رفتار خانم: من خجالت چگونه شوهرم را احضار گارسون

عزیز از دست رفتار: در حالی که ناهار خوری در یک رستوران شوهرم نشانه های سرور ما ما به میز کرد و گفت: “آه از دست من می خواهم بیشتر از قهوه است.”

جودیت مارتین

من به او گفتم که پرداختن به او را در چنین شیوه ای دیگر مناسب, اما, او مقابله است که تماس خود را با نام و یا عنوان شغل او مانند “اوه پیشخدمت” بدتر بود.

دقیقا چگونه می توان آدرس یک سرور این روز به خصوص کسانی که زن بدون سرگردان به میدان مین از کلمات است که می تواند در نظر گرفته منسوخ شده در بهترین و توهین آمیز و در بدترین? به طور معمول, من از مردم چگونه آنها می خواهم به آنها رسیدگی شود اما انجام این کار در حالی که در خدمت شام به نظر نمی رسد مناسب است یا نه.

آرام خواننده: قوانین و مقررات وجود دارد و برای حل این مشکلات به همین دلیل است که رفتار خانم سیلی دست (استعاره) از افرادی که به طور فعال به دنبال دلایل به جرم می شود.

یک پیشخدمت زن که طول می کشد جرم که به نام “از دست ندهید” — کاملا مناسب و احترام فرم از آدرس — باید با جراحی خودش را برای کمتر خوشایند جایگزین.

سلام خانم منش: من دعوت به عروسی دختر یک دوست نزدیک. یک کارت محصور شد با دعوت که اظهار داشت که زن و شوهر تا به حال همه چیز آنها نیاز به برای خود و خانواده و هدایت مهمانان به یک وب سایت برای کمک به پرداخت برای ماه عسل خود را گشت و گذار.

وب سایت ذکر شده در حوادث چند درخواست پرداخت با هر “شکاف” هزینه از $100 به $518. برخی از حوادث ذکر شده عبارت بودند از: خدمات اتاق درمان آبگرم خصوصی شام شمع روشن “بوی عشق”, دو فاک, ماساژ, سوغاتی, از, ماه عسل, قهوه و شکر قهوه ای “پوست پیچد” یا جلبک دریایی کارائیب پیچد — “به شرکت آبرسانی و remineralize محیط زیست آسیب دیده پوست.”

اول از همه زن و شوهر شده اند و زندگی را با هم به مدت دو سال. آنها رفت و در یک سفر بسیار شبیه به یک ماه عسل زمانی که آنها درگیر شد, شده و این تصاویر در رسانه های اجتماعی برای همه برای دیدن.

دوست من اجازه دختر او را برنامه ریزی عروسی خود را و طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال هر چیزی که او تصمیم به انجام. او هرگز عبور او را می یابد و آن را آسان تر به خرید همه چیز خود را به امید برنده شدن در عشق او.

من تصمیم به ارسال یک بررسی به عنوان یک حال حاضر, اما من هنوز هم بسیار در این مورد ناراحت رنگ ورو رفته درخواست. این عمل پذیرفته شده در جهان امروز ؟ من که از لمس?

آرام خواننده: شما در واقع از لمس اما دست از رفتار شما را تشویق به در نظر گرفتن مزایای استفاده از این وضعیت:

همه این متجدد چیز (در این مورد وب سایت ها) به سادگی غیر قابل درک به شما — بنابراین شما عجیب و جالب و قدیمی از مد افتاده راه شما فرستاده می شود در حال حاضر به جای. این اجازه می دهد تا شما را به یک خصوصی در خنده خود, دوست, دوست دختر هزینه در حالی که اجتناب از خشونت در رفتار از او گفتن که در حالی که او ممکن است تا به تاریخ او نیز بی ادب و grabby.

لطفا سوالات خود را به رفتار خانم در وب سایت www.missmanners.com; به ایمیل [email protected]; یا از طریق پست به دست رفتار اندروز McMeel پیوند 1130 گردو سنت, Kansas City, MO 64106.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>