از دست رفته, پالو آلتو, زن و شوهر زنده پیدا و نجات در حال انجام

پالو آلتو زن و شوهر که تا به حال از دست رفته برای حدود یک هفته در نزدیکی مرغ در مرتع پرورش احشام ساحل یافت شده است زنده مارین کانتی کلانتر در توییتر اعلام کرد صبح روز شنبه.

ناپدید شدن کارول Kiparsky, 77 و ایان ایروین, 72, حال گیج جستجوگران و تمدید vanishment خود را از طریق د لا ویستا جاده روستایی در اینورنس در روز ولنتاین را ترک کرده بود و حتی خود پسر اروین جوناس بدون خیلی امیدوارم.

“هیچ راهی وجود ندارد که آنها در حال رفتن به ظهور در این مرحله” ایروین گفت: این سازمان خبری در اوایل این هفته. “من منظور شما را نمی دانم تا زمانی که شما آنها را از نظر جسمی. اما چشم انداز ما هرگز گرفتن که بسته است که واقعا به بد باشد.”

در توییتر بخش کلانتر گفت: مدت کوتاهی قبل از 11 هستم که از دست رفته زن و شوهر تا به حال یافت شده است. دفتر اضافه شده است که آنها “به استخراج آنها را” با استفاده از مارین کانتی جستجو و نجات و همچنین به عنوان هنری-1 سونوما شهرستان کلانتر دفتر هلیکوپتر واحد.

زن و شوهر در گذشته دیده می شد در روز جمعه, فوریه. 14 در روز ولنتاین سفر در اطراف نقطه ریس ایستگاه. آنها هرگز چک را از کلبه خود در روز شنبه پشت سر گذاشتن کیف پول خود را همراه خودرو و سایر وسایل شخصی.

ناپدید شدن نیستند معمول در اینورنس سخنگوی مارین شهرستان کلانتر دفتر گفت: این سازمان خبری در اوایل این هفته اضافه کرد که آخرین زمان وجود دارد مشابه جستجو — برای دو کودک گم شده در جنگل — بود که در سال 1979.

روز پنجشنبه کلانتر, اعلام کرده بود که در جستجو بود در حال حاضر یک “بازیابی ماموریت” گفت که با منابع مستقر در پیدا کردن Kiparsky و اروین آنها “امر واقع شده اند کارول و ایان اگر آنها پاسخگو بودند و یا در یک منطقه قابل دسترس با پا بر روی زمین.”

جستجو طرح توجیهی برای شنبه شامل زمین جستجوگران K9 تیم, قایق, هواپیما و هواپیماهای بدون سرنشین این دفتر گفت: در روز شنبه انتشار اخبار.

ایروین یک پارکینسون محقق با 25 سال تجربه از جمله کار شناسایی سم در هروئین که دوباره ایجاد علائم و نشانه های این بیماری است. Kiparsky یک زبان شناس برجسته که چندین کتاب منتشر کرده است از جمله “واقعیت” در سال 1968 و “Gooficon: تعمیر کتابچه راهنمای کاربر به زبان انگلیسی” در سال 1975.

بررسی برای به روز رسانی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر