رفتار خانم: این پسر من به سختی می دانم که من می پرسد برای ‘فقط یک جرعه’

عزیز رفتار خانم: شوهرم را به تازگی آغاز کرده است قدمت یک مرد است که کمی به جلو — یک بیت فضا-حمله به.

جودیت مارتین

یکی از بزرگترین مسائل این است که او اغلب بپرسید سعی کنید نوشیدنی من. او را بپرسید وقتی که من گرفتار کردن گارد و نه در یک موقعیت برای گفتن “نه” بدون ظاهری بی ادب. من احتمالا نمی خواهد ذهن اگر او تا به حال شده است در اطراف برای سال, اما من فقط او را حدود شش ماه پیش و من کمی خاص در مورد میکروب ها.

برای مثال در خانه خود (که ما بازدید هر آخر هفته یا بیشتر) وجود خواهد داشت تنها کافی شراب سمت چپ برای یک شیشه. مادر من در قانون دوست پسر و شوهر من همه اصرار دارند که آنها نمی خواهند آن را کسی به من می دهد شیشه ای. من در نهایت واگذار شده است. و سپس او را بپرسید برای یک جرعه چرا که او “فقط می خواهد به آن را امتحان کنید برای دفعه بعد.”

گاهی من مادر در قانون خواهد سنج و می گویند “اوه البته شما می توانید یک جرعه!” قبل از اینکه من پاسخ دهد. این اتفاق 15-به همراه زمان در حال حاضر. من معمولا تا پایان به او یک جرعه اما واقعا نمی مانند به اشتراک گذاری میکروب به خصوص با کسی که من با (هر چند که من به اشتراک گذاری با شوهرم).

چگونه می توانم بگویم هیچ بدون اینکه بی ادب ؟ این نیز اتفاق می افتد زمانی که ما را به خوردن در زمانی که من دستور نوشیدنی و او را بدست چیز دیگری است. در خانه ما من فقط پرش به بالا و گرفتن او خود را شیشه ای به بهانه اصرار دارد که او آن را سزاوار.

آنها خواسته ایم به ما مراجعه کنید اگر ما به خوبی احساس نمی شود بنابراین هنگامی که ما وجود دارد من می توانم با استفاده از “من فکر می کنم من که با سرد” بهانه ای برای نگه داشتن نوشیدنی برای خودم.

آرام خواننده: شما می توانید نقطه ای را که او می تواند پایین آمدن با بسیاری بدتر است.

رفتار خانم است شگفت زده به شنیدن این که همیشه نگرانکننده عادت از درخواست برای به اشتراک گذاشتن کسی غذا یا نوشیدنی (“نه, من فقط می خواهم یک نیش/sip”) است بازمانده پس از آنچه هر کس از طریق بوده است.

اما حتی بدون این که بهانه ای شما باید با جراحی خود را به می گویند هیچ. در این مورد, شما می توانید از دست او نوشیدنی و گفت: “در اینجا شما آن را به پایان برساند; من نمی خواهم هر بیشتر.”

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل dearmissmanners@gmail.com; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme