رفتار خانم: من در قوانین باید یک رنگ ورو رفته راه برای پیگیری هدیه

سلام خانم منش: من می خواهم به می دانم که اگر آن را مناسب برای ضبط چقدر پول به هر یک از مهمانان خود را به شما در عروسی خود را مانند یک مالی لجر.

جودیت مارتین

من شخصا پیدا کردن این بسیار رنگ ورو رفته. تمرکز بیش از حد قرار داده شده است در ارزش پولی به عنوان مخالف به ارزش های شخصی در پشت دهنده فداکاری.

این تبدیل به یک فوران چاه نفت عمده با قوانین من در زمانی که من گفت که آن را باید مهم نیست. پنجاه دلار ممکن است به نظر می رسد مانند 50 سنت برای برخی از, و بالعکس; در نتیجه واقعی دلار رقم باید بی اهمیت است.

پاسخ خود شد دو قسم: اول شما نیاز به ثبت مبلغ هر مهمان به شما به طوری که شما می دانید که چقدر به هنگام دعوت به بچه های خود را’ مراسم عروسی. و دوم که عمه So-and-So “سزاوار به شما می دانید و به یاد داشته باشید” که او به بسیاری از هزاران و حتی اگر عمه کسی دیگری به طور قابل ملاحظه ای کمتر است.

لطفا اجازه دهید من می دانم اگر قلب من است راست, در تفکر است که این نهاد وحشتناک تاکید بر سطحی از ویژگی های هدیه دادن.

وزش خوانندگان: آیا شما واقعا تعجب اگر آن را مبتذل از بستگان خود را به نگه داشتن مسیر از مهمانان خود اهدا کننده سطوح به طوری که شما می توانید دل کردن با تشکر متناسب و برنامه ریزی برای مقابله به مثل در برابر کسانی که با وزش کمک?

رفتار خانم التماس شما را به مقاومت در برابر این معنی و حریص راه درمان مردم به چه کسی شما ظاهرا نزدیک است. اما بدون شک در توضیح این موضوع به خود در قوانین خواهد بود یک اتلاف وقت است.

سلام خانم منش: برای درمان درد مزمن من, من, دکتر ماساژ درمانی یک بار در هفته. مطب دکتر و شامل تمام اتاق درمان لازم از جمله اتاق ماساژ.

در قفسه کتاب در این اتاق کوچک است نشانه خواندن “نکات پذیرفته سپاسگزاری اما لازم نیست.”

من چیزی گم شده اینجا ؟ زمانی که من مطرح شد در دوران Pleistocene یکی نیست نکته پرسنل پزشکی. این تغییر کرده است ؟

وزش خوانندگان: چه چیزی تغییر کرده است که حلال مردم در حال حاضر احساس شرم در مورد گدایی.

خانم رفتار نفرت اوج سیستم برای بسیاری از دلایل اما اذعان دارد که لازم است به مکمل کارگران که در غیر این صورت کسب دستمزد آنها سزاوار است. پزشکان به طور معمول به عنوان رنج مالی بدون اضافی سخاوتمندانه از بیماران خود را.

احترام به پزشکان نیست درخواست جزوه.

عزیز از دست رفتار: ما می خواهید به بازدید از برخی از دوستان قدیمی اما ما نمی خواهیم به ناراحتی آنها را در همه. آنها کاملا سالمند و او به طور خاص بسیار رسمی است. اگر چه ما مانده اند در خانه خود قبل از آن از چندین سال پیش.

چگونه ما خودمان دعوت به بازدید از آنها را ؟ تا چه حد جلوتر از زمان باید ما تماس بگیرید و یا نوشتن ؟

آرام خواننده: طولانی به اندازه کافی به آنها زمان برای برنامه ریزی, اما نه چندان طولانی به عنوان آن را محتمل اگر آنها می گویند آن است که زمان نامناسب.

اما رفتار خانم دوست ندارد که بخشی در مورد دعوت از خودتان است. آنچه شما باید انجام دهید این است که به می گویند که شما امیدواریم که برای سفر به آنها را ببینید و اجازه دهید آنها را به اضافه کردن این قسمت در مورد ماندن. یا نه.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>