینک در بالای صفحه.

تاون هال نشان داده خواهد شد به صورت آنلاین در youtube.com/cityofmonterey.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>