رفتار خانم: این بی طبقه گلف بازان تعظیم نیست که من clap

عزیز از دست رفتار: سوال من این است که چگونه برای پاسخ به کف زدن.

جودیت مارتین

گلف بازان توانید آن را در هر, سبز, حتی اگر آنها از دست رفته دو putts. برخی ایمان نمیآورند و آن را در همه; برخی فقط به منظور بالا بردن یک دست به کمر و یا حتی پایین تر است. آنهایی که بهتر لمس جلوی کلاه خود را و یا موج به جمعیت هر دو به جای درجه یک حرکات.

بیشتر تلاش desultory و بی مبالات در بهترین حالت. این به وضوح یک زحمت به برخی به عنوان اگر آنها می خواهم به جای هر گونه مخاطبان در همه (شاید برای منحرف کردن آنها). برخی آن را بیش از حد من فکر می کنم.

من فکر می کنم که گلف بازان هنرمندان هستند و باید به دنبال برخی از قوانین. در تئاتر, بازیگران تعظیم و اذعان تشویق تا زمانی که آنها را ترک صحنه یا پرده کاهش یافته است. آنها می دانند که پرداخت حقوق آنها است. گلف بازان به نظر می رسد ناسپاس.

آرام خواننده: چگونه سرگرم کننده گلف است که به عنوان یک تماشاگر, ورزش, رفتار خانم را ترک خواهد کرد و به کسانی که آگاه تر از خودش. او موافق است که به طور کلی ورزش های حرفه ای مانند تئاتر هستند ،

اخیر اختراع خیابان تشویق — برای پاسخ اول و معلمان — بیشتر شبیه به یک سنتی تعظیم و باید اذعان کرد که چنین (با فرض این که تشکر شده هستند در واقع در حال حاضر). اما بازیگران در حال انتظار نمی رود که به کمان اواسط تک صدایی و ورزشکاران و پزشکان و معلمان را نمی توان ایراد گرفت برای تمرکز بر روی بازی خود را.

چه باید بکنید هنگامی که این ورزش ایجاد نمی کند یک بار برای پذیرش جایزه و یا برای اعتراض که پیروزی ممکن نبود بدون هم تیمی های خود را خود مادر خود را مهم دیگر عامل خود و طرفداران خود را ؟ یک نکته از کلاه و یا مطرح شده دست به نظر می رسد معقول و سپاسگزار سازش.

عزیز از دست رفتار: هنگام سفر با حمل و نقل عمومی است که آن را مناسب برای حرکت از یک صندلی در کنار فرد دیگری به یکی بعدی برای صندلی های خالی?

آمریکایی ها تمایل به گسترش هنگامی که ما می تواند, بنابراین من به طور کلی انتظار می رود که شخص بعدی به من (به خصوص اگر او یا او نشسته کنار پنجره و نمی تواند به راحتی حرکت می کند) را درک فضای اضافی. اما من نمی خواهید به جرم اگر من در حال حرکت است به احتمال زیاد به علت من seatmate به فکر می کنم من خود را پیدا کنید و یا نزدیکی او ناخوشایند است.

آرام خواننده: همه گیر اتحادش را تغییر بسیاری از چیزهایی که در مورد زندگی روزمره ما است که آن را قابل توجه است که چیزی باقی می ماند همان.

تعویض صندلی ها هرگز بی ادب — تا زمانی که آن را انجام داده بود با یک غایب فکر نگاه به عنوان اگر شما فکر می کنید شما پیاده شدن متوجه شدم این بود که نه خود را متوقف و به عقب نشست به در نزدیکترین صندلی در دسترس. رفتار خانم اصرار داشت در این بیت از playacting به طوری که برای حفظ این امکان که خود عمل نمی شد شکایت در مورد اندازه بوی بد بدن و یا تلفن عادات.

آن است که بیشتر مفید برای جلوگیری از بنحوی که یک فرد ممکن است نه تنها توان حمل یک بیماری کشنده است و بی عاطفه به اندازه کافی به آگاهانه تحمیل آن را بر روی مسافران.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>