رفتار خانم: هنگامی که آن را کاملا خوب برای ایجاد درام در ورزشگاه

سلام خانم منش: من کار کردن در موقع ناهار در سالن ورزشی واقع در ساختمان که در آن کار میکنم. من همیشه در یک بیت از یک عجله به من تمرین انجام شده در طول ساعت ناهار و واقعا ارزش وقت خودم را دور از محل کار.

جودیت مارتین

مشکل این است که یک مرد است که در ورزشگاه به طور معمول در همان زمان. و کسی که دوست دارد صحبت کردن به من.

من نمی خواهم به صرف زمان چت در طول تمرین اما تا کنون او را برداشت تا در استفاده از هدفون یا اینکه در تجهیزات سنگین انجام کار قلب یا عدم علاقه در بخشی از من. او خواهد آمد با من صحبت کنید که آیا من انجام یوگا بلند کردن وزنه و یا در حال اجرا بر روی تردمیل است.

هر گونه پیشنهادات در مورد آنچه می گویند به این فرد بدون توهین و یا شرم آور است ؟ من می دانم من ادامه خواهد داد برای دیدن او به جای غالبا بنابراین نمی خواهید به صدمه زدن به احساسات خود را, اما بدیهی است آنچه که من انجام می دهم کار نمی کند و او به نظر نمی رسد به دانستن در بدنسازی قوانین و مقررات.

آرام خواننده: آن است که هیچ بیشتر مودب به اذیت کردن از یک غریبه در خیابان از یک در ورزشگاه خود را, اما در حال بدنسازی به شما می دهد چند راه منحصر به فرد به دفاع از فرد ،

دفعه بعد او روش تظاهر به شنیدن او. شما بعد از همه گوش دادن به موسیقی و کار کردن. هنگامی که شما نگاه کنید او خود را متوقف تمرین کردن هدفون خود را و از آنها بخواهید او را به تکرار آنچه که او گفت. این متارکه از تمرین خود را برای اهداف تظاهرات و باید آهسته و روشمند.

پاسخ هر چه او می گوید با عنوان چند کلمه که ممکن است بهانه ای خود را, و سپس بازگشت به هدفون خود را و خود را تمرین. چند تکرار باید به اندازه کافی به او را متقاعد کند که شما در دسترس هستند برای chitchat. اگر نه, شما می توانید همیشه لبخند عذر خواهی و می گویند که در حال حاضر زمان مناسبی برای صحبت کردن به عنوان شما فقط باید یک مدت زمان محدود و شما وعده داده شده خود را که شما را به انجام این تمرین است.

شما همچنین می توانید انجام دهید که در وهله اول اما دست از رفتار و نه دوست دارد ایده dramatizing اختلال.

سلام خانم منش: من حضور در یک رویداد سالانه است که تغییر سالن و همچنین به عنوان لباس کد این سال است. معمولا این رویداد شده است بسیار گاه به گاه که در آن حتی پاشنه بلند در نظر گرفته شد بیش از حد.

این جزئیات رویداد می گویند “کوکتل لباس تشویق کرد.” من همیشه گمراه در کنار dressier در پوشش روزمره به هر حال, اما من نگران من بود راه overdressed (حتی اگر آن را بهتر است به overdressed البته). به طور کلی چه این لباس چیست ؟

آرام خواننده: کوکتل لباس در حال حاضر که هیچ کس تغییر لباس برای یک بعد از ظهر نوشیدنی نشان می دهد چیزی sloppily بین رسمی و کسب و کار, لباس, هر آنچه که ممکن است به معنای. و چه نویسندگان دعوت مهمانان و رفتار خانم باور کنید به این معنی نیست ممکن است افسوس که همان خواهد بود.

تشویق به جای نیاز به چنین مدعی استاندارد است که صرفا coup de grace. به این دلیل او التماس تمام احزاب را به خودداری از قضاوت مهمان (حتی در حالی که او را تشویق می کند قضاوت میزبان). لباس به عنوان شما در نظر گرفته شده و نگه داشتن سر خود را بالا و چشم پوشی از انتقادات.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>