مونتکلیر کسب و کار انجام بهترین خود را برای زنده ماندن COVID-19 مستند

اوکلند — هیچ سوالی وجود دارد که COVID-19 مستند نهفته است زندگی هر کس و که شامل کسب و کارهای کوچک است که با هدف خدمت به جامعه محلی. کسب و کار در اوکلند را مونتکلیر ایجاد کرد که تا به حال به تغییرات شدید به برنامه های خود و نیروی انسانی اما بسیاری از آنها هنوز هم باز و ایجاد راه های خلاقانه برای خدمت به جامعه.

زندگی می رود برای تجار محلی در طول های اخیر مونتکلیر یکشنبه کشاورزان’ بازار است. کسب و کار در اوکلند را مونتکلیر منطقه در طول coronavirus مستند بودن تطبیقی و خلاق در پیدا کردن راه هایی برای جشن آینده موارد خاص مانند Cinco de Mayo, روز مادر و دبیرستان حافظه های فوق. (حسن نیت ارائه میدهد از کریستینا لای/مونتکلیر ایجاد انجمن)

با کمک از مونتکلیر انجمن روستای آنها در حال تغییر کسب و کار خود سیستم عامل ترویج محصولات خود را و ارائه راه هایی برای ایجاد آینده موارد خاص “خاص است.” اثرات در کسب و کارهای کوچک طیف وسیعی از بسته بودن با هیچ درآمد یا جدول زمانی برای بازگشایی, به, در مورد رستوران ها شاهد کاهش شدید در درآمد خود را قصد دارد در حالی که هنوز ارائه برخی از وعده های غذایی و محصولات و ماندگار باقی مانده تا زمانی که وضعیت تغییر میکند. پاسخ برای بسیاری شده است و نوآوری است.

“کسب و کار ما شده اند بسیار نوآورانه در حالی که هنوز قادر به ارائه آن روال و وسایل رفاهی مانند انتقال به خط پلت فرم برای تناسب اندام یا سلامتی معمول و یا قادر به بسته بندی کردن آشنا غذا برای مردم می گوید:” دانیل Swafford این مونتکلیر ایجاد انجمن, مدیر اجرایی. “کسب و کار در حال کار برای افرادی که قادر به ارتباط با کسب و کارهای محلی است که باید کمک کرد تا جامعه با روال خود را در طول سال و به نگه داشتن آنها را در یک دولت سالم از ذهن و فیزیکی است.”

در مونتکلیر ایجاد ارتباط است کار دست در دست با کسب و کار محلی ارسال یک لیست جامع در انجمن سایت از همه کسب و کار باز و در دسترس برای نگه داری و به اشتراک گذاری لیست از طریق محله مرجع تخصصی رسانه های اجتماعی و خبرنامه خود را. آنها می خواهند مطمئن است, آشنایی با راه های مختلف آنها هنوز هم می تواند با حمایت و تعامل با سرپرستی کسب و کارهای محلی. امکانات عبارتند از: خرید هدیه از Pelago یا کسی در آشپزخانه و دسترسی به پازل و یا بازی از طریق مونتکلیر Toyhouse.

ساکنان نیز تشویق به خرید کارت هدیه ثبت نام برای کلاس آنلاین و یا دریافت یک وعده غذایی به آن بروید. به عنوان یک غیر انتفاعی انجمن نیز می پذیرد معافیت مالیاتی کمک به اطمینان حاصل شود که کسب و کارهای کوچک از مونتکلیر زنده ماندن. کسانی که وجوه مورد استفاده برای ترویج کسب و کار در حال حاضر و به عنوان کسب و کار انتقال به بازگشایی.

“ما در حال نگه داشتن آنها را آگاهانه در مورد آنچه آنها نیاز به انجام برای آماده سازی مدل کسب و کار خود و کارکنان خود را. در راه است که به عنوان محدودیت شروع به برداشته شود می توان آنها را با هر چه منابع یا روش است که اجازه خواهد داد که آنها را به باز کردن درهای خود را,” او گفت:.

در حال حاضر کسب و کارهای محلی در حال تطبیقی و خلاق در پیدا کردن راه هایی برای جشن آینده موارد خاص مانند Cinco de Mayo, روز مادر و دبیرستان حافظه های فوق.

“ما شاهد بسیاری از کسب و کار ارائه برخی از عناصر محصولات و تجربه است که می توان به جشن و سرگرم کننده و اجازه می دهد کسی را بیشتر از این موارد در آینده” Swafford گفت. “بیش از هر زمان آنها نیاز به حمایت خود را. جشن یک موقعیت خاص و حمایت از کسب و کار.”

برای Cinco de Mayo, ال Agavero رستوران و تکیلا بار با یکی از بهترین تکیلا انتخاب در اوکلند ارائه می کنند تکیلا یا margaritas و nachos در برای تحویل و یا انتخاب کنید تا. روز مادر و گل یک ترکیب طبیعی به عنوان یک وعده غذایی خوب. برخی از کسب و کار در حال همکاری. سفارش گل از مونتکلیر گلفروش و اضافه کردن یک دسر یا کیک از دسته شیرینی در همان تحویل. Jardins, شناخته شده برای ناهار خوری خوب و شناخته شده انتخاب شراب ارائه خواهد هر چیزی را از منوی آن است.

دیگر پیشنهادات عبارتند از: چیز خاصی از کسی در آشپزخانه یک هدیه برای مامان و بهداشت و سلامتی مانند یک کلاس پیلاتیز در واکنش جنبش و یا یک سالن تجربه در Feliz دوبوا محصولات مراقبت از پوست و یا Au جوانسازی پوست طبیعی مرکز. پدر و مادر و دوستان شما هنوز هم می توانید مدل های ویژه مناسبت های ساخت سنتی ژست و سفارش یک نیم تنه از مونتکلیر گلفروش یا از گل خروجی و هدیه.

“ما می تواند همچنان به این خوبی حرکات در این موارد خاص و انجام آنها را در یک راه است که هم راستا با ارزش جامعه حمایت از کسب و کار کوچک” Swafford گفت. “ما می خواهیم به نیروی تازه دادن که تعهد به جامعه و رفتن به یک به یاد ماندنی تلاش است.”

Swafford توصیف این دوره به عنوان یک تماس به خدمات به حمایت از جامعه کسب و کار آنها به عنوان تلاش برای ایجاد چیزهایی که مقرون به صرفه و ارائه تخفیف. به جای سفارش از آمازون و یا یک فروشگاه بزرگ جعبه او نشان می دهد به دنبال محلی برای کسب و کار است که ارائه خدمات و محصولات در یک راه منحصر به فرد. او می پرسد جامعه را در این چالش را که ارزش تعهد است.

در این دوره بحران و انزوا و ناشناخته های بسیاری از جمله Swafford هستند به دنبال در تصویر بزرگتر به عنوان انسان در سراسر جهان در حال شناخت چقدر مهم جامعه است که در این نگاه به عنوان یک شوکی به پایه می شود و تشخیص نقش کسب و کارهای کوچک خود را با تخصص و محصولات منحصر به فرد هستند به کیفیت زندگی ما.

“ما نیاز به ایجاد تعهد از صمیم قلب پس همه این کسب و کار اینجا هستید زمانی که ما به عقب بر گردیم به ما به طور منظم روال; به کار را از طریق همه چیز با هم فکر کردن در مورد اینکه بخشی از جامعه کل دوباره — همه انجام آنچه آنها می توانند و گسترش کمی فراتر از آنچه به آنها عادت کرده اند به,” او گفت:. “به شما به عنوان حرکت به جلو و تصمیم گیری آنها را به صورت محلی و با جامعه در قلب است.”

بازدید از مونتکلیر ایجاد ارتباط آنلاین در MontclairVillage.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>