رفتار خانم: ما به آنها گفتم هیچ, هدیه, و من صدمه دیده توسط خود پاسخ

عزیز از دست رفتار: زمانی که دختر ما شد بسیاری از مهمانان سفر از خارج از کشور برای حضور در. به عنوان او و پسر در قانون کار شده بود برای چندین سال و نه ایجاد یک رجیستری و به جای اظهار داشت: “حضور شما ما در حال حاضر.”

جودیت مارتین

ما خانواده بسیار سنتی و عروسی بود. اکثر مهمانان به ارمغان آورد کارت با آرزوهای خوب.

شوکه شده بودم و کمی صدمه دیده است که هیچ کس در خانواده من به زحمت آنها را به یک کارت بسیار کمتر از هر نوع هدیه است. هیچ کدام از ما خواهر و برادر یا پدر و مادر در تلاش است از نظر مالی. در واقع هر کس بسیار موفق است. من هرگز غفلت از به رسمیت شناختن یک عضو خانواده رویداد زندگی.

شده است در چند ماه پس از عروسی صورت گرفت و هیچ اواخر کارت وارد شده اند. من می دانم که من نباید چسبیدن به این نکنه اما من فقط نمی توانم باور چقدر این من نا امید کرد.

دختر ما از انتظار نیست پولی هدیه. اما او احساس غم انگیز است که زمانی که او به نظر می رسد از طریق عروسی یادگاران هیچ کس در خانواده من در زمان یک دقیقه و حتی ثبت نام خود را به یک کارت.

آرام خواننده: دختر خود را به صراحت اعلام کرد که مهمانان حضور تشکیل presents — که غیر ضروری است که هر دو در حال بدیهی است که داوطلبانه — و این چیزی است که او کردم. مگر اینکه شما با اشاره به افرادی که نادیده گرفته هر دو دعوت و رویداد, چرا شما و دختر خود را brooding?

رفتار خانم نمی تواند تصور کنید که در آن این ایده است که از کسانی که حضور نیز باید به ارمغان بیاورد و یا ارسال کارت. شما هر دو را خوشحال تمرکز بر خاطرات به جای شمارش یادگاران.

سلام خانم منش: من یک دوست من شناخته شده ترین از زندگی من, اما ما به نظر می رسید به نزدیک 15 سال گذشته یا بیشتر. برخی از چیزهای بد اتفاق افتاده است در زندگی من و او وجود دارد برای من در آغاز. اما در حال حاضر که زندگی بهتر از او ندارد زمان برای دوستی ما. او همیشه مشغول است.

آیا دوستی همیشه آخرین یک عمر ؟ یا طبیعی است برای آنها را به پایان ؟ من تعجب اگر من قرار داده و اهمیت بیش از حد در دوستی است.

آرام خواننده: دوست شما وجود دارد زمانی که شما نیاز به او. و در حال حاضر او مشغول است — احتمالا حتی با توجه به یکی دیگر از دوستان در نیاز و یا به عوامل در زندگی خود را.

خانم رفتار نمی کند این را به عنوان پایان یک دوستی اما آن را می تواند تبدیل به بنابراین اگر شما به عنوان حساس به دوست شما نیاز به او را به مال شما.

این طبیعی است برای دوستی برای تبدیل شدن به بیشتر و یا کمتر شدید بسته به چه چیز دیگری در جریان است در زندگی مردم است. ملاحظه دوستان نمی پوت در مورد نادیده گرفته شده اما تنظیم انتظارات خود را. بنابراین شما در حال اتصال اهمیت بیش از حد به دوستی به عنوان عامل اصلی در زندگی دوست خود را.

عزیز از دست رفتار: می تواند به شما لطفا به من بگویید که چگونه به خوردن نخود فرنگی پخته شده?

آرام خواننده: فلسفی. که شما باید استعفا خود را به این واقعیت است که شما نمی قادر خواهد بود به گوشه هر یک از آنها و این که هر کس دیگری از شما درخواست خواهد شد نقل قول صدای جرنگ جرنگ در مورد استفاده از عسل در یک چاقو. رفتار خانم تنها به شما ارائه راحتی که آخرین نخود است که ارزش تعقیب.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>