رفتار خانم: من خسته از خود عار نظرات در مورد انتخاب حرفه ای

سلام خانم منش: من یک مدرک لیسانس در رشته تاریخ هنر هستم و در حال حاضر در حال اتمام کارشناسی ارشد در یکی دیگر از هنر و رشته های مرتبط. برای سال های بسیاری من اغلب مجبور به قرار داده تا با افراد بی ادب, نظرات در مورد انتخاب حرفه ای.

جودیت مارتین

وقتی که من به مردم بگویید چه حد من به دنبال من دریافت پاسخ از جمله (به معنای واقعی کلمه) “بنابراین شما می خواهید برای زندگی در یک جعبه برای بقیه عمر خود را?”, “بنابراین شما می خواهید به فقیر می شود؟”, “بنابراین شما می خواهید به گرسنگی است؟” متاسفانه آنها اغلب نمی گویم این ریشخند و ادامه خواهد داد به رفتار حرفه من برای چند دقیقه.

من سعی می کنم به یک شوخی از آن و مستقیم گفتگو در جای دیگر اما من از دست دادن صبر و شکیبایی است. هر گونه پیشنهادات خود را برای چگونه برای جلوگیری از این زشت وضعیت و یا مقابله با آن مناسب مینماید.

آرام خواننده: “من فرض کنید که یک امکان, اما حداقل من زندگی می کنند فقیر و گرسنه در زیبایی تزئین شده جعبه.”

عزیز از دست رفتار: ما در طول یک هفته ای بازدید عزیز ما میزبان قرار ما به یکی از خصلت های من نمی توانم پایبند. آنها صادر شده و هر یک از ما یک پارچه دستمال مورد استفاده قرار گیرد برای این هفته است.

اعطا ما نمی خوردن دنده ها اما هنوز هم فقط به نظر می رسید غیر بهداشتی.

آرام خواننده: چرا ؟ چه چیز دیگری آنها که برای استفاده می شود ؟

رفتار خانم است با عرض پوزش به شما بگویم اما صرفه جویی یک پارچه دستمال تا یک هفته است که نه تنها قابل قبول آن را با لوازم جانبی. که هدف از آن گرد نقره چیزهایی که بیش از حد کوچک به دستبند. آنها حلقه برای دستمال. برای مهمان های مکرر رفتار خانم حتی آنها را monogrammed — یک افتخار او به شما اطمینان.

اگر شما احساس می کنید که شما در حال استفاده مفرط به نقطه بی اثر بودن لطف سرزنش از آن در خود است. “من می ترسم من بیش از من لذت می برد شام شب گذشته و بشدت آزار من دستمال سفره. من تعجب می کنم اگر من ممکن است یک تازه امشب. و من سعی خواهد کرد برای مراقبت بهتر از آن است.”

سلام خانم منش: من یک کودک نو پا و تقریبا 1 سال. کودک نو پا می کند به خوبی امروزه هنگامی که ما غذا خوردن در رستوران, اما نوزاد منجر به نشت مقدار زیادی از مواد غذایی روی زمین است.

من نمی خواهم مردم را به فکر می کنم من خوب با اجازه بچه ها من یک ظرف غذا بزرگ برای افراد دیگر به تمیز کردن پس معمولا در پایان وعده غذایی دریافت در کف و تمیز کردن کودک خرده. من تا به حال زمان که در آن صاحبان رستوران وحشت زده به نظر می رسید که ما در حال تمیز کردن پس از خود و من مرتب کردن بر اساس درک کنند که (این احتمالا یک نگاه خوب به مشتریان دیگر).

چه مودب ترین روش برای دست زدن به بچه فاجعه ،

آرام خواننده: کوچک messes باید برداشت تا به عنوان آنها رخ می دهد. برای آنهایی که بزرگتر مناسب تلاش باید ساخته شود.

اما بسیار شبیه به کیف پول برسد که یکی نسبتا خاصی است که در یک رستوران همراه است پرداخت, قصد این است که به طور کلی بیشتر قدردانی از نتیجه. به طور مشابه رفتار خانم نشان می دهد که تلاش برای پاک کردن باید واقعی باشد اما به لطف جمع شدن اگر طرف دیگر اشیاء به شدت به اندازه کافی.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>