رفتار خانم: ما وحشت زده در عروس خواسته برای عروسی

عزیز از دست رفتار: دوست عزیز من به تازگی مشغول شد پس از 12 سال قدمت. این دومین عروسی برای هر دو طرف و هر دو می باشد و بیش از 50 سال و تاسیس شده است.

جودیت مارتین

داماد شده بیکار برای سال و عروس-به-می شود باعث می شود نزدیک به شش رقمی است. بدون در نظر گرفتن وضعیت مالی خود را نه می توانیم به یک عروسی بزرگ, به طوری که آنها شروع به برنامه ریزی یک رویداد صمیمی.

فلش-به جلو چند هفته. ناگهان 70 دعوت نامه به پست الکترونیکی افراد خواسته شده است که به ارائه جداول سفره غذا, کار, دکوراسیون گل از باغ خود را, موسیقی, عکاسی حمل و نقل برای مادرش … شما تصویر را دریافت کنید. آخرین کاه بود که یک تماس و آمد به “مرد یک جدول در عروسی برای دوباره پر کردن منابع و حفظ پانچ کاسه پر.”

رفتار خانم مهمانان این عروسی, عشق و عشق ورزیدن عروس و آرزو می کنم او چیزی جز بهترین و اما ما چگونه به او بگویید که به اندازه کافی به اندازه کافی است ؟

در علاوه بر این به پرتاب او را به دوش کمک در پرتاب عروسی و ارائه راه اندازی و پاکسازی ما انتظار می رود را به او هدیه. من عاشق این زن هستم اما بیمار از احساس استفاده می شود و مورد آزار قرار گرفته.

من خسته از احساس گناه برای گفتن ندارد و نمی خواهید به توهین به او, اما من در از دست دادن و احساس بسیار رنجش.

آرام خواننده: دوست خود را در حال اجرا است یک رویداد برنامه ریزی عملیات — بدون پرداخت حقوق برای کارگران است. او به عنوان یک دوست خوب را از دست ندهید رفتار نشان می دهد که شما او را کنار گذاشته و به او بگویید که مهمانان خود را خواهد شد بیشتر در سهولت با بهره گیری کمتر-گران قیمت کرایه از خواسته به ارائه آن است. و سپس به نقطه خود را در جهت نزدیکترین فروشگاه دلار و وظیفه کمک برنامه.

سلام خانم منش: من و همسرم شد میزبانی یک مهمانی شام کوچک که شامل خود 91-سال-پدر آنها ما صرف هر روز با, و همچنین به عنوان یک تعداد انگشت شماری از دیگر مهمانان.

وجود دارد دو جداگانه مکالمات برگزار شد در جدول زمانی که شوهر من آشکارا shushed یک مهمان و من به خاطر او می خواست به گوش پدر مکالمه بهتر. ما مهمان بودی و من غافلگیر اما سپس مودبانه متوقف صحبت کردن. البته او هرگز قادر به پایان داستان او پس از آن.

پس از مهمانان ما چپ من گفت: شوهر من است که او بی ادب بود به شوش ما, اما او احساس کردند که چون او پدر 91, ما نباید صحبت شده است اما در عوض فقط گوش دادن به پدر خود صحبت می کنند.

که بی ادب بود — شوهر من یا ما مهمان و من ؟

آرام خواننده: چگونه با صدای بلند شدند و شما صحبت کنید ؟ تا به حال شوهر خود را از شما خواسته و شام خود را شریک مودبانه اگر شما می تواند صحبت می کنند بی سر و صدا تر از دست رفتار می شده اند تمایل بیشتری به سمت خود.

آن است که معقول انتظار است که در مهمانی های شام بیش از سه نفر, چند, مکالمات ممکن است. اگر شوهر خود را مورد نیاز است که تنها پدر او باید صحبت می کنند و هر زمان که او حاضر است و سپس موارد باید محدود به مخاطبان کوچکتر. و یا آنهایی که منحصرا شامل سخنرانی و toasts.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>