از دست رفته 11 سال کلرادو پسر بچه نامادری انتشار بیانیه ای در مورد جستجو


Brodie Stauch

نامادری از 11 سال Brodie Stauch ارائه شده جدید در مورد جزئیات این پسر گذشته شناخته شده نگهداری شواهد او به اشتراک گذاشته شده با پلیس و تهدید او دریافت کرده است با توجه به طولانی بیانیه منتشر شده به Fox31.

Letecia Stauch مجددا تاکید کرد که او در گذشته شاهد Brodie بین 3:15 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر Jan. 27 رفتن به خانه یکی از دوستان در محله خود را با توجه به FOX31 داستان.

در این بیانیه Stauch تشکر El Paso County Sheriff و دیگر سازمان های اجرای قانون برای خود اختصاصی جستجو برای Brodie.

El Paso County sheriff را Sgt. دبورا Mynatt گفت کلانتر را نمی خواهد اظهار نظر در مورد هر چیزی که Stauch گفت: در بیانیه ای.

“در حال حاضر آن است که اعتقاد ما او هنوز زنده است” Mynatt گفت: از دست رفته کودک است.

روز چهارشنبه کلانتر, توییتی که مقامات جستجوی Brodie از جمله در منطقه ای در شمال, El Paso County و جنوب Douglas County, با توجه به یک صدای جیر جیر.

Stauch بیانیه شامل یک درخواست به این پسر به خانه بازگشت.

“به Brodie لطفا به خانه می آیند به زودی از آنجا که پدر خود را در حال انتظار به تماشای جدید صوتی فیلم که می آید از این هفته و پیراهن خنک کردم شما به پوشیدن دارم به تئاتر است که در گنجه خود را” Stauch بیانیه گفت.

“رسانه های اجتماعی شده است ویرانگر از خشن, نظرات, گمانه زنی تهدیدات سایبر قلدری ، آن را یک چالش بوده است که مردم در حال تلاش برای اجرا کردن جاده انتظار خارج از هتل خود را تهدید به کشتن شما و….” بیانیه ای گفت.

Stauch ارائه یک جدول زمانی از او و Brodie فعالیت های با هم شروع on Jan. 25 و او گفت که او به اشتراک گذاشته است زمان او خط و تلفن همراه عکس با اجرای قانون است.

“شنبه شب گرم بود که به خالی کردن در گاراژ و قطع پای خود را به دلیل وجود دارد بسیاری از ابزارهای چون آلبرت کند نجاری” در بیانیه ای گفت:. “او نشسته بر روی لبه ماشین و ما پانسمان آن را. او خوب به آن بروید.”

Stauch گفت که پس از آن او متوجه شده است که Brodie نگه داشته و رفتن به طرف خانه به چک کنید اگر دروازه قفل شده بود چرا که او تا به حال تنها کلیدی است.

او و Brodie پیاده روی Jan. 26 و با هم خرید در ژانویه. 27 روز او ناپدید شد ،

همسایه از مادر 49 ساله Roderrick دریتن گفت خانه اش نظارت تصویری نشان داد یک زن نسبی و Brodie به یک کامیون که صبح روز دوشنبه. زمانی که زن به خانه بازگشت و حدود چهار ساعت بعد تنها او را از کامیون و رفت داخل دریتن گفت: دنور پست.

Stauch مورد مناقشه دریتن را نتیجه گیری در بیانیه ای این ادعا که Brodie آمد خانه با او که روز و او دارای مدرک.

“لطفا فکر نمی کنم که وجود ندارد به اندازه کافی از فن آوری برای تعیین سایه ها و حرکت در اطراف کامیون. نیز وجود دارد که اثبات از گوشی من که از ما گرفته بود selfie در کامیون در جلوی خانه ما که شد مهر” او نوشت.

این بیانیه گفت که کلانتر, تا به حال شرح Brodie دوست او که قرار بود برای بازدید هنگامی که او ناپدید شد و چند جزئیات دیگر در توضیح آنچه که او را به بازدید از این دوست. محققان خواسته خود را به نگه داشتن آرام در مورد کسانی که جزئیات آن را گفت.

“من شما را تشویق به فکر می کنم از هر گونه مشکوک اتومبیل که ممکن است در منطقه, مشاهده, چند روز قبل و در حفظ و دعا برای G!” بیانیه ای گفت:.

روز دوشنبه کلانتر, گفت: آن را دریافت کرده بود 423 راهنمایی در مورد Brodie محل نگهداری و پیشرفت همچنان در جستجو. هر کسی با اطلاعات تماس باید 719-520-6666 یا ایمیل tips@elpasoco.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر