MLB پیش نویس: پنج takeaways از اوکلند میدارد

این هیچ عادی تازه کار, پیش نویس است. Coronavirus تعطیل کالج بیس بال فصل 20 بازی به سال 2020. بالا ترین تیم های مدرسه در سراسر کشور تا به حال حتی آغاز شده است. اوکلند را مانند هر تیم دیگر نمی تواند خود را از بند باز کردن تیم پیشاهنگی به ballparks بیشتر برای ارزیابی آینده نگر وظیفه. وجود دارد هیچ چهره به چهره ملاقات با آن دسته از بازیکنان و مربیان خود و یا خانواده.

لازم ارزیابی شد pieced با هم از در حال حاضر جمع آوری اطلاعات و تصویری از فصل قبل با فن آوری های جدیدتر مانند Rapsodo و TrackMan آینده کلاچ برای پر کردن فاصله لازم.

با یک پیش نویس تاریخ و فرمت ناشناخته تا زمانی که ممکن است به یک آمادگی خود را بزرگ هیئت مدیره به عنوان اگر هر 40-پیش نویس دور. که این پیش نویس کوتاه شد فقط پنج دور با گزینه ای را برای ورود دیگر بازیکنان تازه به دربسته $20,000 قرارداد بود و پیچ و تاب اضافه شده به در حال حاضر پر سر و صدا روند.

اما یک دور آمد با پنج میدارد پس از MLB پیش نویس روز چهارشنبه و پنج شنبه: تورلاک دبیرستان گیر تایلر Soderstrom میشیگان راست دست پارچ جف Criswell, Georgia Tech outfielder مایکل Guldberg اوکلاهما راست دست پارچ Dane Acker و واشنگتن راست دست پارچ Stevie Emanuels.

در اینجا برخی از takeaways از میدارد.

چه دولت از مزرعه ،

این یک مزرعه سیستم مملو از استعدادهای درخشان در نیمه دوم دهه گذشته است. بسیاری از استعداد که فارغ التحصیل و یا در مورد به تحصیلات تکمیلی. مت چپمن مت اولسون, Jesús Luzardo, A. J. Puk, Franklin, Barreto, خورخه متئو شان مورفی, به نام چند.

در مارس 9, MLB.com رتبه یک مزرعه سیستم 14th از 30 تیم در اطراف وسط پشت. با تیم لیگ شنا به استخر استعداد این خط لوله نیاز به پر در تقریبا در هر موقعیت.

این یک سیستم نسبتا سنگین در shortstop و میانه زمین زیر کشت. وجود دارد برخی از نیاز در کاهش جزئی لیگ برای هجوم آغوش, اما به طور کلی نیاز برای بیشتر بالا-سقف استعدادهای درخشان نگه می دارد.

دور اول انتخاب کنید: بالا-سقف با خطر ابتلا به برخی متصل

این یک بلافاصله انتخاب کسی که متناسب با بالا سقف نیاز دارید.

مطمئن چیدن 18 ساله گیر تایلر Soderstrom منحرف یک بیت از یک روند کلی از انتخاب جلا کالج بازیکنان در دور اول. اما مطابق هدف گیر بهترین بازیکن در دسترس در هیئت مدیره خود را به بازی آمد با این انتخاب. Soderstrom اولین بار است که گیر یک پیش نویس در دور اول پس از Landon پاول در سال 2004. و او اول دبیرستان گیر این تیم گرفته و پس از تهیه پیش نویس جری جانسون در سال 1974.

Soderstrom بارهای از قدرت در او چپ دست نوسان است. کوین ملو به یک منطقه ای طلایه دار برای شمال کالیفرنیا دیدم به علاوه آمار ابزار با به علاوه قدرت.

“یکی از پیشرفته ترین دبیرستان خفاش ها من دیده ام واقعا در کل من حرفه ای” ملو گفت. “اولین بازی من رفت و به او ضربه توپ 89mph گوشه ای خارج از زانو خارج از پارک روبروی زمینه است. بنابراین او دارای قدرت در تمام زمینه ها.”

آن بت خود را نه لزوما دفاع از خود پشت دیش که افزایش ارزش خود را. Soderstrom است که هنوز هم یک معلم مدرسه ابتدایی بالا و در عین حال ثابت کند که او می تواند مدیریت و کار با یک حرفه ای تبادل کارکنان — حتی اگر او را نشان خالص ورزشکاری و بازو است که بالا بردن سقف دفاعی. او به خوبی ممکن است به حرکت در اطراف الماس به عنوان کار حرفه ای خود را پیشرفت می کند.

این یک خبر شوکه شده بودند برای دیدن Soderstrom — که پیش بینی شده بود در اکثر مسخره پیش نویس به زمین در بالا 15 — سقوط تمام راه را به 26.

چرا او می گیرند ؟ وجود دارد برخی از خطر متصل شده است. برخی حدس می زنم coronavirus-کوتاه دبیرستان فصل ایجاد یکی دیگر از لایه ای از عدم قطعیت در اطراف دبیرستان بازیکنان این سال است. که Soderstrom متعهد به بازی برای UCLA Bruins در سال 2021 ممکن است ساخته ام تیم های خجالتی و دور بیش از حد.

