رفتار خانم: این مهمان رو اب زیر کاه در-الکل عروسی

سلام خانم منش: دختر ما ازدواج کرده بود در ماه اوت گذشته و من و همسرم به میزبانی یک prenuptial شام برای خانواده و خارج از شهر مهمان در خانه ما.

جودیت مارتین

عروس قبلا ارسال یک ایمیل به مهمانان عروسی به اجازه دهید آنها را می دانیم که الکل نمی خواهد, خدمت در عروسی. از احترام به خواسته های خود را و خود ما احساسات ما تنها در خدمت لیموناد و چای سرد و آب در شام.

خواهر من در قانون آمد به آشپزخانه که در آن بوفه بود و مجموعه ای از حمل یک کاغذ قهوه ای کیسه حاوی دو بطری شراب. او در سمت چپ آن بر روی یک شمارنده پس از ریختن خودش برای اولین بار از یک عینک.

من ناراحت شد که او نه تنها به ارمغان آورد الکل اما در سمت چپ و شراب را در مقابله. نمی دانستند چه می گویند من گفت: هیچ چیز. روز بعد آن را به من رخ داده است که من می تواند نقل مکان کرد و آن را به گوشه ای و بی سر و صدا به او گفت که در آن بود. من نمی خواهم به هم زدن او را پر اما او مطمئن ژولیده معدن.

باید این همیشه اتفاق می افتد دوباره آنچه را که به شما نشان می دهد من می گویند یا انجام?

آرام خواننده: یک میزبان است که نگه می دارد یک بطری شراب در آشپزخانه برای خودش است درمان مهمانان خود را با غیر قابل توجیه خشونت — حتی اگر او گرفتار نیست. عادی و مهمان ها با متوسط استثنا رود به چوب به منو (هر چند آنها ممکن است البته کاهش موارد خاص).

به عنوان یک عضو خانواده خود را در هر دو — و نه. شما احتمالا خواهد او را درک درمان خانه خود را به عنوان خانه دوم, در, دلیل, و شما باید برخی از وظیفه محافظت از او را از عواقب ناشی از خشونت در رفتار.

اما شما همچنین ممکن است از خود بپرسید اگر عدم توانایی خود را برای دریافت از طریق شب بدون یک نوشیدنی خود نیاز به تحقیق بیشتر. فرض کنید او خشونت بود و گاه به گاه و جدی تر رفتار خانم را نقل مکان کرد و به یک نقطه نا معلوم و گفت: خود را در جایی که برای پیدا کردن آن را به شما به عنوان ذکر شده در حالی که هشدار او نه به رخ کشیدن آن است. شما می توانید بگویید که برادر خود را در مورد آن پس از حزب.

سلام خانم منش: من 16 سال است که آموخته بود به مودب و می گویند: “لطفا” و “متشکرم.” من سعی می کنم ممنون و تشکر از مردم در اطراف من حتی برای چیزهای کوچک مانند پاسخ دادن به یک سوال ساده و یا توزیع من چیزی.

آنچه مرا ناراحت می کند این است که افراد بلافاصله می گویند: “خوش باشی” قبل از من یک شانس برای آنها تشکر می کنم. می آید در سراسر به من به عنوان اگر آنها در حال فرض کنید که آنچه را که آنها انجام داده ایم سزاوار بود تشکر کرد و آن را احساس به عنوان اگر آن را طول می کشد حسن نیت ارائه میدهد دور زمانی که من با پاسخ “با تشکر از شما.”

من تنها کسی که در می یابد این بی ادب ؟ چگونه می توانم در پاسخ به این ؟

آرام خواننده: تصدیق تشکر شده اند که بیان شده است بیش از یک فرض: آن است که اغلب یک آشکاری انتقاد. اما به شما به عنوان انجام نشده است با تشکر از این فرد در حال حاضر زمان برای شروع یک مبارزه است.

خانم رفتار نشان می دهد تکیه به در با یک مشتاق “من رفتن به می گویند: با تشکر از شما, خیلی!” ضمنی counter-انتقاد خواهد بود همه روشن تر اگر خود را قاطعانه قدردانی است از نسبت به اکشن بودن اذعان کرد.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل dearmissmanners@gmail.com; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر