مونه آنالیز راه اندازی AI محتوا سیستم تست


محصول قطاری خودآگاه و ناخودآگاه واکنش

مونه آنالیز راه اندازی کرده است یک محصول است که با استفاده از هوش مصنوعی برای اندازه گیری واکنش مخاطبان به محتوای.

این سیستم در حال حاضر استفاده شده است NBCUniversal است Universal Cable Productions در آمریکا و Freemantle در اروپا با توجه به مونه آغاز شده توسط کارآفرین Anurag Bist.

مونه پلت فرم قطاری و ارتباط ناخودآگاه واکنش های مانند چشم tracings و آگاهانه واکنش های. این را می توان مورد استفاده برای تست محتوای مخاطبان تجزیه و تحلیل و بینش مصرف کننده.

“در همان شیوه ای است که تکنولوژی را مختل سنتی استودیو و شبکه کسب و کار مونه معتقد است ما, دیجیتال, هوش مصنوعی پلت فرم خواهد بود ‘disruptor’ در مطالب تست و مخاطبان پژوهش” گفت: Bist. “ما قادر به انجام آنچه که ما در مقیاس در مقایسه با سنتی dial-تست با تنها 30 شرکت کنندگان در یک اتاق و در کاهش هزینه ها با سریع تر بازسازی معمولا در 1-2 روز است.”

پس از راه اندازی آن در سال 2018 مونه تجزیه و تحلیل انجام داده موفق proof-of-concept مطالعات با عمده تلویزیون و استودیوهای فیلم, شبکه, جریان, سیستم عامل ها و برندهای مختلف با استفاده از موارد از جمله سنتی تریلر و تلویزیون تجاری, تست, نام تجاری مبارزات و فیلم های دیجیتال و همچنین مطالب طولانی به صورت تست مانند تلویزیون خلبانان و سری در طول و بعد از فرآیند خلاق است.

“مونه سریع و بیش از حد دقیق روش برای تجزیه و تحلیل و تست انواع محتوای ویدئویی و به خصوص دگرگون روند خلبان تست” گفت: Michael Edelstein, رئیس جمهور سابق NBCUniversal بین المللی Studios. “به عنوان یک نتیجه از این تکنولوژی استودیو و سازندگان محتوا در حال حاضر قادر به دست آوردن عمیق تر مخاطب بینش در یک خلبان سری یا فیلم را با مخاطبان ملی مقیاس در عرض چند ساعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>