رفتار خانم: وقتی یک غریبه می افتد پایین چه هستم من قرار است انجام دهید ؟

عزیز از دست رفتار: در دو نوبت جداگانه من شاهد یک فرد در حال سقوط است. وجود دارد هر گونه قوانین و یا آداب و رسوم است که کمک به افراد در پاسخ به این حوادث ؟

جودیت مارتین

در هر دو مورد کسانی که شاهد این حوادث منتظر امدادگران — که لازم است به عنوان آسیب های جدی بودند. فراتر از تماس با 911, حال تماشاگران را به راه دور وجود دارد بنابراین نمی توان اضافی سردرگمی و یا حرکت از راه و صبر کردن از نگرانی ؟

اگر ما راه دور دانستن است که ما قادر به کمک به این وضعیت به نظر می رسد که اگر کسی بی تفاوت است. اگر ما ایستاده در اطراف آن به نظر می رسد به عنوان اگر ما gawking و لذت بردن از لحظه ای.

باید وجود داشته باشد یک راه برای رسیدگی به این.

آرام خواننده: Gawkers و خوب سامریان متفاوت با اقدامات خود اما دست از رفتار رسمیت می شناسد که در چنین شرایطی اقدام است که همیشه مورد نیاز است.

شما باید برای نشان دادن قصد خود را ایستاده به عقب و قرار دادن در یک نگران چهره (furrowed ابرو) اما نه خیره. چه مدت باقی می ماند که در موقعیت — به عبارت دیگر آیا شما می توانید ترک کنید — بستگی به شدت سقوط کرد و تعدادی از افراد دیگر موجود در مورد کمک های اضافی مورد نیاز است.

عزیز از دست رفتار: دوست پسر من بیرون رفتم و برای یک شام خوب و دستور داد بلدرچین به عنوان یک اشتها آور. آن را کاملا خوشمزه اما بسیار دشوار است به غذا خوردن به عنوان پرنده بسیار کوچک است و گوشت را دشوار است به قطع استخوان.

ما خندیدن به خودمان در ما و سرخوردگی در تلاش برای پین کردن ران مرغ را با چنگال و چاقو در گوشت و بدانم که اگر وجود دارد یک راه مناسب برای کوچک بخورید مرغ.

آن را قطعا به نظر نمی رسد مناسب به آن را انتخاب کنید و از خوردن آن را مانند یک ران مرغ سرخ شده مرغ در یک پیک نیک, اما جایگزین — تعقیب آن در اطراف بشقاب با چنگال و چاقو و قادر به دریافت نیمی از گوشت — به نظر نمی رسد کاملا درست است یا نه. آیا شما هر گونه مشاوره برای ما ؟

آرام خواننده: بلدرچین است که در واقع یک چالش است. درخواست یک چاقوی تیز و آشتی خود را به گرفتن هر مقدار کم. رفتار خانم ارائه می دهد دو مشاهدات: شما بهتر از بلدرچین. و شما به احتمال زیاد مایل به سفارش قابل توجهی بیشتر است ،

سلام خانم منش: دختر من خواهد بود نسل اول دانشگاه فارغ التحصیل این بهار. من می خواهم به او را به یک رستوران از انتخاب او پس از آن به جشن می گیرند. هر خانواده/دوستان علاقمند به شرکت در مهمانی شام خوش آمدید به همراه ارائه شده من می دانم که در پیشبرد طوری که مناسب رزرو را می توان ساخته شده است.

می شود آن را نامناسب و انتظار می رود هر کس به پرداخت خود را در راه است ؟ و چگونه می توانم انتقال این پیام بدون هیچ گونه احساسات صدمه دیده و یا مغرور بودن?

آرام خواننده: همانطور که او تمایلی به سوال انگیزه خود را از دست رفتار باید به جای سوال منطق خود را. یک شام میزبان مهمان دعوت — و خرس هزینه تغذیه آنها. در بازگشت او دریافت یک امید به رسمیت شناختن به عنوان میزبان قدردانی و دانشجویان است.

اگر شما نمی خواهید برای به عهده گرفتن مسئولیت یک میزبان, پس از آن او نمی تواند ارائه به شما پاداش. جایگزین خواهد بود و هزینه کمتری صرف شام در خانه خود کوچکتر لیست مهمان و یا متقاعد کردن یکی از دختر خود را هم به لوله تا در مراسم فارغ التحصیلی با “با سلام آیا کسی می خواهید برای رفتن به جاش کسی که شام میخورد و گرفتن شام؟”

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل dearmissmanners@gmail.com; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>