رفتار خانم: من به جرم این که آنها نمی خواهد با استفاده از نام من

سلام خانم منش: من مادر سه فرزند و صرف مقدار زیادی از زمان برقراری ارتباط از طرف آنها با دیگر بزرگسالان — معلمان, مدیران, پزشکان, receptionists ، — که همواره آدرس من به عنوان “مادر” است. همانطور که در “مادر می تواند با پر کردن این فرم” یا “چه چیزی شما فکر می کنم مامان؟”

جودیت مارتین

(برای زمینه حتی فرزندان من هستند مجاز به آدرس من به عنوان “مادر” — در خانه ما است “مادر” در میان خانواده و “مادر من” به هر کس دیگری.)

احتمالا من خیانت به سن و سال من اما حرفه ای پرداختن به یک رشد فرد با generic عنوان به نظر می رسد تنبل و بی احترامی. من یک شخص حقیقی با یک نام و یک تجلیلی; من نمی آدرس آنها را به عنوان “Doc” و یا “تدریس.”

من اغلب با پاسخ دادند “شما ممکن است با من تماس خانم X” اما باید اعتراف کنم آن را برای تلفن های موبایل کمی مغرور. آیا شما هر گونه پیشنهادات بهتر?

آرام خواننده: بهترین پاسخ این است که هنوز هم استفاده می شود که توسط خانم رفتار خود مادر عزیز دهه پیش: “اگر من به شما مادر و من مطمئن هستم که من می خواهم به یاد داشته باشید.” ناگفته بود فکر کردم “… و شما می آموخته اند بهتر رفتار.”

عزیز رفتار خانم: مادر من است علاج اما مسری نیست. من باردار هستم با اولین نوه. من موافقت کرده اید اجازه دهید به عمه من و بهترین دوست, دوست, پرتاب اولیه نوزاد به طوری که مادر من به جشن نوزاد. این احتمال وجود دارد او نمی خواهد در اطراف هنگامی که نوزاد متولد شده است و من زندگی می کنند دور از زادگاه من.

من واقعا نمی مراقبت در مورد ارائه; من فقط می خواهم همه را به نشان می دهد تا پس مامان من یک حزب بزرگ. ما در حال دعوت تقریبا به عنوان بسیاری از دوستان او به عنوان معدن. اگر من پرتاب می خواهم قرار دادن یک “حضور شما ما در حال حاضر” نوع پیام در دعوت. از آنجایی که من هستم نه من هستم ماندن از هر گونه برنامه ریزی است.

است وجود دارد یک راه مودبانه برای برقراری ارتباط به برخی از پسرعموهای من که به طور منظم پوسته پوسته است که این واقعا برای من مهم است که آنها نشان می دهد تا برای مادرم بدون آن صدا مثل من می خواهید هدیه خود را?

آرام خواننده: البته. چه کسی می تواند انکار کند مادر خود را از این لذت ؟ همه رفتار خانم می پرسد این است که شما خلاص شدن از شر است که کلمه “،”

دوش, تعریف, در اطراف محور ارائه. اما از آنجا که مردم انجام این کار کمی سرگرم کننده امروزه آنها به نظر نمی رسد به درک که احزاب لازم نیست نام. و نه شما نیاز به ارائه غمگین توضیح به مادر خود را به دوستان و بستگان که باید در حال حاضر می دانیم.

آن است که به اندازه کافی — و بیشتر چاپلوس به مهمانان خود را به می گویند که شما در شهر خود را از دیدن مادر و هر دو او و شما هستند به خصوص مشتاق به دیدن همه قبل از اینکه شما از پایه با کودک.

علاوه بر این راه است که شما نمی خواهد نیاز به عمه خود را برای شکستن حکومت در برابر دادن, دوش, دوش گرفتن برای یکی از بستگان.

عزیز از دست رفتار: هنگامی که در مکان های چگونه شما می توانید مودبانه درخواست مردم برای حفظ و اجتماعی خود فاصله ؟

آرام خواننده: درمان آن را به عنوان یک مشکل شایع به جای نشان دادن جرم در حال تجاوز بر. به جای “پشت کردن” رفتار خانم توصیه می کند: “من فکر می کنم ما تا به حال بهتر حفظ دورتر از هم جدا است.”

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>