گزارش های متعدد نشان می دهد یک را به امضای Soderstrom بیش از اسلات شاید به $3.3 میلیون معامله در هر MLB Network را جان Heyman.

این یک خطاب نیاز — با تطبیق پذیری

در روز 2 بر یک را با استفاده از سه نفر از آنها باقی مانده چهار میدارد در دست راست تبادل. وجود دارد برخی از تنوع در بازی با این انتخاب.

جف Criswell ساخته شده برخی از تاثیرگذار ترین کالج ظاهر برای Wolverines از اغل گاو یا حشم به خصوص در سال 2019 را College World Series اجرا با میشیگان در پایان به نفرات دوم. در دو حضور در برابر Texas Tech در CWS, Criswell ثبت دو موجب صرفه جویی در بدون گل پنج نوبت. در برابر Vanderbilt او پرتاب پنج نوبت امداد در یک بازی از CWS نهایی. او همچنین به دست آورده دو را نجات دهد در برابر UCLA در منطقه ای فوق العاده. وجود دارد برخی از شایعات که او می تواند ضربه از 100 مایل در ساعت به بیرون از اغل گاو یا حشم — چیزی Criswell نمی ارتکاب به عنوان واقعیت در یک بازیگران بخش در روز پنج شنبه.

“من مطمئن هستم که در مورد سه رقمی نشده است,” او گفت:.

یک شاهد Criswell به عنوان یک تاثیرگذار استارت در درجه اول با 97 مایل در ساعت با یک جامد شکستن توپ — نگه دارید تا خود را تحویل که تیم احساس اعتماد به نفس می توانید آن را صاف سراغ مدیر اریک Kubota گفت. هنوز هم وجود دارد برخی از تطبیق پذیری در اینجا.

همان را می توان گفت برای استیوی Emanuels بود که عمدتا یک مسکن برای Huskies از در زمان خود با واشنگتن است. او تا به حال یک 2.35 عصر با 65 strikeouts و 22 پیاده روی در 53.2 نوبت از اغل گاو یا حشم در سال 2019. فصل اول خود را شروع کوتاه قطع شد و با توجه به این ویروس اما در چهار شروع به جمع آوری یک .79 عصر با 38 strikeouts و نه پیاده روی در 22 نوبت.

این یک را ببینید گیری از یک نویسنده در کارنامه: 93 mph fastball خارج زمین لغزنده و توسعه changeup.

“او یک غذای مخلوط با برخی از طرح سمت چپ به او” Kubota گفت. “ما هیجان زده به او را به این سیستم در پنجمین دور.”

نان و کره را انتخاب کنید

ساندویچ بین راست دست تنگ بود و مایکل Guldberg و پیش بینی outfielder به علاوه با سرعت از Georgia Tech.

که مهمترین آنها Guldberg متناسب با بیلی Beane توپ بیل: او یکی از منظم ترین مورد در این پیش نویس است. چشم مشتاق خود را تولید .355/.441/.418 اسلش خط در سال 2019 یک .450/.521/.533 خط در 16 بازی در سال 2020 با یک حرفه ای 41 strikeouts و 44 پیاده روی در 393 کالج, صفحه ظاهر.

ما می دانیم که چگونه او ممکن است پروژه در بشقاب اما جایی که او ایستاده در بیرون از محیط ممکن است در هوا.

یک آسیب دیدگی شانه او متحمل شده خود را در سال اول ممکن است محدود Guldberg به گوشه ای خود نقطه است. هر چند Kubota مطمئن باشید که یک پزشکی ارزیابی تلقی صدمه ارزش خطر و نه کاملا به عنوان هشدار دهنده پس از او نیست یک پارچ.

فراموش نکنید که در مورد پدرو Pineda

اگر جان فیشر اولیه تصمیم به تعطیل یک جزئی اتحادیه را 400 دلار در هفته حق الزحمه ماه گذشته نیست جلوگیری آینده نگر تازه بازیکنان در حال حاضر این سازمان می تواند انتظار می رود یکی دیگر تعداد انگشت شماری از تازه واردان در روزهای آینده به ثبت نام $20,000 قرارداد.

اما یکی دیگر از ماهی بزرگ است که هنوز هم در قلاب برای تقویت و حتی بیشتر در یک مزرعه سیستم است که نیاز به تجدید — برتر بین المللی چشم انداز پدرو Pineda. 16-year-old centerfielder از جمهوری دومینیکن می تواند تقاضای 4 میلیون دلار بین المللی امضای پول از یک است اما او دیگر بالا-سقف چشم انداز در بال.

از بیس بال آمریکا بن Badler:

“او قوی, ورزشی, فیزیکی مرکز fielder با صدای بلند مجموعه ای از ابزار و قدرت/سرعت را انتخاب کنید. او یک مرکز صحرا نورد با سرعت بسیار عالی سریع بت و قدرت بالقوه به آمار 25-به علاوه صفحه اصلی اجرا می شود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>