رفتار خانم: من همسایه yells در من و من می خواهم او را به توقف

سلام خانم منش: من زندگی در یک خانه شهری محل سکونت پیچیده است. یک نجیب زاده مسن کنار درب زندگی می کند. هر روز زمانی که او پیاده می رود برای دریافت ایمیل های خود را احساس می کند نیاز به فریاد طریق من جلو پنجره که آیا پست الکترونیکی است که در اینجا یا نه. اگر آن را در مورد پست او فقط فریاد یک اش. با صدای بلند.

من می دانم او به سختی راه رفتن و نمی خواهم به صعود گام جلو اما من برای پیدا کردن آن بسیار آزار دهنده بود فریاد زد — نه به ذکر است او از خواب بیدار شده من تا چند بار.

لطفا به من بگویید چگونه می توانم مانع از این همسایه از فریاد من هر روز بدون صدایی معنی روحیه?

آرام خواننده: صداقت است نه رفتار خانم معتقد است همیشه بهترین سیاست است اما گاهی اوقات می توان آن را هر دو مفید و مودب.

دفعه بعد شما ببینید این آقا از او تشکر صمیمانه خود را برای solicitousness اما توضیح است که به شما — و شاید برخی از همسایگان — تمایل به خواب اواخر شما خواهد بود حتی بیشتر ممنون اگر او می تواند به یاد داشته باشید که قبل از فریاد.

عزیز از دست رفتار: چه زمانی باید متوقف تصحیح دختر من رفتار?

او در حال حاضر 18 و زمانی که ما با هم در عمومی یا خصوصی من گاهی اوقات درست او را (به آرامی و با احتیاط البته). من نفرت را به انجام این کار که من احساس می کنم آن است بی ادب به توجه با صدای بلند دیگری رفتار اما از سوی دیگر من احساس می کنم این وظیفه من به یاد دختر من چقدر مهم است برای رفتار با دیگران با ادب. او به نظر نمی رسد به ذهن و حتی گاهی اوقات با تشکر من برای یادآوری و یا آموزش او.

شما ممکن است فکر که اگر دختر آموخته است توسط سن 18 سالگی چگونه رفتار کنند و سپس آن را کمی دیر است. او بسیار خوش اخلاق به طور کلی, و من به او افتخار است. اما پس از او صرف بیشتر وقت خود را با همسالان خود که نه آورده شده است تا او به عنوان او می افتد را به عادات بد و من می خواهم به استفاده از کوتاه ما بار با هم به مالش او را در یک راه خوب.

تنظیم یک مثال بهترین راه در حال حاضر و یا می توانم انجام او زیانی نمی یاد ؟

آرام خواننده: هرگز بیش از حد قدیمی به mothered و آموزش قوانین و مقررات بخشی از شرح شغل. خانم رفتار می یابد تنظیم یک مثال همراه با وزش احتیاط یادآوری مناسب.

اگر دختر خود را پذیرای و حتی سپاسگزار برای کمک شما چرا سوال است ؟ به خصوص که او در سن که در آن او ممکن است به زودی به دنبال اشتغال و رسمی تر شرایط اجتماعی او را قدردانی از تلاش های حتی بیش از زمانی که او رفتار بی عیب و نقص او را در یک دور موقعیت بهتر از او ظاهرا بدون زرق و برق همسالان.

عزیز از دست رفتار: چه لباس مناسب برای نامادری عروس برای پوشیدن دارم به عروسی ؟

آرام خواننده: هر چیزی را که نمی upstage مادر.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>