رفتار خانم: شما نمی توانید بگویید عروس به پوشیدن یک بادکنک سفید

سلام خانم منش: باید به زنان اجازه داده می شود برای پوشیدن لباس عروسی سفید و ریخت و پاش در دومین عروسی ؟

جودیت مارتین

من از این به دلیل یک دوست مشترک به تازگی انجام داده است تا باعث بحث بین مادر من و من. من معتقدم که یک زن حق دارد به او عروسی کامل.

اگر عروسی اولین چیزی بود که او می خواهم برای امیدوار, اما این زمان در اطراف او در حال رفتن برای همه چیز او خواب است ؟ اگر چه او اولین همسر وحشتناک بود و این راه را برای او را شفا دهد و حرکت می کند ؟ چه در رفتار کتاب باعث می شود آن را خوب به انجام کمتر برای همسر جدید خود را از تاریخ و زمان آخرین ؟

آرام خواننده: “مجاز” توسط چه کسی ؟

رفتار خانم هیچ صبر با کینه از کسانی که احساس محروم از عروسی رویای خود را هر چه که ممکن است. ازدواج قرار است برای رشد یو پی اس که می تواند به درک محدودیت های عملی و رسیدگی به نا امیدی.

اما نه او در نظر بگیرید این است که کسب و کار خود را برای گفتن یک عروس چه چیزی را می پوشند. این لباس عروسی سفید شد فقط یک لباس عروس لباس پس از ملکه ویکتوریا عینک یک; قبل از آن عروس به سادگی عینک خود را در بهترین لباس هر سبک و یا رنگ. و در حالی که لباس سفید و حجاب آمد و به همراه با یک عروس جوان در اول عروسی آنها در حال حاضر تبدیل شدن به تقریبا جهانی است.

افرادی که ادم احمق در لباس سفید پوشیده بودن زنان nastily به نام “تجربه” عروس فقط معنی اگر نه مبتذل. رفتار خانم هرگز رویای از ذکر آنچه که او فکر می کند از کسانی که سینه بادکنک سفید عروس اصرار بر پوشیدن — یا این که دیگر مشترک انتخاب آشکارا لباس سکسی, است, در, عروس, کار برکنار شده است.

سلام خانم منش: من تماشا احتمالا یکی بیش از حد بسیاری از فیلم های کلاسیک و خواندن بیش از حد بسیاری از کتاب های قدیمی به دلیل شروع کردم به گفتن “حال شما چطور است ؟” زمانی که من به دیدار کسی که برای اولین بار و یا به عنوان یک تبریک رسمی و یا کسب و کار مواجه است. کسی به من گفت این بود منسوخ شده پس از من گفت: آن را به آنها.

آن را عجیب و غریب به استفاده از آن را در این روز ؟ می تواند رفتار خانم با مهربانی توصیه بر این قبل از من بالا بردن بیشتر ابرو ؟

آرام خواننده: آنها را افزایش دهد. “حال شما چطور است ؟” این است که چیزی درست می گویند پس از یک مقدمه است. اما لطفا قطع برای یک آموزش کوتاه در سودمندی معمولی عبارات.

“با خوشحالی به ملاقات شما” برای تلفن های موبایل صمیمی اما آن را بیش از حد می تواند سوال, چرا, چگونه, آیا می دانید که چگونه لذت بخش آن را به نوبه خود برای پاسخگویی به هر گونه خاص غریبه? آن در نظر گرفته شده است unctuous با مشکل پسند آمریکایی ها — و همه از انگلستان که در حمله دوشس کمبریج را برای آن گفت: پس از اولین ملاقات با ملکه.

خانم رفتار می ترسد که در این کلمه فکر سن افراد اشتباه “حال شما چطور است ؟” به یک سوال. آن است و پاسخ مناسب دیگری است “حال شما چطور است؟”

یک سوال واقعی خواهد بود “حال شما چطور است ؟” اما که بیش از حد معمولی است. مگر اینکه آن خواسته شده است که توسط یک همراز و یا پزشک آن نیاز به نوعی از پاسخ مثبت: “خوب با تشکر از شما; حال شما چطور است؟”

کنوانسیون شکر خدا ما را از کاوش انگیزه, بنابراین ما می تواند در حرکت به مکالمه واقعی.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>