مولداوی مم قهرمانان ترویج همبستگی با Eurosong کلاه برداری در میان COVID-19 بحران

Screencap از یوتیوب ویدئو “مادر اقامت در خانه” توسط گرمازدگی پروژه.

این داستان در ابتدا در ظاهر متا.mk News Agency پروژه مسخ پایه و اساس است. یک نسخه ویرایش شده است منتشر شده در زیر به عنوان بخشی از یک محتوا-های توافق. بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

در مولداوی پاپ-راک گروه گرمازدگی پروژه با اقتباس از آن در سال 2017 یوروویژن “سلام مامان” برای مقاصد آموزشی در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

با عنوان “مادر اقامت در خانه” کلاه برداری شهروندان را تشویق می کند به دنبال پیشگیری توصیه های سازمان جهانی بهداشت (WHO) در حالی که همچنین با ارسال انرژی مثبت به افراد مسن که بیشتر در معرض این بیماری است.

این آواز در روسی و رومانیایی و منتشر شده در یوتیوب با زیرنویس انگلیسی.

در حالی که در رومانیایی است که دولت زبان مولداوی روسیه و اوکراین Gaugazian همه باید رسمی زبان های منطقه ای وضعیت. روسیه به طور گسترده سخن گفته و در تمام مناطق از مولدووا.

مولداوی یک کشور از 2.6 میلیون دلار ثبت شده 298 تایید موارد COVID-19 تا کنون و دو مرگ. مانند بسیاری از کشورهای اروپایی دولت به تصویب محدودیت اقدامات مانع از گسترش این رمان coronavirus از جمله دو هفته از خود جدا می کند.

یوروویژن موفقیت

از گرمازدگی پروژه عرضه در مسابقه آواز یوروویژن در سال 2010 با آهنگ “اجرا دور است.” با وجود اتمام در 22 در محل — بیرون از 39 شرکت کنندگان – آهنگ شد بسیار محبوب است. در حال حاضر رسمی خود تصویری دارای بیش از 10 میلیون بازدید در یوتیوب.

که یوروویژن عملکرد نیز تولید شده معروف الگوی رفتاری: این گروه نوازنده ساکسیفون Sergej Stepanov شد “Epic sax guy,” تشخیص الگوی رفتاری در این روز با ده ها تن از تکرارها.

به دلیل پایدار وب محبوبیت این گرمازدگی پروژه رقابت برای مولداوی دوباره در سال 2017, یوروویژن, این بار با آهنگ “سلام مامان” با شعر در انگلیسی. عملکرد یک بار دیگر شامل یک ساکس, از خود راضی.

در سال 2017, این گروه به پایان رسید و در مقام سوم در این رقابت ها برگزار شد در کیف, اوکراین. آن را به بهترین نتیجه مولداوی تا کنون به دست آمده در مسابقه.

2020 نسخه از یوروویژن مسابقه که قرار بود به اتفاق در روتردام هلند در ماه مه لغو شده است با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>