MnDOT هزینه های صعود به $20 متر در ماموریت نهر پل دفن بازیابی

“که همه در همه چیز است که ما همیشه می توانید تصور کنید, به طوری که ما می توانیم در پایان این ظروف سرباز یا مسافر” گفت: منطقه مهندس Duane تپه MnDOT بالا رسمی در دولوت.

تا مطمئن شوید هیل با اشاره به یک ظرف غذا از MnDOT را ساخت. گورستان مختل شد در سال 2017 توسط تجهیزات سنگین کار در مینه سوتا بزرگراه 23 پل پروژه جایگزینی بیش ماموریت نهر. که اصلی 3.1 میلیون دلار پروژه اوراق به بهبود تلاش بیش از زمان برای متعاقب آن دو سال است.

دوباره پل پروژه جایگزینی خواهد بود که موضوع یک جلسه عمومی از 6-7 بعد از ظهر روز پنج شنبه در Gary جدید, Duluth, Rec مرکز.

آن شده است یک دوره دشوار برای MnDOT در دولوت. در علاوه بر این به حال خرید اینترنتی از گورستان اختلال در Fond du Lac MnDOT گزارش در ماه دسامبر است که آینده آن پورت دوقلو تبادل پروژه از طریق لینکلن پارک در آمد 100 میلیون دلار بودجه نیاز به عناصر این پروژه به تعویق افتاد.

تپه راه می رفت از طریق بزرگراه 23/ماموریت نهر هزینه ها با خبر تریبون هفته گذشته در پی یک جلسه عمومی در ماموریت نهر گورستان مرمت. افزایش مجموع برای اولین بار گزارش شده توسط استار تریبیون هفته گذشته است.

برآورد 20 میلیون دلار شروع-به-پایان هزینه کوتوله اصلی 3.1 میلیون دلار پل پروژه جایگزینی. این هزینه پیش بینی شده برای دوباره پل پروژه های بازسازی به تنهایی حدود 4.2 میلیون دلار.

“ما هنوز به انجام کار درست” هیل گفت. “ما هنوز هم باید برای درمان آن با احترام و کار از طریق فرآیند بدون در نظر گرفتن هزینه.”

تپه برشمرد سال-با-سال هزینه های اختصاص داده شده به سایت از جمله هزینه های برنامه ریزی است که تاریخ را به سال 2013:

 • 2013: $22,000;

 • 2014: $9,000;

 • 2015: $96,000;

 • 2016: $193,000 (همه برنامه ریزی برای بازسازی پل);

 • 2017: $723,000 پل بازسازی قرارداد که لغو شد, امنیت برای سایت و اوایل بازیابی هزینه های;

 • 2018: $2.8 میلیون, بهبود کار تا حد زیادی به ال روزاریو دانشگاه;

 • 2019: $4.3 میلیون, بهبود کار تا حد زیادی به فوند دو لک گروه از دریاچه سوپریور, Chippewa;

 • 2020: $3.6 میلیون گورستان معماری و سقوط دبستان کار plus final بازیابی هزینه های;

 • 2021: پیش بینی $1.9 میلیون محوطه گورستان بررسی های زیست محیطی از پل جدید کار می کنند ،

 • 2022: پیش بینی $2.2 میلیون مقدماتی بزرگراه 23/ماموریت نهر طراحی پل و کاهش خطرات برای هتک حرمت;

 • 2023: پیش بینی 4.2 میلیون دلار بزرگراه 23/ماموریت نهر طراحی و ساخت و ساز.

تپه اذعان کرد ممکن است بهبود کار و در عین حال برای انجام این تابستان در انبارها خاک ایجاد شده که حفاری آغاز شده و در سال 2017. شمع در خارج از مرکزی گورستان سایت که در آن کار بازیابی برای دفن باقی مانده قبر محصولات و مصنوعات سال گذشته تکمیل شد.

“ما در حال تلاش برای تسریع آن را با بیل انجام تست” هیل گفت. “اگر ما پیدا کردن باقی می ماند و ما احتمالا تا پایان الک همه از خاک است.”

همچنین در تابستان امسال MnDOT انجام خواهد شد $200,000 پروژه برای ساخت چه خواهد بود 134 خیابان غرب است. در نزدیکی غرب خیابان چهارم است که رها شده و پس از عبور آن را از طریق های موجود در زمین دفن. جدید 134 خیابان خواهد بود یک شاخه از بزرگراه 23. آن را به دسترسی به تنها محل اقامت و همچنین به مردم اجازه می دهد دسترسی به یک پیشنهادی مقدس جمع آوری نقطه در داخل گورستان.

هیل همچنین توصیف بودجه برای کاهش. پس MnDOT تخریب تاریخی, اموال, قانون فدرال نیاز است که آن را مذاکره کاهش با همه احزاب است. سپاه مهندسان ارتش یک دولت حفظ تاریخی افسر و قبیله شما نیاز به تصمیم می گیرید چه کاهش به نظر می رسد مانند آن را یک بنای تاریخی و یا برخی دیگر از ژست.

“من نمی دانم آنچه در آن است رفتن به” تپه گفت:, و اضافه کرد که او بودجه $2 میلیون حفره یا سوراخ در 2022 بودجه به حساب برای کاهش.

تا آنجا که پل جدید بازسازی آن هنوز به نظر می رسد در دولت حمل و نقل بهبود برنامه همچنین به عنوان شناخته شده STIP — چهار سال برنامه ریزی برای پروژه های آینده.

اما هیل گفت: این پروژه خواهد بود یکی برای 2024.

“اگر وجود دارد هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به آن حرکت می کند تا ما را,” او گفت:, اذعان برخی از جامعه ناآرامی ها در مورد این موضوع. “آنها خوشحال بودند آن را در STIP.”

در حال حاضر وجود دارد یک آسیاب-و-پوشش پروژه برنامه ریزی شده برای بزرگراه 23 از طلایه دار فرود غرب به فوند دو لک محله در سال 2023. هیل گفت که او می خواهم برای دیدن پروژه ها گرد هم می آیند.

در مورد پل جدید آن را دیگر نمی خواهد بخشی از یک چهار خط تقسیم بزرگراه را از طریق محله.

“ما یک مفهوم در حال حاضر و ما می خواهیم به شنیدن آنچه که مردم فکر می کنم” هیل گفت. “این نهاد جدید جاده و پل سمت راست که در آن ترافیک است که امروز به جای آن بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید