رفتار خانم: او فکر می کند من مرغ کوچک اما آنچه او را از انجام به خطر می اندازد ما هر دو

عزیز از دست رفتار: همکاری کارگر معدن که من با نزدیک به نظر نمی رسد به خود را حفاظت جدی و نه حفاظت از کسانی که در اطراف او.

جودیت مارتین

ما کار در رادیولوژی با بیماران. او ماموگرافی تراکم استخوان اسکن و اشعه ایکس. من که یک مرد تنها می تواند اشعه X و تراکم استخوان است.

ما اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن یک ماسک در همه زمان ها در ساختمان دیگر از زمانی که غذا خوردن در شکستن منطقه; شستن دست و گرفتن درجه حرارت پس از ورود از shift.

امروز یکی دیگر از بی دقتی مثال در یک خط طولانی از آنها او را فراموش کرده به درجه حرارت او هنگامی که او وارد شدند متوجه آن 2½ ساعت بعد و هنوز هم در رفت و اسکن یک بیمار است. من دنبال فرد در نظر گرفتن درجه حرارت و سپس به اتاق رفت من هم به او بگویید که در آن برای دیدار با این فرد. من در زدم و سعی کردم به فریاد زدن از طریق, اما من همکار سخت است شنیدن بنابراین من به پایان رسید تا ترک درب به او پیام.

مدت کوتاهی پس از, او پس از من برای ضربه زدن بر روی درب در حالی که او انجام ماموگرافی. او گفت: به او مزاحم مگر اینکه ساختمان سوختن بود پایین. من مقابله که او نیاز به حرارت گرفته شده قبل از او را دیدم و بیمار به عنوان به زودی به عنوان او متوجه او تا به حال فراموش شده است.

یک دقیقه بعد او در زمان خاموش ماسک در میز درست در کنار من باز یک بسته چیپس ذرت و شروع به خوردن آنها. نه در اتاق استراحت و اما در کاری. هنگامی که او به پایان رسید او همچنان به کار در کنار من بدون ماسک.

من از او پرسید که چند بار برای رفتن به شکستن منطقه به خوردن اما او به نظر نمی رسد به مراقبت از. او به طور معمول طول می کشد ماسک خود خاموش می گذارد و انگشتان خود را در دهان او سرفه به او دست می کشد و مراقبت از بیماران تنها با استفاده از ضد عفونی کننده دست به ندرت شستن دست او.

من نمی دانم که چگونه به دریافت از طریق به او بدون صدمه زدن به احساسات خود و من نمی خواهید به او نوشته شده است. از کجا می توانم از اینجا بروم ؟

آرام خواننده: خوب است که یک وضعیت اضطراری است. شما برو به سرپرست خود قرار دادن رفاه آن دسته از بیماران — و خودتان را بیش از این احساسات و امتیاز از کسی که شوم آنها را و شما.

عزیز از دست رفتار: می تواند به شما ارائه برخی از مشاوره در مورد موثر مودب راهی برای گفتن یک خویشاوند نزدیک که به طور مداوم تصحیح جزئی اشتباهات گرامری و یا تلفظ به وزوز کردن ؟ او وقفه مردم به طور منظم به آنها درست باشد. من مطمئن هستم که او معتقد است که او در حال ارائه خدمات عمومی اما هیچ کس دیگری توجه آن است که راه.

آرام خواننده: اگر شما می توانید می گویند خوش رفتار خانم اجازه خواهد داد که شما را به اعلام “آه! بانوی تصحيح خودکار خودش!” هنگامی که این اتفاق می افتد. به عنوان ضربه زننده نفرت مردم رقم این باید تضعیف او.

اما comeuppance خواهد بود که نسبت خود را می سازد یک اشتباه از خود او است که او موظف است به انجام, و شما می گویند “واقعا ؟ من همیشه فکر می کردم این …,” مودبانه بیان صحیح نسخه.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>