منگنز کنگره نوت بوک: با صدای بلند kickoff به 2020 قانونی جلسه

با دو سال بودجه را از راه قانونگذاران ایالتی به جلسه بدون قانون اساسی مسئولیت. و گروه های فشار برای کنترل اسلحه رانندگان مجوز برای مهاجران مستند نشده, تصویب برابر حق متمم قانونی کردن ماری جوانا تفریحی و یک میزبان از دیگر مسائل امیدوار به راه خود را به بالا از قانونگذاران’ سیاست اولویت لیست از سمت راست دروازه.

برخی در زمان اقدامات خلاق به نمایندگان مجلس با توجه با نگه داشتن نشانه هایی که املای “خوش آمدید” به عنوان قانونگذاران بازگشت به خانه و سنا و گاز ، دیگران ملبس به لباس عروسی و زنجیر در اطراف مچ دست خود را به تولید و پشتیبانی از تلاش برای یاغی ازدواج قبل از سن 18 سالگی.

و در حالی که تلاش های خود را مطرح حجم در کنگره آن روشن نیست آنها می خواهم افزایش سطح نگرانی آنها در تلاش برای در تقسیم قانونگذاری ایالتی. به عنوان تظاهرکنندگان فریاد زد: خارج از مجلس سنا مجلسی, جمعه, رهبر اکثریت سنا پل Gazelka التماس قانونگذاران به متوسط انتظارات خود را با واقعیت از تقسیم دولت در ذهن است.

“ما در حال رفتن به عقب و جلو اما به عنوان ما آن چیزهایی است که وجود دارد برای ما به انجام است که ما در واقع باید توانایی انجام است که ما احساس وجود دارد برخی از توافق اجازه دهید آنها را از دست ندهید,” او گفت:.

پس از یک نماینده مجلس بیهوده سعی در نزدیک کردن قانونی جلسه اولیه برای نجات برخی از پول مالیات دهندگان قوه مقننه به کار چیدن برخی از آنها اولویت برای این جلسه.

دوئل مقرون به صرفه انسولین طرح ضربه سریع آهنگ در مجلس سنا و مجلس هر چند قانونگذاران سوق دادن آنها هنوز هم نمی تواند رسیدن به یک مصالحه در مورد آنچه که یک برنامه باید مانند نگاه.

و با 1.3 میلیارد دلار در بودجه مازاد بودجه حلق آویز کردن آنها را به divvy تا قانونگذاران گذاشته اولویت های خود را برای جایی که پول باید بروید.

در اینجا نگاهی به آنچه رفت در اولین روز از جلسه قانونی.

Minnesota Republicans have put forth a plan to help patients with diabetes afford insulin.

مینه سوتا جمهوری خواهان مطرح یک برنامه برای کمک به بیماران مبتلا به دیابت استطاعت انسولین است.الن اشمیت / فروم سرویس خبری

انسولین طرح دریافت سریع ردیابی اما هیچ روشن سازش

دو طرح با هدف بهبود دسترسی به انسولین برای بیماران دیابتی که نمی توانیم آن را برخی از اولین اسکناس به بحث این هفته و قانونی رهبران متعهد به قرار دادن برنامه در یک مسیر سریع به مجلس نمایندگان و سنا طبقه مصوبات.

اما پس از چند ماه از پشت صحنه مکالمات با هدف طراحی جمهوریخواه و دموکرات-پیش نویس طرح نزدیک به یک مصالحه وجود ندارد یک تغییر قابل توجه نسبت به توافق در هر دو طرف از کاپیتول.

با وجود آن مجلس ملیسا Hortman و Gazelka گفت مجزا مجلس نمایندگان و سنا قصد دارد خواهد بود در حرکت رو به جلو به سرعت در چند هفته آینده.

“هدف ما این است که سعی کنید به کار در مشابه با سرعت به واقع عبور انسولین (لایحه),” Gazelka گفت. “من فکر می کنم شما خواهید دید که وجود دارد حرکت. من با دیدن نور در انتهای تونل.”

