رفتار خانم: من می ترسم ما نام کودک صدمه دیده خواهد شد خواهر من, احساسات

وزش خوانندگان: از چه هدف و یا ارتباط این است که قوانین و مقررات در زمان اجتماعی فاصله?

به عنوان آداب معاشرت اجتماعی, کد, از, رفتار, رفتار خانم همیشه وعده داده شده به شما آزار با قوانین زمانی که شما در خانه به تنهایی. و در حال حاضر بسیاری از ما هستند.

جودیت مارتین

هنوز اهمیت ملاحظه رفتار باید به طور واضح برای کسانی که به معنای واقعی کلمه به تنهایی اما منزوی با دیگران است. قدیمی استدلال برای “فقط قادر بودن به خودم در خانه” به طور کلی به معنی غرقه شدن در دوزهای slovenliness و خودخواهی همیشه منجر به خوب.

و حتی واقعا سلول انفرادی — با این استثنا که قادر به اتصال از طریق نعمت الکترونیک — مزایای زیر برخی از اصول اولیه زندگی متمدن. زندانیان در جنگ های داخلی و التماس برای, قاشق, به طوری که آنها احساس نمی مانند حیوانات غذا خوردن با دست خود. هر کسی که بوده است بستری می داند که روال ساده از لباس پوشیدن و نشستن در یک جدول برای وعده های غذایی ثبات اثر.

بدیهی است آن است که قهرمانانه فضائل اخلاقی است که ما بیشترین جایزه در زمان بحران. اما اصول اساسی است که رفتار به اشتراک گذاری با اخلاق و فضائل است که بوجود می آیند از نگرانی برای دیگران بسیار مهم در محله های نزدیک.

خانم رفتار شده است گرفتار این تصور غلط محبوب از قوانین و مقررات به عنوان تنها مربوط به “جامعه” در مفهوم غنی و بیهوده و بیمعنی و این توهم که مردم عادی رفتار می کنند, به طور طبیعی. وجود دارد هیچ چیز مانند اجتماعی فاصله برای خدمت به عنوان یک یادآوری است که جامعه به معنی همه ما و رفتار ما بهتر شویم منافع همه است.

سلام خانم منش: من و همسرم در حال انتظار ما دوم کودک است. ما زندگی می کنند در نزدیکی خانواده من در حالی که خانواده اش زندگی می کند در سراسر دولت است.

اولین فرزند ما را وسط نام من شوهر فقط برادر که من با خوشحالی موافقت کرد به فکر کردن در آن را یک ایده عالی است.

در حال حاضر با ما فرزند دوم در راه او می خواهد نام میانی او به خواهر خود را. من بسیار نزدیک با تمام اعضای خانواده خود را, و با خوشحالی این کار را به عنوان من عاشق خواهر خود را از صمیم قلب — اما آن را به من می دهد در یک موقعیت بی دست و پا چون من یک خواهر به عنوان به خوبی.

من ابراز این نگرانی به او. استدلال او این است که او باید قادر باشد که به نام ما از خواهر خود را به خاطر ما زندگی می کنند نزدیک به خانواده من: آنها را به دیدن دختر ما تمام وقت در حالی که او نمی خواهد. البته این باعث می شود من احساس گناه می کنم.

من فکر می کنم آن را بی دلیل او را به فشار این موضوع را زمانی که او می داند من نگران صدمه زدن به خواهر من احساسات.

من بودن غیر منطقی ؟

آرام خواننده: معقول تنها می رود تا کنون در اختلافات زناشویی که در آن است مهم است که هر دو طرف در نهایت راضی است. مطمئن, شما می توانید استدلال می کنند آن است که خانواده خود را به نوبه خود اما رفتار خانم فکر می کنم که نه از شما می خواهد دختر خود را به نام rankle دیگر.

او دو نام وسط. است که تا حدودی غیر معمول اما نه بی سابقه. و لطفا در حل و فصل صلح و دوستی که از خواهر به نام باید اول این که آیا بر اساس حروف الفبا بر اساس سن و یا آن نظم باعث زیباتر طغرا.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>