رفتار خانم وحشت زده است که آخرین پیچ و تاب بر دوش نوزاد

سلام خانم منش: من انتظار اولین فرزند من در ماه اوت است. چه چیزی را در مورد حمام نوزاد? من نا امید به دست شانس برای جمع آوری با دوستان و خانواده ما و مانند بسیاری از زوج های ما تا حد زیادی قدردانی هدیه.

جودیت مارتین

شیرین اسباب بازی و پتو will be loved امروز و ارزشمند keepsakes فردا و عملی تر هدیه خواهد شد تا حد زیادی قدردانی اثر ورزش!

من را دیده اند “مجازی” یا “از راه دور” دوش پیشنهاد شده است. یک فروم حتی توصیه می شود یک درایو توسط حمام که در آن مردم رها کردن هدیه در جلوی خانه در حالی که این زن و شوهر نشسته در صندلی و موج مانند برخی از مرتب کردن بر اساس از ارباب فئودال و بانوی گردهمایی تجلیل و قدردانی از افراد خود را!

به من یک دوش کودک باید فرصت را به جشن می گیرند با دوستان و خانواده است و باید شامل مواد غذایی و نوشیدنی, سرگرمی نفع حزب گفتگو و با هم. هدیه اختیاری و در عین حال غیر قابل اغماض “پاداش” از این رویداد. بدون حزب رجیستری به نظر می رسد صرفا مادی گرفتن.

از سوی دیگر اگر آن را یک دوست داشتن یک نوزاد در این نامشخص زمان من مشتاقانه کمک یک هدیه و برای اولین بار در ادای احترام-drive-by!

آنچه را که از دست رفتار کنم ؟

آرام خواننده: گذشته از برنامه ریزی خود را حمام? و گذشته از واکنش در وحشت به عنوان شما را به این ایده از ریاست در یک نوع از مشاهده ایستاده با هدف جمع آوری احترامات?

او خواهد بود با خوشحالی در انتظار تولد نوزاد امن در دانش است که دوستان و خانواده خواهد بود و حتی شادتر به جشن پس از آن رویداد (و شاید برای کسانی که یادگاری-to-be).

باید آن را مهم نیست که این را به شکل یک دوش. اگر آن زمان مردم هنوز قادر به پرداخت مرسوم اول مراجعه به یک نوزاد جدید مطمئنا شما می خواهید به بازدید مجازی با آنها.

عزیز از دست رفتار: ممکن است من لطفا برش برچسب فلپ کردن خوب من حوله? آنها چیزی جز زحمت.

آرام خواننده: تنها در صورتی به شما اجازه می دهد رفتار خانم به قطع کسانی که مزاحم دسته کمی از او روسری. مهم نیست که او چگونه پرده شال تگ اصرار دارد که در بالای صفحه.

سلام خانم منش: من به ارث برده یک دستبند نقره ای از مادر من. آن است که یک یونانی کلید طراحی های یونان باستان معابد خدایان و قایق های بین ایستگاه های. چگونه باید از ل آن …

من دوست داشتن ایستگاه ها و طرح های, چهره من اما شاید آنها باید بیرون تا دیگران می تواند آنها را ببینید ؟

آرام خواننده: به دلایل قابل قبول برای پوشیدن طلا و جواهر هستند به لذت بردن از آن خود و برای نشان دادن کسی که آن را به به شما چقدر لذت شما از آن دریافت کنید. با این حال رضایت بخش نیست یک دلیل مناسب.

بنابراین پوشیدن دستبند شما رو. شما باید با کشف و ضبط راز تمایل به آن را نشان می دهد خانم رفتار می تواند اشاره می کنند که صرفا با بالا بردن دست خود را از آرنج شما را به هر کسی در محدوده مناسب مشاهده کنید.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>