MLB با توجه به ‘برنامه های متعدد’ از جمله بسته-درب راه اندازی مجدد در آریزونا

MLB انتشار بیانیه ای صبح روز سه شنبه گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده اند.

“MLB شده است به طور فعال با توجه به متعدد احتمالی برنامه های است که اجازه می دهد بازی برای شروع یک بار سلامت عمومی وضعیت بهبود یافته است به نقطه ای که آن را بی خطر است به انجام این کار کردند.” “در حالی که ما در مورد ایده برگزاری بازی در یک موقعیت به عنوان یک گزینه بالقوه ما حل و فصل نیست که گزینه ای و یا توسعه یک برنامه ریزی دقیق. در حالی که ما همچنان به تعامل به طور منظم با سازمان های دولتی و مقامات بهداشت عمومی ما به دنبال ندارد و یا دریافت از تصویب هر طرح از فدرال و ایالتی و مقامات محلی و یا بازیکنان ارتباط است. سلامت و ایمنی کارکنان, بازیکنان, طرفداران و عموم مردم اهمیت است و ما آماده هستند تا در این زمان به تایید هر قالب خاص برای برگزاری بازی ها در نور به سرعت در حال تغییر بهداشتی وضعیت ناشی از کوروناویروس.”

MLB امید اولین بازی می تواند رخ دهد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با توجه به ESPN جف Passan که اضافه شده است که منابع نشان داد ژوئن ممکن است “بیشتر واقع گرایانه است.”

MLB مثل همه مهم دیگر در آمریکای شمالی ورزش لیگ تعطیل است به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. در مارس 12, MLB متوقف بهار آموزش و عقب نشینی برنامه ریزی شده خود را باز روز از 26 مارس تا اواسط آوریل. در مارس 16, شروع فصل عقب رانده شد به طور نامحدود.

پس از آن صاحبان تیم و بازیکنان اتحادیه باید در مورد برنامه ریزی برای تکمیل به عنوان بسیاری از 162-برنامه بازی به عنوان امکان پذیر است در حالی که هنوز هم پس از مشاوره کارشناسان پزشکی در مورد این دوره از COVID-19 شیوع.

پیشنهاد آریزونا طرح خواهد دیدن بازی های انجام شده در آریزونا دایاموند بکس’ خانه تعقیب زمینه در فینیکس و همچنین 10 آموزش بهار استادیوم در 25 مایل از ققنوس.

با توجه به ESPN تیم و “ضروری پرسنل” خواهد بود مستقر در هتل های منطقه سفر تنها به و از این استادیوم برای بازی. این گزارش اظهار داشت: “مقامات فدرال در مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و همچنین موسسه ملی سلامت شده است حمایت از یک طرح است که پایبند به سخت انزوا ترویج اجتماعی فاصله و اجازه می دهد MLB برای تبدیل شدن به اولین ورزش حرفه ای به بازگشت.”

تمایل اتحادیه به توافق برسند به بازیکنان قرنطینه و دور از خانواده های خود به صورت نامحدود کشش یکی از بسیاری از پتانسیل سکندری بلوک به پیشنهاد. دیگر با توجه به ESPN است که نگرانی در مورد سلامت مدیران و مربیان و دیگر مسن پرسنل که خطر ابتلا به مشکلات مربوط به COVID-19 بزرگتر است از این است که از بازیکنان.

مانور به ترتیب مسکن و امنیت و حمل و نقل در میان مسائل دیگر در میان “ماندن در خانه” سفارشات مانند تصویب در آریزونا 31 مارس بیشتر پیچیده بالقوه برای پیشنهاد به تصویب رسید.

آریزونا جمهوری گزارش داد که ققنوس-منطقه طرح بود فقط یک گزینه MLB است کاوش با یک منبع گفتن روزنامه “آنها در حال صحبت کردن در مورد همه چیز. هیچ چیز وجود دارد آنها می توانند قانون را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>