رفتار خانم: عروسی بسیار ناقص اما به من گفته شده است من باید ارسال هدیه

عزیز از دست رفتار: در گذشته طولانی, برادرزاده من است ازدواج به زن کسی که با او شده است زندگی برای نزدیک به 10 سال و با او سهام یک پسر جوان و یک دختر خوانده.

جودیت مارتین

جزئیات آینده nuptials, عنوان های مرتبط توسط پدر او برادر من ناقص هستند در بهترین حالت. این مراسم ممکن است شامل بیش از بداهتا سفر به شهر با دوستان و یا خانواده در حال حاضر. ظاهرا مالیات و بیمه بهداشت و درمان در حال انگیزه اصلی پشت این حرکت.

متاسفانه برادر من بوده است بسیار حساس در مورد زن و شوهر را در دراز مدت ترتیب زندگی می کنند. او می گوید که پسر خود را ملاقات کرد و با سخنان نیشدار از برخی از اعضای خانواده در طول سال, در حالی که دیگر برادرزاده و خواهرزاده که در بیشتر موقع جهت درمان شدند بیشتر احترام. با پسرش ازدواج قریب الوقوع برادرم خدمت کرده است توجه به یکی و همه که به زودی به زن و شوهر متاهل باید تبریک و هدیه عروسی و او را پیگیری می کند که ،

چگونه می توانم سنجیده ارائه و شوهر من تبریک می گویم در یک رویداد که در مورد من هیچ جزئیات وجه و سپس ارسال هدیه با یک توجه داشته باشید خواندن “… و لطفا اجازه پدر خود را می دانم که من فرستاده این” ؟

آرام خواننده: پس از موفقیت ترس شما به انطباق و برادر خود را بدون شک باید پیگیری روش در حال حاضر در محل. رفتار خانم توصیه می کند که شما ارسال و در حال حاضر خود را با تبریک توجه داشته باشید گفت: “جرالد به ما گفته است که از قریب الوقوع مبارک مناسبت. ما برای شما آرزوی خود را نامزد و کودکان همه ما قلبی بهترین آرزوها.”

عزیز از دست رفتار: به تازگی, من آمده ام در سراسر تعداد زیادی از غلط املایی آنلاین: به عنوان مثال رستوران منوهای سایت برای رفوی خدمات ، بسیاری از آنها آشکار اشتباهات املایی (مثلا “claning” به جای “تمیز کردن”), اما گاهی اوقات آن را یک انتخاب ضعیف از کلمات است که باعث می شود آن را بسیار دشوار است به درک در نظر گرفته شده و پیام.

من در مناسبت ساخته احمقانه اشتباهات به عنوان به خوبی به عنوان مثال شماره تلفن من نادرست بود در رزومه من برای سال.

من می خواهم به نقطه ای از خطاهای اما درک می کنیم که اگر کسب و کار کار عشق, مالک ممکن است توهین. چگونه می تواند به من در ارائه این نظرات بدون ناراحت کننده گیرنده?

آرام خواننده: توسط تاسیسات دقت کنید.

رفتار خانم نمی خواهید به مفروضات اما ممکن است که برخی از نویسندگان این وب سایت هستند و نه زبان مادری انگلیسی? در حالی که آنها ممکن است در نهایت بهره را از کمک به آنها هستند و نه خواهان آن است. و شما کارفرمای خود.

که می تواند تغییر کند. اگر شما احساس می کنید پس از نقل مکان و علاقه مند در خدمات خود را, شما می توانید آنها را ارسال مستقیم پیام گفت: “من به دنبال یک housecleaner اما نه کاملا درک این لیست. آیا ذهن شما روشن چه می آید با ‘سه ساعته Poopie بسته’?”

عزیز از دست رفتار: نظر شما در مورد مردی که شما را دعوت به آرامش, دور شو آخر هفته اما انتظار دارد که شما را به پرداخت برای گاز و غذا ؟

آرام خواننده: که آن را نمی خواهد آرامش بخش است.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>