Hortman بروکلین پارک دموکرات در اولین ساعت از جلسه قانونی خواست جمهوریخواهان برای حمایت از یک طرح مطرح شده توسط دموکرات ها که نیاز به انسولین تولید کنندگان به پرداخت هزینه به صندوق اضطراری انسولین لوازم برای بیمه بیماران دیابتی و کسانی که نمی تواند به استطاعت هورمون. جمهوریخواهان طرح در مقابل نیاز تولید کنندگان به کمک انسولین به عرضه به بیماران دیابتی در نیاز.

“وقت آن است که برای جمهوری خواهان مجلس سنا را یک گام به سوی ما و اذعان کرد که صنعت داروسازی ایفای نقش کرده است را به بازی” Hortman به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “این یک مشکل آنها ایجاد شده است. این است که مشکل آنها سود حاصل از. آن زمان برای آنها را به آمدن به معتدل و میانه که در آن ما در حال ایستاده در حال انتظار برای یک معامله است.”

همانطور که برنامه ریزی پیشرفته از طریق کمیته های مختلف در این هفته نمایندگان از تحقیقات دارویی و تولید کنندگان آمریکا گفت: این اقدام نقض مواد مخدر تولید کنندگان حقوق اساسی. و آنها شناور امکان آوردن یک طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت اگر از آن گذشت.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz روز جمعه به خبرنگاران گفت که تولید کنندگان مواد مخدر تا به حال حق را به طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت اگر آنها موافق نیست با اندازه گیری, اما نشان می دهد که نمی خواهد به خوبی جواب آنها را در دادگاه افکار عمومی.

“هفته اول جلسه شرکت های دارویی را تهدید به شکایت از آنجا که ما در حال تلاش برای دریافت انسولین به Minnesotans که آن را ندارید. که به من نمی کند و به خوبی جواب در همه” Walz گفت. “کلمات من به آنها است ‘را که در مورد دادگاه.'”

Karen DeVos, owner of Little Learners Child Care Center in Ada, on Thursday, Feb. 13, 2020, spoke in support of a $500 million plan to boost funding for early learning scholarships and child care assistance reimbursement rates at the Minnesota Capitol complex. Dana Ferguson / Forum News Service

کارن DeVos صاحب کمی آموزان مرکز مراقبت از کودک در ادا در روز پنج شنبه, فوریه. 13, 2020, صحبت در حمایت از 500 میلیون دلار به طرح افزایش بودجه برای آموزش های اولیه کمک هزینه تحصیلی و مراقبت از کودک کمک نرخ بازپرداخت در مینه سوتا کنگره پیچیده است. دانا فرگوسن / فروم سرویس خبری

برنامه ای برای 1.3 میلیارد دلار مازاد در آمد به خط مقدم

در اولین ساعت از جلسه جدید مقننه رهبران خود را باز استدلال چگونه دولت می تواند بهترین استفاده از یک پیش بینی 1.3 میلیارد دلار مازاد بودجه.

دموکرات ها که کنترل مجلس نمایندگان ساخته شده زمین برای 500 میلیون دلار افزایش به اوایل دوران کودکی فرصت بورسیه دولت مراقبت از کودک کمک برنامه و افزایش در نرخ بازپرداخت برای یادگیری اولیه و ارائه دهندگان مراقبت از کودکان در مینه سوتا است. آنها گفتند: یک بار بودجه می تواند کمک به سهولت مراقبت از کودک بحران در مینه سوتا و بهبود آموزش و پرورش نتایج مینه سوتا برای کودکان نو پا.

در همین حال جمهوری خواهان که اکثریت را در مجلس سنا گفت: مینه سوتا سالمندان سزاوار استراحت و که باید از طریق معافیت امنیت اجتماعی درآمد از مالیات دولت است. ارائه تخفیف مالیاتی به مینه سوتا سالمندان می تواند کمک به آنها را متقاعد به ماندن در دولت و در نیروی کار دیگر رهبران ایران گفت.

تصمیم گیری در مورد چگونه به صرف دولت بودجه اضافی به احتمال زیاد نمی خواهد آمد تا بعد از آن در جلسه قانونی. Walz گفت: او می خواهم که یک ایده بهتر از آنچه دولت باید انجام دهید با این بودجه پس از بودجه دولت مقامات ارائه یک تصویر شفاف تر از دولت وضعیت مالی در اواخر این ماه.

فروم سرویس خبری خبرنگار سارا Mearhoff کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet